Winx Efsanesi Kader 2. sezon konusu ve oyuncuları Netflix Fate: The Winx Saga 2.Sezon fragmanı

Winx Efsanesi Kader 2. sezon konusu ve oyuncuları listesi ile karşınızdayız. Winx Efsanesi Kader 2. sezon ne zaman çıkacak diye merakla bekleniyordu. Merakla beklenilen Winx Efsanesi Kader dizisinin ikinci sezonu 16 Eylül’de Netflix ekranlarında yerini aldı. Yeni sezonun oyuncuları ve konusu da şimdiden çok merak ediliyor. Fate: The Winx Saga 2.Sezon çıkış tarihi, oyuncuları ve fragmanı hakkında bilgiler vermek istedik:

Winx Efsanesi Kader 2. sezon konusu ve oyuncuları Netflix

Netflix dizisiWinx Efsanesi Kader 2. sezon, ilk sezonun galasından önce Haziran 2020’de duyuruldu. 18 Şubat 2021’de Netflix, dizinin ikinci sezon için yenilendiğini resmen duyurdu. Sezon yedi bölümden oluşuyor. 20 Temmuz 2021’de diziye üç oyuncunun katıldığı ve dizinin İrlanda’nın County Wicklow kentinde yapım aşamasında olduğu açıklandı. 6 Haziran 2022’de Netflix Geeked’de yeni sezonun sonbaharda yayınlanacağı açıklandı. 27 Temmuz 2022’de ise 2. Sezonun 16 Eylül’de yayınlanacağı açıklandı.

Yeni çıkan yabancı diziler listemize giriş yapan Winx Efsanesi Kader 2. sezonda Abigail Cowen, ateş perisi Bloom’u oynuyor. Ancak, Bloom’un akıl hocası Müdire Dowling’in (Eve Best), suçlarını örtbas etmeye ve Alfea Koleji’ni almaya başlayan uzun zamandır rakibi Rosalind tarafından öldürülmesiyle işler kısa sürede karanlık bir hal alıyor. Winx Efsanesi Kader 2. sezonda periler Rosalind tarafından gizlice öldürülen sevgili eski akıl hocaları Farah Dowling’e ne olduğunu bulmaya çalışacaklar.

Winx Efsanesi Kader 2. sezon oyuncuları kimler?

Perilerimizin bazısı ilk sezonda olduğu gibi 2. sezonda da başrol oyuncusu olarak karşımızda olacaklar. Bloom rolünde Abigail Cowen, Stella rolünde Hannah van der Westhuysen, Terra rolünde Eliot Salt, Musa rolünde Elisha Applebaum ve Aisha rolünde Precious Mustapha 2. sezon için geri dönen oyuncular.

YENİ »
O Kız dizisi Seher kimdir? Oyuncu Zeynep Dönmez kaç yaşında, nereli? Zeynep Dönmez oynadığı diziler

Flora rolünde Paulina Chávez’in katılmasıyla ekibimiz genişliyor. Danny Griffin ve Freddie Thorp, Sky ve Riven uzmanları olarak geri dönecekler. Gray rolünde ise Brandon Gracekarşımıza çıkacak. Andreas (Ken Duken) ve Silva (Robert James-Collier)  da yeni karakterlerimiz arasında yer alıyorlar.

Winx Efsanesi Kader 2. sezon konusu ne?

Fate: Winx Saga’nın bu sezonu, geçen yılki yıkıcı finaldeki olayların ardından toparlanıyor, Alfea Koleji, uğursuz Rosalind ve soğuk kraliçe Luna’nın (Kate Fleetwood) bir darbesinin ardından şimdi de askeri işgal altında. Alfea öğrencileri ayrıca, insanları uzaktan ele geçirebilen Kanlı Cadılar da dahil olmak üzere yeni tehditlerle ve kazıyıcı olarak bilinen kucaklayıcı tarzı canavarlarla karşı karşıya kalacaklar.

Tüm destansı sihir savaşlarının ortasında, Alfea öğrencileri birbirlerinin hayatlarına karışıp güçlü dostluklar ve hatta bazı durumlarda romantizm kurdukça daha fazla melodram bekleyebilirsiniz.

Winx Efsanesi Kader 2. sezon fragmanı

Fate: The Winx Saga 2.Sezon çıkış tarihi

Yeni sezon 16 Eylül’de Netflix ekranlarına geldi.

Yorum yapmak ister misiniz?