Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Son Nefesime Kadar Ejder gerçek adı ne? Emre Bey

Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Fox Tv Son Nefesime Kadar Dizisinin başrolünde oynayan Ejder kimdir? Son Nefesime Kadar Ejder gerçek adı ne? Emre Bey kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Son Nefesime Kadar dizisindeki kötü karaktere yakından bakalım. Son Nefesime Kadar Dizisi Ejder kimdir? Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Fox Tv Son Nefesime Kadar ­Dizisinin başrolünde oynayan Ejder kimdir? Son Nefesime Kadar Ejder gerçek adı ne? Son Nefesime Kadar dizisinde Ejder karakterini oynayan Emre Bey kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Emre Bey kimdir? Emre Bey’ın oynadığı diziler, Emre Bey dizileri, Emre Bey instagram hesabı, Emre Bey sevgilisi kim? Emre Bey hakkında bilgiler ve Emre Bey sosyal medya hesapları:

Son Nefesime Kadar Dizisi Ejder kimdir?

Son Nefesime Kadar dizisinin karakterlerinden birisi olan Ejder rolünde Emre Bey’ı izleyeceğiz. Emre Bey, Son Nefesime Kadar dizisinde Ejder rolünü oynuyor.

Son Nefesime Kadar Dizisi Ejder Karakteri kimdir?

Son Nefesime Kadar dizisinde Ejder, dizide kötü karakterimiz.

Ejder, 28 yaşında yakışıklılığıyla bir görenin bir daha unutamayacağı bir genç adam. Zeki ama çarpık işleyen bir aklı var. Olayları kendi penceresinden görüp, kendi işine geldiği gibi yorumlar.

Üvey babası şiddeti nedeniyle travmatik bir çocukluk geçirmiştir. Annesi Birgül, zayıf karakterli bir kadın olduğundan onu asla koruyamamıştır. Fakir ve sefil hayatı ona iyi bir eğitim alma fırsatı da vermemiştir. Hızla suç dünyasının aranılan bir siması olmuştur.

Hapisten çıkar çıkmaz bulaştığı yeni bir suç hem Ejder’in hem de kasabadakilerin hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek ve bir oğlu olduğunu öğrenen Ejder, her ne pahasına olursa olsun oğlunu komiser Mihri’den geri almak için her türlü yolu deneyecektir.

YENİ »
Son Nefesime Kadar Oyuncuları | Fox Son Nefesime Kadar Oyuncuları ve Rolleri
YENİ »
Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Son Nefesime Kadar Ejder gerçek adı ne? Emre Bey
YENİ »
Son Nefesime Kadar Emel kimdir? Son Nefesime Kadar Emel gerçek adı ne?
YENİ »
Son Nefesime Kadar Dizisi Hazan kimdir? İpek Filiz Yazıcı kaç yaşında, nereli? İpek Filiz Yazıcı oynadığı diziler
YENİ »
Son Nefesime Kadar Umut kimdir? Umut Kaç Yaşında, Hangi Dizilerde Oynadı?

Emre Bey kaç yaşında?

Emre Bey 25 yaşında. Emre Bey 9 Mayıs 1997 doğumludur.

Emre Bey nereli

Emre Bey İstanbul’da doğdu.

Emre Bey Boyu kaç?

Emre Bey, 1.78. metre boyunda, 70 kilo ve Boğa burcudur.

Emre Bey hangi dizilerde oynadı?

2015 yılında Aşk Zamanı dizisinde Can karakterini canlandırmıştır. Adı Efsane ve Elimi Bırakma dizilerinde rol almıştır.

2018 – Elimi Bırakma (Arda) (TV Dizisi)
2017 – Adı Efsane (Kıvanç) (TV Dizisi)
2015 – Aşk Zamanı (Can) (TV Dizisi)

Emre Bey sosyal medya hesapları

Emre Bey instagram adresi: @beyemre

Fox Tv Yeni Dizisi Son Nefesime Kadar

YENİ »
Son Nefesime Kadar Oyuncuları | Fox Son Nefesime Kadar Oyuncuları ve Rolleri

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?