Savaşçı Dizisi 5. Sezon Oyuncuları 2021 Savaşçı Oyuncu Kadrosu

Savaşçı Dizisi 5. Sezon Oyuncuları ile karşınızdayız. Çok yakında Fox TV ekranlarında 5. sezon başlıyor. 2021 Savaşçı Oyuncu Kadrosu listesi:

Savaşçı Dizisi 5. Sezon 2021

Yönetmenliğini Osman Taşçı ve Şafak Bal’ın üstlendiği dizide 5. sezon heyecanı giderek tırmanıyor. Savaşçı her sezon oyuncu kadrosunda değişikliklere gidiyor.

Savaşçı 5. sezonda oyuncu kadrosuna dahil olan yeni isimlerden ilki Tamer Karadağlı. Tamer Karadağlı’nın yanında diziye iki yeni isim daha dahil oldu bu isimler; Serenay Aktaş ve Cem Kurtoğlu oldu. Tamer Karadağlı başrol karakteri olarak Albay Oktay Göktürk’e hayat verecek.

Serenay Aktaş da başrol oyuncusu olarak dizide yer alacak. Serenay Aktaş’ın canlandıracağı karakter ise Teğmen selcen Efe olacak. Teğmen Selcen Efe; başarılı, askeri donanımı olan ve duruma göre şekil alabilen sağ duyulu bir askerdir.

Diziye dahil olan başka bir isim ise Cem kurtoğlu’dur. Cem kurtoğlu 5. sezonda Mösyö karakterine hayata verecek. Dizinin oyuncu kadrsunda değişmeyen isimler de var. 5. sezonla birlikte Savaşçı dizisinin kadrosundaki isimler: Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer.

YENİ »
Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncuları ve Konusu » TRT1 Yeni Dizisi
YENİ »
Camdaki Kız Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Ne Zaman Başlıyor?

Savaşçı Dizisi 5. Sezon Oyuncuları

TAMER KARADAĞLI / Albay Oktay Göktürk

Savaşçı Dizisi 5. Sezon Oyuncuları

Tamer Karadağlı 24 Mayıs 1967’da Ankarada doğdu. Oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçısı olarak da bilinir. TED Ankara Koleji’nden sonra Çankaya Lisesi’nden ve Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan sanatçı ilk filmini 1993 yılında çevirdi. Ferhunde Hanımlar dizisiyle ün kazandı. Birçok ünlü oyuncunun seslendirmesini de yapan Karadağlı, kendisi gibi oyuncu olan Arzu Balkan ile evliydi. Çiftin Zeyno isminde bir kızları bulunmaktadır. Çift 2007 yılında boşanmıştır. Çocuklar Duymasın adlı dizide rol almıştır.

Anıl Tetik / Astsubay Savaş Çiğiltepe

Savaşçı Dizisi 5. Sezon Oyuncuları

Anıl Tetik, 1 Temmuz 1991 İstanbul doğumludur. Aslen Kırklareli’lidir. Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu. Başarılı bir motor sporcusu olan Anıl Tetik motor sporlarında iki kez Türkiye birinciliği ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nda da birincilik elde etti. Survivor yarışması ile tanındı.İlk oyunculuk deneyimini ise Alemin Kralı dizisi ile yaşamış; daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır ve Kızlarım İçin gibi yapımlarda yer almıştır. En son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisinde Yusuf karakterini oynadı.

ALİ TARIK FINDIK / Savaşçı Astsubay İlyas

Savaşçı Dizisi 5. Sezon Oyuncuları

23 Ocak 1986, İstanbul doğumludur. Maltepe Üniversitesi Plastik Sanatlar Bölümünden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Savaşçı (Uzman Çavuş İlyas, TV Dizisi 2017)
Aşkın Halleri (Kutlu, TV Dizisi 2012)
Akasya Durağı (TV Dizisi 4. Sezon, Stelyo, 2011)
Kavak Yelleri (TV Dizisi 4. Sezon, Ali,  2010)
Arka Sıradakiler (TV Dizisi 5. Sezon, Kenan Aras/Serdar, 2011)

EKİN MERT DAYMAZ / Astsubay Görkem İlbeyli

Savaşçı Dizisi 5. Sezon Oyuncuları 2021

Ekin Mert Daymaz, 2 Aralık 1990’da Hollanda’da dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi’nde Fitness ve Antrenörlük üzerine eğitim almıştır. Yakışıklı oyuncu 2013 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılarak üçüncü olmuştur. Ümit Çırak, Ayşegül Aydın ve Dolunay Soysert’ten oyunculuk dersleri almıştır. 2014 yılında Not Defteri adlı dizide Egemen karakteri ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır.

