Rıdvan Dilmen Galatasaray Kasımpaşa Maçı Yorumları

  • “Tesadüf değil 4 büyükler lap diye bir anda ilk 4’e yerleşiyor!”
  • “Kasımpaşa lehine verilmeyen penaltıyı tartışmak istemiyorum”
  • Bu sezonun şampiyonunu hakemler belirleyecekse bu lig oynanmasın!

Rıdvan Dilmen Galatasaray Kasımpaşa Maçı Yorumları

 

Mücadeleyi alkışlayacağız. İki takım da mücadele etti. Bu sahada oynamak, bu sahada oynamayı bilenlerin işidir. Akan oyunda gol pozisyonu bulmanın zor olduğu bir maç.

Galatasaray’ın kazandığı penaltı da kalecinin kontrolsüz girişi var. Onyekuru bunu planlamıştı ki bunu forvetler yapar. Ben de yaptım. Kasımpaşa’ya verilmeyen pozisyon da penaltı. Artık ben tartışmak istemiyorum.

Türkiye Liginde özellikle 2 aydır maçların skorunu hakemler belirliyor. Ben daha ne konuşacağım. Artık hakem konuşmak istemiyorum ben. Kasımpaşa’nın tartışmasız penaltısını vermeyip Gs’ye penaltı çalıp maçın önüne geçiyorsan daha ne konuşacağız burda.

Serdar Tatlı’ya İstifa Çağrısı

Türkiye’de 1.-2 aydır maçları hakemleri belirliyor. Tesadüf değil, 4 büyükler lap diye bir anda ilk 4’e yerleşiyor. Türkiye’de hakemlik müessesesi yoktur ve Serdar Tatlı benim için hakemliğin olmadığı bir müessesenin başındadır. Serdar Tatlı’nın da beceremediğini gördüm.

Şu maç 1-1 bitmiş olsa, Fatih Hoca ‘4 dakika mı uzar’ diyecekti. 1-1 devam etse maçı 8 dakika uzatacaktı. Sadece Galatasaray için söylemiyorum, insanlar ne demek istediğimi anlıyor.

Ben Serdar Tatlı olsam, sezon sonu itibariyle ‘Ben beceremedim’ derim. Ararsa yüzüne de söylerim, ne yapsa beceremiyor. Dost acı söyler.

Allah sporseverlere sabır versin. Hakem camiası diye bir şey yok. Onun başındaki Serdar Tatlı da doğal olarak yok. Dost acı söyler. 1.5-2 aydır bir çok şey yaptınız. Sezon sonu olmuyor diyerek bırakın görevi…

4 Dakika Uzatma

Maç 1-1 bitseydi Fatih Terim, ‘Bu kadar oyuncu değişti 4 dakika mı uzatma?’ diyecekti. Maç 1-1 devam etse 8 dakika uzatma verilirdi. Sadece Galatasaray için demiyorum. Ben Serdar Tatlı olsam sezon sonu beceremedim derim

YENİ »
Beşiktaş Konyaspor maçı ne zaman saat kaçta?

“Sezon başı Rıdvan Dilmen sezonu diyorlardı, şimdi Mustafa Cengiz ben de ‘Serdar Tatlı’ya tamam dedim’ diyor. 1,5-2 aydır maçları hakemler belirliyor. Hangi maç olursa olsun.”

Kasımpaşa’nın Penaltı Beklediği Pozisyon

Rıdvan Dilmen: “Kasımpaşa lehine verilmeyen penaltıyı tartışmak istemiyorum, pozisyon penaltı.”

Yorum yapmak ister misiniz?