Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı izle 3 Ekim Youtube Yasak Elma Yeni Fragman Yayınlandı mı

Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Yasak Elma 149. bölüm neler olacak? Yasak Elma 149. bölüm fragmanı  izle Youtube 3 Ekim Yeni Fragman İzle. Yasak Elma dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı 3 Ekim. Yasak Elma dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı izle youtube | Yasak Elma Fragman izle

Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı izle youtube
Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı izle youtube

Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı izle youtube linkini sizlerle paylaşalım: Yasak Elma dizisinin son fragmanı Yasak Elma Youtube Kanalı adresinden yayınlanacak.  Peki Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı yayınladı mı? Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı izle

Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı izle: Yasak Elma yeni fragman yayınlandı mı?

Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı izle: Yasak Elma yeni fragman yayınlandı mı?
Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı izle: Yasak Elma yeni fragman yayınlandı mı?

Yasak Elma’nın yeni fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı zaman sitemizde son fragman linkini bulabilirsiniz.

Yasak Elma 148. Bölüm İzle

Yeni sezonun ilk bölümünde neler oldu, yakından göz atalım: Doğan’ın hapse girmesiyle birlikte Yıldız, Ender ve Handan üçü birlikte şirketin başına geçmişlerdi. Doğan’ın hapisten çıkmasıyla şeytani üçlümüz endişeye kapıldılar. Doğan intikam için bilenmiş şekilde karşılarına dikilmiştir. Doğan’ın ilk olarak kızının velayetini almak istemektedir. Ama dizide beklenmedik bir ölüm tüm dengeleri değiştirir.

Yasak Elma Fragman izle Yeni Sezon Nasıl Başladı?

Yasak Elma Fragman izle Yasak Elma Son Fragman izle youtube
Yasak Elma Fragman izle Yasak Elma Son Fragman izle youtube

Doğan, geçen sezon sonunda Çağatay’ın kurtulmak istediği için arabasını bozdurmuştu. Ender ve araca son anda binen Yıldız ile bozuk arabaya binen Çağatay’ın sonu merak ediliyordu. Sezon başladığında Çağatay öldü. Ve Çağatay böylece diziden ayrılmış oldu.

Doğan’ı adamıyla konuşurken duyan Yıldız çok öfkelendi ve polise ihbarda bulundu. Bunun üzerine cezaevine düşen Doğan 2 yıldır cezaevinde  kalıyor. Doğan yeni doğan bebekleri Yıldız Su isimli kızını hiç görmedi. Doğan’ın hapse girmesinden sonra peki Yıldız, Handan, Kumru ve Ender ne yaptılar?

YENİ »
Atv'nin yeni dizisi Aldatmak Konusu, Oyuncuları, Çekildiği Yer

Yıldız, halen annesi, Halit Can ve kızı Yıldız Su ile birlikte konakta yaşamaktadır. Yıldız, küçük kızını hapse girmesini istemediği için babasına göndermez.

Ender ise bir kavgada birini acımasızca döven kocası Ekim’den boşandı. Dizinin yeni sezonunda ilk bölümde babasını hapiste gören Kumru ona kızının fotoğraflarını getirdi.

Dizinin başında yandaki köşkü Asuman Hanım’ın birine kiraladığını görüyoruz. Ama köşke giren çıkan belli olmayınca Ender bir plan yaptı ve evden çıkmayan kadını göndermeyi başardılar. Boşalan köşke yeni gelen kişi ise büyük bir sürprize yol açacaktı.

Ender bu arada ne yapıyordu diye düşünenler olabilir. Ender de bir otel açtı ve kardeşi Caner ile Emir’i orada çalıştırdı. Ender kocasından boşanmış olan Kumru’ya Caner’i ayarlamak istese de planı tutmayacaktır.

Üç tehlikeli kadınımız, Handan, Yıldız ve Ender şirkette büyük bir uyum içinde çalışır. Handan’ın yıllar önce şoför olarak birisinin yanına bir ağabeyi vardır. Abisinden pek hazzetmez. Ama gel gör ki abisinin yanında çalıştığı adam ölüp her şeyi kardeşine bırakmıştır. Handan onunla ilgilenir ve şefkat gösterir. Ender de adamı görür ve durumunu öğrenir.

