The Peripheral 8. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag The Peripheral izle (The Peripheral Sezon Finali izle)

The Peripheral 8. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag. Prime Video’da bu sabah The Peripheral 8. Bölüm yayınlandı. Böylece 1. sezon sona erdi. The Peripheral Sezon Finali izle linki çok aranıyor. Cuma günleri yayınlanan The Peripheral dizisini izlemek isteyenler yayın linklerini merak ediyorlar. The Peripheral 8. Bölüm izle adresleri, dizi siteleri linkleri var mı? İnternetten bedava The Peripheral 8. Bölüm izle dizimag, güncel adres The Peripheral 8. Bölüm izle dizipal, Amazon Prime The Peripheral izle.

The Peripheral 8. Bölüm izle dizipal | The Peripheral Sezon Finali izle

The Peripheral 8. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag The Peripheral izle
The Peripheral 8. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag The Peripheral izle

Yeni dizinin oyuncu kadrosuna kısaca göz atalım:

 • Chloë Grace Moretz / Flynne Fisher
 • Gary Carr / Wilf Netherton
 • Jack Reynor / Burton Fisher
 • JJ Feild / Lev Zubov
 • T’Nia Miller / Cherise Nuland
 • Louis Herthum / Corbell Pickett
 • Katie Leung / Ash
 • Melinda Page Hamilton / Ella Fisher
 • Chris Coy / Jasper Baker
 • Alex Hernandez / Tommy Constantine
 • Julian Moore-Cook / Ossian
 • Adelind Horan / Billy Ann Baker
 • Austin Rising / Leon
 • Eli Goree / Conner Penske
 • Charlotte Riley / Aelita West

The Peripheral 8. Bölüm izle adresi | The Peripheral Sezon Finali izle

Cherise Nuland’ın Ainsley Lowbeer’in hayatını etkileme tehdidi ve Zubov klanının ve Balıkçıların öldürülmesini önermesiyle, iki zaman çizelgesi arasındaki bağlantı sonsuza kadar kopmadan önce bazı kritik komplo noktaları olabilir ve yeni ittifaklar oluşabilir. Lowbeer, zaman çizelgelerini korumaya yardım etme teklifini değerlendirecek mi, yoksa ayaklanıp Flynne’i kurtaracak mı?

Araştırma Enstitüsü’nün birçok farklı bilimsel disiplinde ilk kez nasıl saplama araştırma deneyleri başlattığını ve bunların Flynne ve ailesiyle, özellikle davranış değiştirme testi ve dokunsal implantlarla olan bağlantısını muhtemelen tam olarak öğreneceğiz. Kötü ellere düşen bu gelişmiş nöral düzenleme mekanizmaları, patlamayı bekleyen tehlikeli bir saatli bomba olabilir.

Flynne’in dünyasının zaman şeridi, tüm bu geçici kurcalamalar nedeniyle Jackpot etkinliğine doğru hızlanıyor, bu sırada Zubov ve Klept, Flynne’in beyin bakterilerini en yüksek teklifi verene satmak için silahlı bir ajan olarak sıralamayı planlıyor. Bu, Aelita West’in saklandığı yerden çıkıp işlemi durdurmasına ve Araştırma Enstitüsünün etik olmayan faaliyetlerini ifşa etmesine neden olabilir.

YENİ »
Son Nefesime Kadar 3. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv 9 Mart Youtube Yeni Fragman Yayınlandı mı

Ve Tommy Constantine, Şerif Jackson’ın vurulmasının ve Corbell Pickett’in onu ölüme terk etmiş ya da etmemiş olabilecek nakavt darbesinin ardından kesinlikle uğraşmak zorunda kalacak. The Peripheral 8 bölüm izle dizipal, The Peripheral 8. bölüm, dizipal The Peripheral 8. bölüm izle, Peripheral 8 bölüm izle, The Peripheral dizibox, dizipal Peripheral 8 bölüm izle dizipal, The Peripheral 8 bölüm izle , dizibox The Peripheral , The Peripheral izle dizibox

