Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Resimli: Sen Yaşamaya Bak Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Ve beklediğimiz gün geldi. Netflix’te Sen Yaşamaya Bak filmi 21 Mart’ta yayına giriyor. Sizlere Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Resimli listesi hazırladık. Filmde kimlerin oynadığını merak edenler için Sen Yaşamaya Bak Oyuncu Kadrosu ve Sen Yaşamaya Bak Karakterleri listesinden bahsedeceğiz. Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünde olduğu filmde başka kimler rol alıyor? Netflix Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncuları ve Konusu, Youtube Sen Yaşamaya Bak fragmanı ile karşınızdayız:

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları

Başrollerinde Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun olduğu filmin yönetmeni Ketche. Ketche en son Dilberay filmini yönetmişti. Filmin senaryosunu ise Hakan Bonomo kaleme aldı.

Sen Yaşamaya Bak Oyuncu Kadrosu

  • Kaan Urgancıoğlu
  • Aslı Enver
  • Ezgi Şenler
  • Mert Ege Ak
  • Vural Şahanoğlu
  • Birce İrem
  • Latif Koru
  • Gizem Özmen
  • Defne Ayse Özpirinç
  • Sertaç Güder

Sen Yaşamaya Bak Karakterleri

Aslı Enver – Melisa karakteri

Aslı Enver Melisa rolünü oynuyor. Oğlu Can’ı tek başına büyüten güçlü bir kadın profilinde Melisa, çok hasta olduğunu öğrenir. 5 aylık bir ömrü kaldığını öğrenmiştir. Kısa zamanda bir aşka yelken açıp Can’ı sevdiği adama teslim etmek ister.

Kaan Urgancıoğlu – Fırat

Fırat karakteri de Melisa’nın hayatına giren yeni baba adayımız. Oğlu Can’ı teslim edeceği birini bulmak isterken karşısına çıkan karakterimiz.

Haydi resimli oyuncu listesine göz atalım:

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Resimli

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Resimli Melisa ve Fırat

Netflix’in yeni yerli filmi Sen Yaşamaya Bak oyuncuları çok merak ediliyor. İşte listemiz:

Kaan Urgancıoğlu – Fırat

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Resimli Kaan Urgancıoğlu

Yargı dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz savcı), bu filmde de başrolde oynuyor. Ceylin’in yerine bu sefer Melisa’ya aşık olacak.

1981 İzmir doğumlu olan Kaan Urgancıoğlu Kara Sevda, Aşk 101, Leyla ile Mecnun, Filinta gibi dizilerde rol almıştır.

YENİ »
Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? Savcı Ilgaz Kim? Kaan Urgancıoğlu

Aslı Enver – Melisa

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Resimli Aslı Enver

Aslı Enver 1984 Londra doğumludur. Türkiye’ye 12 yaşından sonra gelmiştir. Hayat Bilgisi, Kavak Yelleri, Suskunlar, İstanbullu Gelin ve Babil gibi dizilerde rol almıştır.

Ezgi Şenler

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Resimli Ezgi Şenler

Teşkilat dizisinde izlediğimiz Ezgi Şenler, 1993 Ankara doğumludur. Bodrum Masalı ve Çat Kapı Aşk dizilerinde rol almıştır.

Mert Ege Ak – Can

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Resimli Çocuk oyuncu Can kimdir Mert Ege ak

Mert Ege Ak, ilk defa bir filmde rol alıyor. Abisi Çağan Ak ile berabere Youtube’de videolar çeken küçük oyuncunun abisi Tozkoparan İskender dizisinde rol alıyor.

Vural Şahanoğlu

Sen Yaşamaya Bak Oyuncu Kadrosu Vural Şahanoğlu

Üç kız Kardeş dizisinde Serdar rolüyle karşımıza çıkan Vural Şahanoğlu da filmin oyuncuları arasında yer alıyor. Vural Şahanoğlu’nun ilk oynadığı dizi Üç Kız Kardeş. Sanatçıyı ikinci kez bu filmde göreceğiz.

Latif Koru

Sen Yaşamaya Bak Oyuncu Kadrosu Latif Koru

En son Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli dizisinde Yıldırım Bayezid rolünde gördüğümüz Latif koru, Payitaht, Kuruluş Osman, Seksenler gibi dizilerde de rol almıştır.

Gizem Özmen

Defne Ayse Özpirinç

Sertaç Güder

Netflix Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncuları ve Konusu

Sen gittikten sonra en sevdiğini kime emanet ederdin? Filmin kısaca konusu şöyle: Melisa oğlu Can’ı tek başına büyütmüştür. Bir gün doktora gittiğinde çok az ömrünün kaldığını öğrenir. Oğlu Can’ı emanet edeceği birisini bulmak zorunda kalan Melisa, hayatının aşkını kısa zamanda bulmaya çalışır. Fırat karakteriyle Kaan Urgancıoğlu bu yeni baba adayımız.

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Youtube Sen Yaşamaya Bak fragmanı

 

Sen Yaşama Bak İzle (Netflix)

Yorum yapmak ister misiniz?