Netflix En Çok İzlenen Filmler ve Yeni Diziler 2022 Ocak Netflix Yeni Diziler

Netflix En Çok İzlenen Filmler, Netflix En Çok İzlenen Yeni Diziler 2022 Ocak Netflix Yeni Diziler Netflix Yeni Filmler Netflix Yeni Çıkan Diziler, Netflix yeni sezonu başlayan diziler

Netflix En Çok İzlenen Filmler Listesi, Netflix En Çok İzlenen Yeni Diziler 2022 Ocak Netflix Yeni Diziler Netflix Yeni Filmler Netflix Yeni Çıkan Diziler, Netflix yeni sezonu başlayan diziler. Netflix’te son zamanların en popüler filmleri ve dizilerini keşfetmek ister misiniz? Netflix’te 2022 yılının başında en çok izlenen filmler, en çok izlenen diziler, en sevilen yerli filmler, en çok izlenen yerli diziler. Yazımıza başlıyoruz:

Netflix En Çok İzlenen Filmler 2022

2022’nin hemen başında sizlere bu hafta Netflix’te en çok izlenen filmlerden bahsetmek istiyoruz. Zirvede Dont Look Up yer alırken bakalım diğer popüler filmler hangileriymiş: Netflixte bu hafta en çok izlenen filmler listesi

YENİ »
Üç Kız Kardeş Oyuncuları | Kanal D Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu Kadrosu

1 – Don’t Look Up

“Don’t Look Up” 25 Aralık 2021’de yayınlanmıştı. Hızlı bir giriş yapan film, Netflix’te tüm zamanların en çok izlenen 3. filmi oldu. İlk sırada Red Notice, ikinci sırada ise Bird Box var. Netflix’teki ilk iki haftasında toplam 263 milyon 320 bin saat izlenen Don’t Look Up, onları da zirveden edecek gibi görünüyor.

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Jonah Hill, Timothee Chalamet, Ariana Grande gibi kadrosuyla oldukça beğenilen filmin yazarı ve yönetmeni ise Adam McKay.

2 – Bize Müsaade

Listenin ikinci sırasında ise yerli bir film var. Bize Müsaade, bir iş için akıl hastanesine gittiklerinde kendilerini beklenmedik durumların içinde bulan üç arkadaşın hikayesini konu alan bir komedi filmi.

Giray Altınok, Fırat Albayram, Sami Aksu, Fatih Al, Ferdi Sancar’ın başrollerinde olduğu film, sinemalarda 30 Temmuz 2021’de gösterime girmişti.

3 – Görünmez Adam

2020 yapımı bilimkurgu-korku filmi olan Görünmez Adam, Türkiye’de listede kendisine yer buluyor. Filmde Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Michael Dorman ve Oliver Jackson-Cohen yer alıyor.

4 – Lulli

Brezilya yapımı komedi filmi olan Lulli, geçirdiği bir kaza sonucu düşünceleri okumaya başlayan bir tıp öğrencisinin komik hikayesini anlatıyor. Larissa Manoela,Vinícius Redd,Amanda de Godoi başrollerde. Lulli filmi 2 Aralık 2021’de yayınlandı.

5 – Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

DC hayranları için harika bir film. DC Comics çizgi romanındaki Birds of Prey ekibinden ilham alınarak, başrollerini Margot Robbie, Ewan McGregor ve Rosie Perez’in aldığı film 2020 yapımı ama Türkiye’de son haftanın en çok izlenen filmleri arasına girmeyi başarmış durumda.

6 – Spider-Man: Homecoming

2017 yapımı Örümcek-Adam: Eve Dönüş, sinemalardaki son filmle beraber yeniden izlenmeye başlanmış gibi görünüyor.

YENİ »
Kendi Yolumda Oyuncuları ve Konusu (Athena Film 2022) | Hikayesi | Çekildiği Yer

7 – Just Mercy

2019 yapımı Sadece Merhamet (Just Mercy) isimli film de yılın ilk günlerinde çokça izlenmiş durumda. Başrollerinde Michael B. Jordan, Jamie Foxx, Rob Morgan, Tim Blake Nelson, Rafe Spall ve Brie Larson yer alıyor.

8 – Red Notice

Netflix’in en pahalı yapımı, aynı zamanda tüm zamanların en çok izlenen filmi olmayı başardı. Don’t Look Up peşinden gelerek iki haftada 3. sıraya yerleşti. Bakalım Red Notecie’yi de tahtından indirebilecek mi?

9 – The Amazing Spider-Man

2012 yılında çekilen İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider-Man), Örümcek Adam fanları tarafından yıllar sonra bile haftanın en çok izlenilen filmleri arasına girmeyi başardı.

10 – Vicky and Her Mystery

Netflix En Çok İzlenen Diziler 2022

Netflix’te yılbaşı haftasına Cem Yılmaz damgasını vurdu. Onu The Witcher, Emily in Paris, The Silent Sea gibi yeni diziler izledi. İşte yılın ilk günlerinde Netflix Türkiye’de en çok izlenen diziler listesi:

1 – Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

1 saat 34 dakikalık Stand Up gösterisi ile dizi kategorisinde Cem Yılmaz en çok izlenilen yapım oldu. Olumlu ve olumsuz pek çok eleştiri alan gösteri için Cem Yılmaz eleştirilere “Cem Yılmaz bitmiş” şeklinde ironik bir cevap verdi.

2 – The Witcher (2. Sezon)

Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitap serisine dayanan dizinin 2. Sezonu 17 Aralık 2021’de yayımlandı.   Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Mimi Ndiweni gibi oyuncularıyla çok beğenilen dizi, yeni yılın ilk haftasında en çok izlenilen yabancı dizi olmayı başardı.

3 – Emily in Paris (2. Sezon)

Emily in Paris, ilk sezonunun devamında yeni maceralar ile Netflix ekranlarına geldi. Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luke) başrol oyuncuları…

YENİ »
The Sandman Oyuncuları ve Yaşları (Netflix)

4 – La Casa de Papel (5. Sezon)

Merkez Bankası soyguncularının hikayesi artık sona erdi.

5 – The Silent Sea (1. Sezon)

6 – The Witcher (1. Sezon)

7 – Cobra Kai (4. Sezon)

8 – Chicago Med (1. Sezon)

9 – Squid Game (1. Sezon)

10 – Emily in Paris (1. Sezon)

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.