The Peripheral 8. Bölüm izle dizimag

Pek çok spekülasyondan sonra The Peripheral’ın 7. bölümü sonunda Flynne’in gözüne tam olarak ne olduğunu ortaya koymuştu. Aelita, 2032’de The Peripheral’ın pilot bölümünde Burton’ın çevre birimini göz nakli geçirmeye zorladığında Flynne yerine Burton Fisher ve haptikleriyle çalıştığını düşündü. Araştırma Enstitüsü’nden Dr. Cherise Nuland, 7. bölümde Müfettiş Lowbeer’e, Aelita’nın Araştırma Enstitüsü’nün nöral düzenleme mekanizmasından Burton’ın dokunsal implantlarına veri indirmeye çalıştığını açıklıyor. Aelita, verileri UR’nin davranış değiştirme deneylerinin kanıtı olarak saplamada saklamayı amaçladı.

Ash ayrıca Aelita’nın planını Lev Zubov’a anlatıyor ve Flynne’in 2032 saplamasında dokunsal implant bulunmadığından, kulaklığının nöral ayar verilerini bakteriyel bir DNA dizisi olarak yeniden yorumladığını ve gözüne patojen bulaştırdığını açıklıyor. Ash ve Ossian, Flynne’in yan etkilerini teşhis etmek ve beynindeki bakterilerin yayılmasını izlemek için kıçındaki tıbbi taramaları keşfeder. 2100’de biyolojik bir zihin kontrol ajanı olarak en yüksek teklifi verene açık arttırmayla satabilmeleri için popodaki bakterinin genomunun sıralanması için bir plan tasarlarlar. Lev, Ash ve Ossian’ın planını keşfeder ve bunu kendisi uygular. Tipik olarak karmaşık olsa da, bu ayrıntılı olaylar dizisi, nihayetinde Flynne’in gözlerine ne olduğunu açıklıyor.

Cherise, Lowbeer’in çalınan teknolojinin sivil toplum için oluşturduğu tehdidi fark etmesine yardımcı oluyor ve bu teknolojinin ilkesiz kullanımını bir fitne eylemine benzetiyor. Kleptleri hırsızlıkla zaten ilişkilendiren Cherise, Müfettişi tehlikeli bilgileri kontrol altına almanın ve sosyal düzeni korumanın bir yolu olarak “Zubovları, Flynne Fisher’ı ve onlarla ilişkili herkesi hem burada hem de saplamada yok etmeye” teşvik ediyor. Müfettiş Lowbeer, görüşmeden sonra Cherise’nin teklifini derinlemesine düşünür, son sahnesinde gözle görülür şekilde çatışmacıdır ve onun yanıtı, 1. Sezon finalindeki hikayenin çoğunu yönlendirecektir. Lowbeer’in Met’e olan sadakati (ve dolayısıyla statüko) göz önüne alındığında, Cherise’nin teklifini kabul etmek pek olası görünmeyebilir. Bununla birlikte, riskler ve açık kararsızlığı, her şeyin mümkün olduğu anlamına gelir.

YENİ »
Çarşamba Hangi Diziler Var 24 Mayıs 2023 Çarşamba TV Yayın Akışı Bugünkü Diziler Neler? Bugün Hangi diziler var?

dizipal Peripheral 8. bölüm izle, dizibox Peripheral, diziyo The Peripheral izle, dizigom Peripheral 8 bölüm, dizipal The Peripheral 8 bölüm, The Peripheral 8. bölüm dizibox, diziyo Peripheral dizibox, dizibox The Peripheral 8.bölüm izle, dizigom The Peripheral 8 bölüm izle dizibox, The Peripheral 8. bölüm izle dizibox, diziyo The Peripheral izle 8. bölüm, dizipal Peripheral izle 9, The Peripheral 8.bolum izle