2018 – Ağlama Anne (Mert) (TV Dizisi)
2018 – Aşktroloji (Cem) (Sinema Filmi)
2017 – Kırlangıç Fırtınası (Şahin) (TV Dizisi)
2016 – Hayat Sevince Güzel (Savaş Göçer) (TV Dizisi)
2015 – Çilek Kokusu (Volkan) (TV Dizisi)
2014 – Not Defteri (Egemen) (TV Dizisi)

SERENAY AKTAŞ / Savaşçı Teğmen Selcen Efe

Savaşçı Teğmen Selcen Efe

Serenay Aktaş, 1 Ekim 1993 İstanbul’da doğmuştur. 15 yaşında Zeytinburnuspor’da futbol hayatına başlayan Serenay Aktaş iki sezon sonra 1207 Antalyaspor’a transfer olmuştur. Santrafor mevkiinde görev yapan Aktaş, 1207 Antalyaspor forması ile oynadığı resmi maçlarda ise 19 maçta 24 gol kaydetmiştir.

Futbolun yanı sıra Serenay Aktaş Kanıt dizisinde oyunculuğa başlamıştır. Ardından Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kalbim Seni Seçti ve Alemin Kralı gibi dizilerde konuk oyuncu olduktan sonra ilk ana cast projesi Arka Sıradakiler dizinde Gülüm karakteriyle tanınmıştır.

Sonraki yıl Serenay Aktaş Muhteşem Yüzyıl adlı televizyon dizisinde (Ayşe Hatun) karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl’da bir sezon oynadıktan sonra ilk sinema filmi olan Çılgın Dersane 3’te (Merve) karakterini canlandırmıştır.

2014 yılında Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor Ünlüler – Gönüllüler’e katılan Aktaş; Survivor’da Ünlüler adasında 91 gün kaldıktan sonra elenmiştir. Survivor yarışmasının ardından Figüran isimli sinema filminde başrol oynamıştır. Ardından Kaçak Gelinler’de Pınar karakterini oynamıştır.

ERKAN MERİÇ / Savaşçı Astsubay Bektaş Subaşı

Savaşçı Astsubay Bektaş Subaşı 2021

25 Temmuz 1986, Adana doğumludur. Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü mezunudur.

Üniversiteyi bitirdikten sonra mankenlik yapmaya karar veren Erkan Meriç, ajansa kaydolmuş, 2009 yılında düzenlenen Best Model of The Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmada Türkiye’nin en iyi erkek modeli seçilmiştir. Bu yarışmanın ardından Best Model of The World yarışmasına katılmış ve bu yarışmada da Dünya’nın en iyi erkek modeli unvanının sahibi olmuştur.

Adını Sen Koy (TV Dizisi, Ömer,2018).
Hayat Çizgisi Suriye (Doğan, TV Filmi, 2016)
Adını Sen Koy (Ömer, TV Dizisi, 2016)
İkimize Bir Dünya (Sinema Filmi, 2015)
Beyaz Karanfil (TV Dizisi, 2014)
Zeynep’in Hikayesi (TV Filmi, 2012)
Acayip Hikayeler (TV Dizisi, 2012)
Kurtlar Vadisi Pusu (TV Dizisi, 2007)

SERKAN KURU / Savaşçı Astsubay Ali Çekiç

 Savaşçı Astsubay Ali Çekiç

18 Haziran 1978, İznik / Bursa doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İznik’te tamamladı. Balıkesir Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Bölümünden mezun olduktan sonra bir teknoloji firmasında çalışmaya başladı. 2005 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı.

İlk kez 2004 yılında, TV filmlerinde oyunculuk yapmaya başlayan Serkan Kuru; 2006 yılında, çalıştığı teknoloji firmasındaki işinden ayrılarak profesyonel anlamda aynı yıl içerisinde “Emret Komutanım” adlı dizi filmde rol aldı.

Savaşçı (Astsubay Ali Çekiç, 2019)
Meleklerin Aşkı (Teoman, 2018)
Bahtiyar Ölmez (Fuat, 2017)
Çanakkale Yüzyıllık Mühür (Teğmen Vedat, 2015)
Kertenkele Yeniden Doğuş (2015)

YENİ »
Teşkilat Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu
YENİ »
Yeşilçam Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Yeşilçam Dizisi Ne Zaman?

Yorum yapmak ister misiniz?