The Irregulars Dizisi Konusu ve Oyuncuları | 2021 Netflix Dizisi

The irregulars Dizisi Konusu ve Oyuncuları | 2021 Netflix Dizisi 26 Mart’ta yayına giren The Irregulars dizisi nasıl bir dizi? The irregulars Dizisinin konusu nedir?

The İrregulars Dizisi Konusu

The İrregulars Dizisi Konusu

Evet, geçmiş zaman İngiltere’sinde doğa üstü güçlere karşı savaşan gençler ve gizemli Sherlock Holmes. 19. yüzyıl Londrası’nda yaşayan sıra dışı bir grup genç, Dr. Watson ve karanlık iş ortağı Sherlock Holmes için birtakım doğaüstü suçları çözmeye çalışır. Netflix’in yeni Sherlock Holmes dizisi ile karşınızdayız. Genel olarak Sir Arthur Conan Doyle’un eserlerine dayanan dizi, doğaüstü suçları araştıran bir grupbun başından geçenleri anlatıyor.

Dizinin adı İrregulars grubu, bizim 4 kişilik ekibimiz. Sonradan onlara sosyetik prens Leopold (kısaca Leo) da katılıyor.  Irregulars ne demek diye düşünüyorsanız, Düzensizler olarak çevrilebilir.

İlk bölümde 4 gencin Londra’da sefil bir yerde yaşadığını görüyoruz. İki aylık kiralarını  ödemeyemedikleri için ev sahibi atmakla tehdit ediyor. Kirayı ödemek için dövüşmeye giden Billy , Bea tarafından geri getiriliyor. Karşılarına sonradan çıkan Dr. Watsons, onlara bir işi çözmeleri konusunda para vermeyi öneriyor. Ve gençler kendilerini maceranın içerisinde buluyorlar. 4 kişilik ekip içinden Jessie, doğa üstü güçlere sahip. Daha da spoiler vermeden karakterleri inceleyelim:

The İrregulars Dizisi Fragmanı

The İrregulars Oyuncuları

The Irregulars dizisinin kadrosuna bir göz atalım:

Henry Lloyd-Hughes / Sherlock Holmes

The İrregulars Dizisi Oyuncuları Sherlock Holmes Kimdir

Henry Lloyd-Hughes, ikonik dedektif Sherlock Holmes rolünde. The Irregulars’da, öldüğüne ve gittiğine inanılan ama gizlice Watson’ın uyuşturucu bağımlısı iş ortağı olarak çalışan esrarengiz bir figür. İki karakterin babası olduğu ortaya çıktı. Lloyd-Hughes, The Inbetweeners’da Mark Donovan’ı ve Killing Eve’de Aaron Peel’i canlandırdı. Ayrıca The English Game’de Alfred Lyttelton olarak yer aldı.

Royce Pierreson / Dr. Watson

The irregulars oyuncuları doktor watsons kimdir

Royce Pierreson Sherlock’un en iyi arkadaşı Dr. Watson’ı canlandırıyor. Bu hikayede, özel bir görev için Irregulars’a ulaşan gizemli bir Londralı. Pierreson, Line of Duty’de Jamie’yi ve Wanderlust’ta Jason Hales’i canlandırdı. Judy Garland hayranları onu 2019 yapımı Judy filminden Burt Rhodes olarak tanıyabilir.

Thaddea Graham /  Bea

The Irregulars oyuncuları Thaddea Graham Bea

Thaddea Graham, Düzensizlerin lideri Bea’yi canlandırıyor. Başlangıçta Watson ile kız kardeşi Darci’nin metafizik yetenekleri hakkında karşı karşıya geldi. Daha sonra bir prense aşık olur. Graham, Sokağa Çıkma Yasağında Hanmei’yi ve Kral İçin Mektup’ta Iona’yı canlandırdı. Ayrıca 2020 mini dizisi Us’ta Kate olarak yer aldı.

