WayV ve Sasaengler Arasında Ne Oldu?

WayV ve Sasaengler Arasında Ne Oldu? Sasaeng veya Türkçe tabiriyle “takıntılı hayranlar”  üç WayV üyesinin peşine düştüler. Onlar da öfkelerini sasaengden aldı.

WayV Grubu ve Üyeleri

WayV, Kun (Instagram: @kun11xd), Ten (Instagram: @tenlee_1001), WinWin (Instagram: @wwiinn_7), Lucas (Instagram: @lucas_xx444), Xiaojun (Instagram: @djxiao_888), Hendery (Instagram: @i_m_hendery) ve YangYang (Instagram: @yangyang_x2)’ın oluşturduğu yedi üyeli yepyeni Çin-merkezli SM Entertainment erkek grubudur.

Millet, şu anda çekim yapıyoruz ama bu insanlardan bazıları geldi ve hava da böyle, neden? Bu gerçekten çok saçma. Çok kızgınım. Ama birdenbire böyle olduğum için herkesten özür dilerim.

Xiaojun işi basit tuttu ve basitçe bu sasaeng’i “çok saygısız” olarak nitelendirdi. Ayrıca onları iyi yaşamaya teşvik etti. Kun ise sasaeng’i tuvalete giderken fotoğraflarını çektiği için azarlıyor.

Ciddi bir mahremiyet ihlalinde, sasaeng bir yere gidenlerin yakın plan portrelerini çekerken görüldü. Doğal olarak, artık öfkelerini durduramadılar.

Bu, NCT ve WayV üyelerinin sasaeng ile mücadele ettiği ilk sefer değil. Daha önce, Haechan ve Taeyong onları canlı yayın yoluyla azarlamıştı.

Haechan, binanın sakinlerinin sık sık kendilerine dolaşan sasaeng hakkında şikayette bulundukları için durumun kötüleştiğini açıkladı. Ayrıca, bir hayranın onları sokakta tesadüfen karşılaması durumunda, onları aktif olarak takip eden sasaeng için geçerli olmasa da mutlu bir şekilde bir imza imzalayacaklarını belirtti.

Taeyong ise yurtlarda dolaşmanın sasaeng’e zarar verebileceğinden bahsetti. Ayrıca üyelerin rahatsız olduğunu ve bir kez daha sasaeng’in gelmemesini istediğini söyledi.

YENİ »
Teoman Harbiye 2021: Teoman İki Çocuk Şarkısı Hikayesi

Yorum yapmak ister misiniz?