Kumru yurt dışından dönerken birisi onun bavulunu alır. Bavuldaki numarası olan kızla iletişime geçen genç, kendisini yatırımcı olarak tanıtır ve Kumru’ya ilgi gösterir. Bavulu bizzat getirmek ister. Onun gece otelde olacağını öğrendiğinde oraya gider ve sanki bir tesadüfmüş gibi davranır. Yasak Elma Fragman izle, Yasak Elma Son Fragman izle youtube

Yandaki köşkü kim aldı ise ilk günden nişan kutlaması yapacaktır. Yıldız ve annesi de davetlidir. Konağa giden Yıldız, Doğan ve avukatının kol kola köşkün bahçesinde yürümesiyle şaşırır. Evet, Doğan hapisten çıkmıştır ve büyük bir fırtına onlara doğru yaklaşmaktadır.

YENİ »
TV Yayın Akışı 26 Şubat 2023 Pazar Tvde Bugün Ne Var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV, TRT 1 yayın akışı

Yasak Elma Sezon Finalinde ne olmuştu?

Şirket toplantısında Çağatay ve Seda birlikte Doğan’ın tuzağını ortaya çıkardı ve onu rezil etti. Doğan daha sonra Çağatay’ın ölümünü emreder. Adamı Çağatay’ın ölümünün doğal olduğunu tahmin ediyor. İleride kavşaklı ve erken bir otele iş gezisi yapar. Öfkesi geçen Doğan, Yıldız’a her söylediğini kıskandığı için yaptığını itiraf eder. Ender, şirketin dengelerinin değiştiğini düşünür ve Çağatay’ı destekler. Etkinliğin olduğu gece Ekin, Çağatay ve Ender’in kutlama yemeği var. Yasak Elma 149. Bölüm Fragmanı izle

Doğan’ın gözden düşmesini kutlayan üçlünün fotoğrafları ve haberleri internette yayınlanınca evde gerginlik yaşanıyor. Yeni evli kocası Kumru’nun hizmetçisini dövdüğünde, Ekin önce kadınla konuşup onu şikayet eder. Bu yüzden adamı bulmaya çalışır. Daha önce babasının kendisini dövdüğünü öğrendiğimiz Ekin, geceleri sürekli evden çıkıyor ve Kumru sinirleniyor. Ekin’in peşine düştüğünde onun hizmetçinin kocasını öldüresiye dövdüğünü görür ve kocasını arar. Yasak Elma Fragman izle, Yasak Elma Son Fragman izle

Caner, ablası ve sevgilisinin iyi geçinmesini ister. Ender uyum sağlamaya çalışır, ancak kızın benzersiz kıyafeti ve saç modeli sorun yaratır. Kız, Emir’in tavsiyesine uyar ve Caner’e evlenme teklif eder. Asuman ve Emir, Halit Can’ı sahada bulamazlar. Şirketle Ağva’ya gidin. Ender ve Çağatay aynı arabayla gelirler. Doğan’ın adamları Çağatay’ın aracının frenini kesti. Gittiği yerde çalışan kadın, Doğan’ı arayıp çok ilgilenmeye başlayınca Yıldız’ın dikkatini çeker. Handan, kadının Doğan’ın uzun zamandır sevgilisi olan Yıldız olduğunu söyleyince; Doğan’la tartışıyor. Geri dönen Ender ve Çağatay’ın arabasına biner. Araba frenleri bozulur ve üçü uçurumdan uçar

Yasak Elma Dizisi 6. Sezon | Yasak Elma Fragman izle

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in başrollerini paylaştığı Yasak Elma dizisinde bu sezon Bekir Aksoy ve Ece Özdikici gibi ünlü isimler de katıldı. Oyuncu kadrosunda Şebnem Dönmez, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Bahtiyar Memili ve Vildan Vatansever de dizi kadrosundalar. Yasak Elma dizisinin 6. sezonu merak ediliyor. Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu, senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı “Yasak Elma”, her pazartesi saat 20.00’de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.

YENİ »
Blutv Yabancı Dizi Önerileri » BluTV'de İzlenebilecek En İyi Yabancı Diziler

Yorum yapmak ister misiniz?