Darci Shaw/  Jessie

Netflix The Irregulars oyuncuları Jessie kimdir

 

Darci Shaw Bea’nin kız kardeşi Jessie’yi canlandırıyor. Başkalarının anılarını keşfetme yeteneğine sahip…. Shaw TV çıkışını The Bay’de Holly Meredith olarak yaptı ve Judy’de Genç Judy Garland’ı canlandırdı. Yakında The Colour Room’da Bridgerton yıldızı Phoebe Dynevor (Daphne) ile görünecek.

Jojo Macari / Billy

Jojo Macari / Billy The Irregulars oyuncuları

Billy, bir sokak yetimi ve Bea’nin ekibinin bir parçası. Tam bir sokak serserisi, çok hararetli ve hemen sinirlenen yapısı var. Macari, Hard Sun’da Daniel Renko’yu ve Harlots’ta Prens Henry’yi canlandırdı. Sex Education hayranları onu Kyle olarak tanıyacak, Lanetli hayranları ise onu Mogwan olarak tanıyor olabilir.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

McKell David / Spike

The Irregulars oyuncuları Spike kimdir

Bea’nin çetesinin bir üyesi olan Spike’ı canlandırıyor. Sokak meraklısı ve tatlı bir birey, başlangıçta Watson’ın motivasyonları konusunda şüpheci. David’in ilk Black Mirror bölümü olan “The National Anthem” da Son olarak küçük bir rolü vardı ve Holby City’de Lloyd Kramer olarak tekrar eden bir rolü vardı. Ayrıca Snatch TV dizisinde Snake Eyes olarak yer aldı ve The Gentlemen’da küçük bir rol oynadı.

Harrison Osterfield / Leopold

The Irregulars Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Harrison Osterfield, Leopold olarak, sosyetik bir genç. Korunması gereken bir sırrı olan asi bir prens ve Düzensizlerle ilişki kurarken bir kimlik kriziyle mücadele ediyor. Osterfield kısaca Avengers: Infinity War’da bir otobüs sahnesinde yer aldı ve Catch-22 1. sezonunda Snowden’ı canlandırdı. Chaos Walking’de de küçük bir rolü vardı.

 Clarke Peters / Linen Man

Jessie’nin zihnine sızmaya çalışan başlıca kötü adamlardan biri. Clarke Peters, The Wire’da Lester Freamon, John Wick’de Harry ve 2020 Netflix’te beğenilen Da 5 Bloods filminde Otis’i canlandırdı.

Sheila Atim /Diş Perisi

Çocuklardan tam diş setlerini çalan efsanevi karakterin şeytan versiyonu. Sheila Atim, Harlots’ta Limehouse Nell’i canlandırdı ve yakında The Underground Railroad’da Mabel olarak görünecek.

 Rory McCann /Kuş Ustası

Küçük kızının ölümüne yas tutan bir canavar. Rory McCann, Game of Thrones’da Sandor “The Hound” Clegane’ı ve Jumanji: The Next Level’da Acımasız Jurgen’i canlandırdı.

Eileen O’Higgins / Alice

Bea ve Jesse’nin arafta yaşayan annesi. Eileen O’Higgins, Brooklyn’de Nancy’yi ve İskoç Kraliçesi Mary’de Mary Beaton’ı canlandırdı.

Netflix The Irregulars Sayfası
YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2021 » Yeni Çıkan Diziler Listesi
YENİ »
The Falcon and the Winter Soldier Ne Zaman Çıkacak? Konusu Oyuncuları
YENİ »
Resident Alien Dizisi Konusu ve Oyuncuları
YENİ »
Invisible City Dizisi Konusu ve Oyuncular Netflix
YENİ »
Your Honor Dizisi Konusu Oyuncular Fragman ve Yorumları
YENİ »
Debris Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Debris Dizisi Hangi Kanalda?
YENİ »
Clarice Dizisi Konusu ve Oyuncuları | 2021 Clarice Dizisi Hannibal
YENİ »
Peaky Blinders Benzeri Diziler Peaky Blinders Tarzı Suç ve Mafya Dizileri
YENİ »
Gözlerinin Ardında / Behind Her Eyes Dizisi Konusu ve Oyuncular Netflix

Yorum yapmak ister misiniz?