Süper Lig Arası Ne Zaman? Süper Lig Ara Tatil Kaç gün?

Süper Lig Arası Ne Zaman? Süper Lig Ara Tatil Kaç gün? Dünya Kupası’nın Kasım ayında yapılması, Süper lig programını da etkiledi. Böyle olunca Süper Lig ara tatil bu yıl Aralık ayında başlamayacak. Süper Lig’de ara tatil Katar Dünya Kupası’na göre ayarlandı. Süper Lig arası transfer dönemi ve maç programı da buna göre şekillendi. Süper Lig’e ne zaman ara verilecek? İşte Süper Lig2in ara tatil programı:

Süper Lig Arası Ne Zaman?

Bu yıl Süper Lig arası, sezonun tam ortasında yapılmayacak. 2022 Dünya Kupası sebebiyle Süper Lig maç programında değişikliğe gidildi. 20 Kasım – 18 Aralık tarihleri arasında oynanacak olan Dünya Kupası, tüm ligleri etkileyecek. Türkiye Futbol Federasyonu, Dünya Kupası’ndan dolayı 2022-23 sezonu fikstürünü değiştirdi. Peki Süper Lig arası ne zaman verilecek?

Dünya Kupası için Süper Lig Ara Verilecek mi?

Dünya Kupası ile Ulusal liglerin aynı zamana denk gelmesi, herkesin kafasını karıştırdı. yıldız futbolcular Dünya Kupası’nda oynarken ligler nasıl devam edecek? Ülkemiz<de de Dünya Kupası için programda değişikliğe gidildi. Dünya Kupası’nın oynanacağı tarihlerde ülkemizde de Süper lig tatil olacak.

Süper Lig’e ne zaman ara verilecek?

Ülkemizde 21 Kasım – 18 Aralık 2022 tarihlerinde Katar’da düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig’e ara verilecek.  Süper Lig’e 13 Kasım’da ara verilecek.

Süper Lig Ara Tatil Kaç gün?

13 Kasım’da ara verilen Süper Lig, 18 Aralık’taki finalden sonra kaldığı yerden devam edecek. Dünya Kupası finallerinden sonra ilk lig müsabakaları, 23 – 24 – 25 Aralık tarihlerinde oynanacak. Kısaca Süper Lig ara tatil 40 gün sürecek.

YENİ »
Justin Tv Beşiktaş Alanyaspor maçı canlı izle şifresiz Taraftarium24 canlı maç izle

Yorum yapmak ister misiniz?