The Peripheral 8. Bölüm izle dizipal altyazılı izle

21. yüzyılın sonlarında Peripheral’s Research Institute, İnternet bağlantıları aracılığıyla geçmişle nasıl iletişim kurulacağını keşfediyor. Bilim adamları, geçmişte biriyle temasa geçtiklerinde zaman çizelgesini parçalarlar. Araştırmacılar, ortaya çıkan yeni zaman çizelgelerine izmarit diyorlar ve onlara “dev bir petri kabı gibi” davranıyorlar, burada “ne isterlerse onu yapabilirler.” RI, “botanik, meteoroloji, zooloji [ve] genetik”ten “kapa çeneni, dünyayı kurtaran bok”a kadar bilim dallarını inceliyor, taslakları simülasyon benzeri deneysel laboratuvarlar olarak kullanıyor ama denek olarak canlı, duyarlı insanlar var.

Araştırma Girişimi’nin en korkunç deneyleri “[askeri] personele dokunsal implantlar yerleştirmek için … saplamada bir paravan şirket kurdu.” IR, askerlerin davranışını değiştirmek için “deneklerin nöral kimyasını ince bir şekilde korkutmak” için implantları kullanır. Grace, bu çalışmaları şiddeti önlemek için insanları “sosyal düzeyde” sakinleştirme çabaları olarak rasyonalize eder, ancak Cherise Müfettiş Lowbeer’e bu “nöral ayarlama mekanizmasının” “daha az hayırsever bir şekilde kullanmak” için hacklenebileceğini söyler, yani denekler daha şiddetli. Bu senaryo, Klept’ler bakteri genomunu mekanizmanın biyolojik bir versiyonu olarak satmaya çalışırken ortaya çıkıyor. Ayrıca, saplama ikramiyesi aslında hızlanıyor.

dizipal Peripheral izle, Peripheral izle dizibox, dizigom Peripheral 8.bölüm izle, dizibox The Peripheral 8. bölüm izle dizipal, The Peripheral izle 8 bölüm izle, dizipal The Peripheral 8 bölüm izle dizigom, diziyo The Peripheral 8.bölüm, dizibox Peripheral 8 bölüm izle dizibox, dizigom Peripheral 8. bölüm, dizipal The Peripheral 8 bölüm izle yabancı dizi, The Peripheral 8 bölüm izle diziyo, dizibox The Peripheral 8.sezon 8.bölüm izle

YENİ »
Cumartesi Günü Dizileri 11 Mart Cumartesi Hangi Diziler Var? Televizyonda bugün ne var? Bugünkü diziler neler?

The Peripheral 8. Bölüm izle dizibox

The Peripheral 8. Bölüm izle dizibox
The Peripheral 8. Bölüm izle dizibox

The Peripheral, Kasım ayındaki iç saha döneminde azalan izleyici reytinglerine rağmen, muhtemelen ikinci sezonda da karşımıza çıkacak. Dizi sorumlusu Greg Plageman, yaratıcı Scott B. Smith ve yönetmen Vincenzo Natali, 2. ve 3. sezonları yayınlamakla ilgilendiklerini ifade ettiler, ancak Amazon Studios henüz resmi bir açıklama yapmadı.

diziyo The Peripheral izle 8 bölüm, dizipal The Peripheral 8. bölüm dizipal, Peripheral 8. bölüm altyazılı izle, dizibox The Peripheral 8.sezon 8.bölüm, The Peripheral 8 izle, dizipal Peripheral 8 bölüm izle altyazılı, Peripheral 8. bolum izle, dizibox Peripheral 8.bölüm, diziyo The Peripheral 8. bölüm altyazılı izle, dizipal Peripheral 8 izle, dizigom The Peripheral dizipal, dizibox The Peripheral 8. sezon 8. bölüm izle, the Peripheral 8 bölüm izle, dizipal Peripheral 8 bölüm izle diziyo, dizigom The Peripheral izle 8 bölüm izle dizibox, dizibox Peripheral 8.bolum izle, televizyon programları

Yorum yapmak ister misiniz?