Teşkilat Bu Hafta Nerede Çekiliyor? Teşkilat Bu Haftaki Bölümü Önizleme

Teşkilat Bu Hafta Nerede Çekiliyor? Yeni sezonu merkala beklenilen diziden bir önizleme yayınlandı. Zehra ve Uzay’ın Tokat sahneleri nerede çekildi? Teşkilat Tokat’ta nerede çekiliyor? Teşkilat Tokat Sahneleri Nerede Çekildi? Acaba Teşkilat Bu Haftaki Bölümü Önizleme yayınlandı mı? Televizyonda Teşkilat bu hafta var mı? Teşkilat ne zaman başlıyor yeni sezon bugün mü? Teşkilat dizisi yeni sezonu ile bugün ekranlarda olacak. Öncelikle yeni fragmana ve dizinin nerede çekildiğine göz atalım:

Teşkilat Bu Hafta Nerede Çekiliyor?

Her hafta farklı bir ülkeden sahneler ile karşımıza çıkan Teşkilat dizisinin yeni sezonu da şimdiden çok merak uyandırdı. Yeni oyuncuları ile kadrosunu güçlendiren dizinin Ankara’dan yeni sezonda İstanbul’a taşındığını da belirtelim. Çünkü konsept değişti ve Teşkilat farklı bir şekilde karşımıza çıkacak.

Dizinin ilk ön izlemesi yayınlandı ve Zehra’yı Uzay ile bir köprü üstünde konuşurken gördük. Tokat’ta çekilen sahneler şimdiden merak uyandırdı. İşte Tekilat dizisi Tokat sahnelerini gösteren ön izleme:

Teşkilat Bu Haftaki Bölümü Ön izleme: teşkilat dizisi yeni sezon

Teşkilat Tokat’ta nerede çekiliyor? Teşkilat Tokat Sahneleri Nerede Çekildi?

Teşkilat Tokat'ta nerede çekiliyor? Teşkilat Tokat Sahneleri Nerede Çekildi?
Teşkilat Tokat’ta nerede çekiliyor? Teşkilat Tokat Sahneleri Nerede Çekildi?

Zehra’nın Tokat’a yerleştiğini ve Uzay’ın onu görmeye geldiğini anladığımız ön izleme sonrası Tokat’ta Teşkilat dizisi nerede çekildi diye çok merak edildi.  Teşkilat dizisinin Tokat çekimleri Atatürk Evi önünde yapıldı. Tokat Merkez İlkokulu da dizi setinin fotoğraflarında karşımıza çıkıyor. Konuşmanın yapıldığı köprüsünün adı ise Taşköprü.  Çekimler sırasında dizi setini Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da ziyaret ettiler.

Teşkilat ne zaman başlıyor yeni sezon bugün mü?

Evet, Teşkilat dizisinin yeni sezonu 2 Ekim Pazar günü başlıyor. Yeni sezonda Teşkilat dizisinde Deniz Baysal Yurtçu, Murat Yıldırım, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun, Ahmet Uğur Say ve Serdar Yeğin başrollerde olacaklar. Kadroya Yunus Emre Yıldırımer, Levent Can, Yunus Narin ve Seren Deniz Yalçın de dahil olan isimler. Reyting sonuçlarında Yargı dizisi ile yarışan Teşkilat, bakalım bu hafta birinci olabilecek mi?

Teşkilat’ta Yeni Sezonda Neler olacak?

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın kimliği belirsiz kahramanlarının, ülkeleri için canları pahasına gerçekleştirdiği operasyon sonucunda “Şirket” imha edildi. Bu olay sonucunda, yabancı istihbarat teşkilatlarının ülkemize karşı onlarca yıl öncesine dayanan terörist faaliyetleri başlamıştır. Sınırlarımızda büyük güçlerin kontrolünde uydu devlet kurma girişimi başlıyor. Egemenliğimize yönelik bu tehditler sonucunda Teşkilat içinde tanıdık ve yeni yüzlerden oluşan ekibimiz bu yapı ile mücadele etmek için çalışmaktadır. Ekibin amacı, planlanan terör devletinin kurulmasını engellemek, beyni ve arkasındaki güçleri ortaya çıkarmak ve dış düşmanları ortadan kaldırmaktır. Tüm bu operasyonların yanı sıra ekip içinde değişen dengeler ve yeni hayatlara giriş, hepsi için farklı bir dönemin başlangıcı olacaktır.

YENİ »
Teşkilat Oyuncuları 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Kimler Var?
YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Zehra » Teşkilat Dizisi Zehra Kimdir?
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb
YENİ »
Bitcoin Nasıl Alınır Nasıl Satılır? » Nasıl Bitcoin Alabilirim?
YENİ »
Prestij Meselesi Oyuncuları arasına Barış Murat Yağcı da katıldı
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv
YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox

 

Yorum yapmak ister misiniz?