Merve Boluğur & Mert Aydın evlendi | Merve Boluğur düğün fotoğrafları

Merve Boluğur Mert Aydın evlendi. Oyunculuğa ara veren Merve Boluğur, bu ayın başlarında çok sevdiği DJ Mert Aydın’dan evlilik teklifi alarak düğün hazırlıklarına başladı. 2015 yılında evlendiği şarkıcı Murat Dalkılıç’tan ayrılan Boluğur, iki yıl sonra ikinci kez evlendi. Çiftin düğünü Fuat Paşa konağında gerçekleşti. Merve Boluğur düğün fotoğrafları. Merve Boluğur gelinlik, Merve Boluğur düğün makyajı ve düğün detayları ile karşınızdayız.

Merve Boluğur Mert Aydın evlendi

Oyunculuğa ara veren güzel oyuncu Merve Boluğur, bu ayın başlarında çok sevdiği DJ Mert Aydın’dan evlilik teklifi almıştı. Düğün hazırlıklarına başlayan çiftin düğünü Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşti.

Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde “Sevgi evliliği, aşk evliliği yapıyorum. Evlilik teklifi çok hoşuma gitti. Gayet güzeldi. Benim için ten uyumu çok önemli. Dokunduğunuz zaman, sarıldığınız zaman sevebilmeniz çok önemli” demişti.

Merve Boluğur soyadını Aydın olarak değiştirdi

Dün gece Mert Aydın ile nikah masasına oturan Merve Boluğur, beklenmedik bir hamle yaptı. Düğün hazırlık anlarını takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncu, imza atmadan önce sosyal medya hesabından soyadını “Aydın” olarak güncelledi.

Merve Boluğur & Mert Aydın evlendi | Merve Boluğur düğün fotoğrafları
Merve Boluğur & Mert Aydın evlendi | Merve Boluğur düğün fotoğrafları

 

 

Merve Boluğur düğün fotoğrafları, Merve Boluğur gelinlik
Merve Boluğur düğün fotoğrafları, Merve Boluğur gelinlik

 

 

Merve Boluğur düğün makyajı, Merve Boluğur Mert Aydın düğün
Merve Boluğur düğün makyajı, Merve Boluğur Mert Aydın düğün

Merve Boluğur kaç yaşında?

Merve Boluğur, yeni soyadı ile Merve Boluğur Aydın,  16 Eylül 1987 İstanbul doğumludur. Güzel oyuncu Merve Boluğur Aydın 35 yaşında.

Merve Boluğur oynadığı diziler

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim alan güzel oyuncu, ilk olarak 2006–2007 yıllarında yayınlanan Acemi Cadı dizisinde Ayşegül karakterini canlandırdı. Cadı rolüyle tanınan güzel oyuncu 2007 yılında Aşk Yenidendizisinde Eylül rolünü oynadı. 2009 yılında Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar rolünü oynadı. 2010–2011 yıllarında yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Ayşegül olarak karşımıza çıktı. Kuzey Güney dizisinde Zeynep karakterini oynadı. 2013–2014 yıllarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Nurbanu Sultan’ı canlandırdı. En son 2017 yılında İçimdeki Fırtına dizisinde Ezgi Kara Bademli karakterine hayat verdi. Sonrasında dizi oyunculuğuna ara verdi.

YENİ »
Prestij Meselesi Oyuncuları arasına Barış Murat Yağcı da katıldı
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv
YENİ »
Teşkilat Oyuncuları 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Kimler Var?
YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox
YENİ »
Dahmer Gerçek mi Uyarlama mı? Dahmer Konusu Gerçek mi? Dahmer Gerçekte Kaç Kişiyi Öldürdü?

Yorum yapmak ister misiniz?