Succession 4. sezon ne zaman? Succession dizi 4. sezon

Succession 4. sezon ne zaman? Succession dizi 4. sezon ne zaman çıkacak? 3 sezonluk macerasından sonra 4. sezonu merakla beklenilen dizi hakkında yeni bilgiler var. Dizinin hayranları tarafından Succession 4. sezon çıkış tarihi ne zaman diye çok merak ediliyor. Acaba Succession dizi yeni sezon çıkış tarihi belli oldu mu? Peki Succession 4. sezon oyuncuları ve konusu nedir? Haydi göz atalım:

Succession dizi 4. sezon var mı?

HBO draması Succession için yeni bir fragman, hayranların dizinin dördüncü sezonunu ne zaman görmeyi bekleyebileceğini doğruladı. Succession, Ekim 2021’de dördüncü sezon için yenilendi ve Sezon 3’ün destansı bitiminden sonra hayranlar HBO’nun komedi-dramının geri dönüşünü sabırsızlıkla bekliyor.

Jesse Armstrong’un komedi-dramı, Covid nedeniyle uzun gecikmelerden sonra, merakla beklenen üçüncü sezonuyla Ekim 2021’de HBO ve Sky Atlantic’e geri döndü ve hayranlar ve eleştirmenler her bölümü silip süpürdü. 3. Sezon prömiyeri HBO’da rekor düzeyde izlendi, ardından bir dizi Altın Küre Ödülü aldı ve çok sayıda 4 ve 5 yıldızlı inceleme aldı. Times “Televizyondaki en iyi program geri döndü…ve beklemeye değdi.”  şeklinde bir değerlendirme bile yaptı.

Ancak çarpıcı 3. Sezon finalinden sonra, dizinin dördüncü sezonunu neler bekliyor? 4. sezonun konusu ve çıkış tarihinden oyuncu kadrosuna, ilk fragmana ve daha fazlasına kadar, Succession 4. sezon hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi açıklıyoruz. Bkz: Güncel dizi haberleri

Succession 4. sezon ne zaman?

ABD’de House of the Dragon 1. sezon finali sırasında yayınlanan kısa dramatik teaser, kapanış başlık kartında Bahar 2023 yayın tarihini doğruladı. Bu, aile reisi Logan Roy’un Waystar Royco’nun Lukas Matsson’a satışını onayladığı Aralık 2021’deki üçüncü sezon finalini takip ediyor. Succession 4. sezon ne zaman? Muhtemelen Succession dizi 4. sezon 2023 Nisan veya Mayıs ayında yayında olacak. Dizinin 4. sezon çekimleri çoktan başladı.

YENİ »
Pazartesi Hangi Diziler Var 22 Mayıs 2023 Pazartesi TV Yayın Akışı Bugünkü Diziler Neler? Bugün Hangi diziler var?

Succession 4. Sezonunun çıkış tarihi HBO veya Sky Atlantic tarafından onaylanmadı. Tipik olarak, çıkış tarihi televizyonda yayınlanmadan yaklaşık dört ila altı hafta önce duyurulur. Deadline, çekimlerin Haziran 2022’de New York’ta başladığını doğruladı. Bu nedenle, 2023’te yayınlanmasını bekliyoruz

Dördüncü sezonun resmi bir özeti, potansiyel satışın aile arasında topyekûn bir savaşa yol açacağını söyleyerek alay etti ve şunları okudu: anlaşma yapılır. “Aile, kültürel ve politik nüfuzlarının ciddi şekilde azaldığı bir gelecek tasarlarken bir güç mücadelesi başlar.” Fragmanda aile üyeleri arasındaki gerginlik görülüyor. Bir klipte Logan, ticari hamlelerini ve etkilerini düşünüyor. “Yapmaya çalıştığım her şey, insanlar bana sırtını dönüyor” diyor. Başka yerlerde, Roy ailesinin diğer üyeleri ve müttefikleri Logan’ın kararlarının sonuçlarıyla uğraşırken çizilen savaş çizgilerini görüyoruz.

HBO Başkan Yardımcısı Francesca Orsi, 4. Sezonu duyuran bir bildiride, “Her Ardıllık sezonunda Jesse Armstrong, en çılgın beklentilerimizi aşmaya devam etti ve bizi silinmez bir ruh, insanlık ve hassasiyetle Roy ailesinin iç kutsal alanına daha da derinleştirdi. . “Bu sezon [üçüncü] kesinlikle bir istisna değil ve önümüzdeki sezonda bizi bekleyen her şey için daha heyecanlı olamazdık.”

Succession 4. sezon oyuncuları kimler?

Yeni sezonda kadromuzun şöyle olması bekleniyor:

Brian Cox (Logan Roy)
Jeremy Strong (Kendall Roy)
Sarah Snook (Siobhan ‘Shiv’ Roy)
Kieran Culkin (Roman Roy)
Alan Ruck (Connor Roy)
Matthew Macfadyen (Tom Wambsgans)
Nicholas Braun (cousin Greg Hirsch)
J. Smith-Cameron (Gerri Kellman)
Peter Friedman (Frank Vernon)
David Rasche (Karl Muller)
Fisher Stevens (Hugo Baker)
Hiam Abbass (Marcia Roy)
Justine Lupe (Willa Ferreyra)
Scott Nicholson (Colin)
Zoë Winters (Kerry )
Jeannie Berlin (Cyd Peach)
Dagmara Domińczyk (Karolina Novotney)
Alexander Skarsgård (Lukas Mattson)
Arian Moayed (Stewy Hosseini)
Juliana Canfield (Jess Jordan)
Annabelle Dexter-Jones (Naomi Pierce)
Hope Davis (Sandi Furness)
Cherry Jones (Nan)
Justin Kirk (Jeryd Mencken)
Stephen Root (Ron Petkus)

YENİ »
Teşkilat Sacide Kim? Teşkilat Ömerin annesi Sacide kimdir?

Succession 4. sezon konusu ne?

“Medya holdingi Waystar Royco’nun teknoloji vizyoneri Lukas Matsson’a satışı giderek yaklaşıyor. Bu sismik satış ihtimali, anlaşma kapandığında hayatlarının nasıl olacağını tahmin eden Roy’lar arasında varoluşsal bir endişeye ve aile bölünmesine neden olur. Aile, kültürel ve politik ağırlıklarının ciddi şekilde azaldığı bir gelecek tasarlarken bir güç mücadelesi başlar.”

Show’un yaratıcısı Jesse Armstrong, Mayıs 2022’de televizyonda yayınlanan BAFTA’lar sırasında dizinin senaryosunun neredeyse tamamlandığını doğruladı.

Succession 4. sezon fragmanı

HBO, yeni sezonlar için toplu bir video yayınlandı. 1:33’ten itibaren Succession fragmanı da videonun içinde.

Bkz: Yabancı dizi önerileri

Yorum yapmak ister misiniz?