Kate Winslet, Hırvatistan’da Lee filminin çekimleri sırasında düştü ve hastaneye kaldırıldı

Kate Winslet, Hırvatistan’da Lee filmi çekimleri sırasında düştü ve hastaneye kaldırıldı. Kate Winslet hastaneye kaldırıldı mı? Kate Winslet son durumu ne? Kate Winslet nasıl düştü?

Kate Winslet hastaneye kaldırıldı

Kate Winslet, Hırvatistan’da Lee’nin çekimleri sırasında bir kaza geçirdikten sonra hastaneye kaldırıldı. Oscar ödüllü oyuncu filmin setine düştü ve yıldızın bir temsilcisi durumu hakkında bir güncelleme yaptı. Deadline’a verilen açıklamaya göre, “Kate, prodüksiyonun gerektirdiği bir önlem olarak ayağı kaydı ve hastaneye kaldırıldı. Durumu iyi ve planlandığı gibi bu hafta çekim yapacak.” Winslet, II. Dünya Savaşı muhabiri Lee Miller’ı oynadığı uzun metrajlı bir film olan 2015’ten beri Lee filminde rol alıyor. Fotoğrafçılığa dönüşen Vogue kapak modeli hakkındaki tarihi drama Ellen Kuras tarafından yönetiliyor ve aynı zamanda Mario Cotillard, Jude Law, Andrea Riseborough ve Josh O’Conner da rol alıyor.

Ünlü Miller, Müttefik cephesindeki savaşı kayıt altına aldı ve Hitler’in Nazi Almanyası tarafından Yahudi cemaatine karşı işlenen tüm vahşeti ifşa etti.

Winslet, 2021 projesinin Deadline’a verdiği demeçte, “Kesinlikle bir biyografik film değil. , hayatının en ilginç on yılını buluyordu, kim olduğunu ve yaşadıklarından dolayı ne olduğunu tanımlayanı. 1938’den 1948’e, savaş boyunca ve en belirleyici döneminde öncülük etti.İnsanların Lee hakkında, hayatının diğer bölümlerinden daha fazla bilmesini istediğimiz hikaye bu.

Kate Winslet kimdir?

Kate Elizabeth Winslet 5 Ekim 1975 doğumlu İngiliz oyuncudur. Pek çoğumuz onu Titanik filmindeki başrolü ile biliyoruz. Oscar (Akademi), BAFTA, SAG, Emmy, Grammy ve Altın Küre sahibi İngiliz oyuncu, en çok  Titanik filmindeki Rose DeWitt Bukater ve Eternal Sunshine of the Spotless Mind filmindeki Clementine Krucynzski karakterleri ile tanınır.

YENİ »
Sinemanın Unutulmaz ve En Sevilen Film Karakterleri

Yorum yapmak ister misiniz?