Son Dakika Deprem: Düzce’deki 5.9 Büyüklüğündeki Deprem İstanbul ve Ankara’dan hissedildi

Son Dakika Deprem: Düzce’deki 5.9 Büyüklüğündeki Deprem İstanbul ve Ankara’dan hissedildi. Saat 4:08’de Düzce’de 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Bolu ve Edirne’de hissedildi.

YENİ »
Depremler Son Dakika Türkiye » Son Depremler AFAD Kandilli Rasathanesi

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 04.08’de merkez üssü Düzce’nin Gölyaka ilçesi olan 5,9 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi.

Bakınız: AFAD: Tam 18 Artçı yaşandı

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü: “Evimdeki tüm dolapları kapakları açıldı. Cam eşyalar var kırılan. Şehrimiz ayakta. Herkes sokakta. Elektrikler yok. Ekiplerimiz çalışıyor. Artçı sallantılar da yaşıyoruz.”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: “Merkez üssü Düzce olan ve tüm bölgede hissedilen depremde İstanbul’da AKOM’a iletilen herhangi bir olumsuz durum mevcut değildir.”

İSTANBUL VE BİRÇOK İLDE HİSSEDİLDİ

AA’nın haberine göre; Gölyaka ilçesindeki depremin 6,81 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

Süleyman Soylu: Düzce Valiliğimiz, AFAD ve 112 ekiplerine ulaşan can kaybı bilgisi yok

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde, saat 04.08’de gerçekleşen 5.9 büyüklüğünde #deprem’in ardından Valiliğimiz, AFAD ve 112 ekiplerine ulaşan can kaybı bilgisi bulunmamaktadır. Ekiplerimizin saha taraması devam etmektedir. İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Eskişehir, Zonguldak, Sakarya, Bilecik, Bolu, Karabük, Bartın vilayetlerinde ekiplerimize herhangi bir can kaybı bilgisi ulaşmamıştır. Panik ile atlama dışında 112’ye henüz bilgi ulaşmamıştır. Gelişmeler oldukça kamuoyuna bilgi verilecektir.

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.