Avatar 2 vizyon tarihi, Avatar 2 oyuncuları, Avatar 2: Suyun Yolu konusu

Avatar 2 vizyon tarihi yaklaştı. Bugün yeni bir fragman daha yayınlanan film çok yakında vizyonda olacak. Şimdiden Avatar 2 oyuncuları, Avatar 2: Suyun Yolu konusu çok merak ediliyor. Peki Avatar 2 ne zaman çıkacak? 2022 yapımı Avatar 2 konusu ne? Avatar 2 fragmanı yayınlandı mı? Acaba Avatar 2 ne zaman vizyona girecek? Gişe rekortmeni Avatar’ın 13 yıl sonra gelen devam filmi Avatar: Suyun Yolu (Avatar: The Way of Water) hakkında bilgiler şöyle:

Avatar 2 vizyon tarihi | Avatar 2 ne zaman çıkacak?

Avatar 2 vizyon tarihi | Avatar 2 ne zaman çıkacak?
Avatar 2 vizyon tarihi | Avatar 2 ne zaman çıkacak?

Sinema tarihine geçen Avatar filminin devam filmi Aralık ayında vizyonda olacak. Avatar filmi gişe hasılatı tam 2,92 milyar dolar olmuştu ve Avatar tüm zamanların en çok hasılat toplayan filmi ünvanını uzun süre korumuştu. Sinema salonlarını doldurup taşırması beklenilen Avatar 2 vizyon tarihi çok merak ediliyor. Acaba Avatar 2 ne zaman çıkacak diye çok aranıyor. Avatar 2: Suyun Yolu filmi 16 Aralık 2022’de vizyona girecek.

James Cameron imzalı Avatar 2: The Way of Water nihayet vizyona giriyor ve Avatar 2’nin oyuncuları ve konusu gibi Avatar devam filmi hakkında merak edilenleri sizle paylaşmak istiyoruz. Cameron 2009’da gişedeki en iyi filmler arasına giren Avatar ile kendi gişe rekorunu kırdı ve dünya çapında 2,7 milyar doları aşan hasılatla tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olan Titanic’in yerini aldı ve 2019’daki Avengers: Endgame’e kadar tacını korudu.

Şimdi yönetmen, çalışmalarda birkaç Avatar devam filmi ile onu bir kez daha yenmeye hazır. İnsan tehdidinin yenildiği ve Jake Sully’nin (Sam Worthington) kalıcı olarak avatar bedenine aktarıldığı ve Pandora’da Neytiri (Zoe Saldana) ve diğer Na’vi ile kalmasına izin verdiği Avatar’ın kendi kendine yeten bir hikayesi vardı. Bu, Jake ve Neytiri yaylarını kapattı, ancak Avatar’ın dünya inşası, James Cameron’ın Pandora’sında ve onun dünyasında geçen gelecekteki hikayeler için her zaman daha fazla hikaye potansiyeli olduğu anlamına geliyordu.

YENİ »
O Kız dizisi Esma kimdir? Nehir Gökdemir kaç yaşında, nereli? Nehir Gökdemir oynadığı diziler

Yönetmen James Cameron, toplamda dört Avatar devam filmi üzerinde özenle çalışıyor. Avatar 2’nin çekimleri Eylül 2020’de tamamlandı ve ardından Avatar 3 gelecek ve ikisi arka arkaya çekilecek. Filmler büyük hit olmazsa planlar biraz değişebilir ama Avatar 4 ve Avatar 5 şimdiden planlandı. Son iki Avatar devam filmi, Avatar: The Way of Water için olayların nasıl geliştiğine bağlı olarak daha da ertelenebilir. Cameron anlatmak istediği hikayeyi bilecektir, bu nedenle Avatar 2 veya Avatar 3, değişiklik yapmak zorunda kalacak kadar düşük performans göstermedikçe, seri büyük olasılıkla programa devam edecektir.

Avatar 2’nin ilk kez 2014’te piyasaya sürülmesiyle birlikte, diğer devam filmlerinin, yeni teknolojinin ve koronavirüsle ilgili gecikmelerin geliştirilmesine izin vermek için defalarca geri itilmesiyle Avatar devam filmleri defalarca ertelendi. Son olarak Avatar: The Way of Water’ın çıkış tarihinin 16 Aralık 2022 olduğu doğrulandı. Bunu 20 Aralık 2024’te Avatar 3, 18 Aralık 2026’da Avatar 4 ve son olarak Aralık’ta Avatar 5 izleyecek.

Filmin oyuncu kadrosu ve konusuna yakından bakalım:

Avatar 2 oyuncuları | Avatar 2 oyuncu kadrosu

Avatar 2 oyuncuları | Avatar 2 oyuncu kadrosu
Avatar 2 oyuncuları | Avatar 2 oyuncu kadrosu

İlk filmden Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Giovanni Ribisi gibi oyuncular ikinci film için geri dönüyorlar. Filmin kadrosuna Kate Winslet, Michelle Yeoh, Cliff Curtis, Joel David Moore, Edie Falco ve Jemaine Clement gibi yeni oyuncular dahil oldular.

Avatar kadrosunun çoğu Avatar 2’de geri dönecek ve devam filmi bir kez daha Sam Worthington’dan Jake ve Zoe Saldana’dan Neytiri tarafından yönetilecek, CCH Pounder ise Neytiri’nin annesi Mo’rat olarak geri dönecek. İnsan tarafında, Giovanni Ribisi Parker Selfridge rolünü yeniden canlandıracak ve Joel David Moore bir kez daha Dr. Norm Spellman’ı oynayacak. Sigourney Weaver ve Stephen Lang, tanıdık yüzleri döndürmek açısından belki de en ilgi çekici olanlardır. Weaver’ın Kiri, Jake ve Neytiri’nin evlatlık kızı olarak döneceği doğrulandı. Bu arada, Lang’ın Albay Miles Quaritch’i, bir Na’vi kabuğuna düşmüş bir askerin bilincini yerleştiren teknoloji aracılığıyla ölümünden sonra geri döndü.

YENİ »
7 Şubat 2023 TV yayın akışı Salı günü Tv'de Ne Var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV, TRT 1, Bloomberg Tv, 360 TV yayın akışı

Avatar 2’nin kadrosuna yeni eklenenlere gelince. Kate Winslet, Ronal adında bir Na’vi’yi oynamak için James Cameron ile yeniden bir araya gelecek, Edie Falco RDA’dan General Ardmore’u oynayacak, Jermaine Clement bir deniz biyoloğu ve Jack Champion olarak karşımıza çıkacak. Pandora’da doğmuş bir insanı oynayacak. Cliff Curtis, Oona Chaplin, Jamie Flatters, Trinity Bliss, Britain Dalton ve daha fazlası Pandora’nın birçok kabilesinden Na’vi olarak karşımıza çıkacak. Vin Diesel ayrıca gizemli bir rolde rol aldı. Bu arada, Michelle Yeoh, insan bilimci Dr. Karina Mogue’u oynayacak ve Avatar: The Way of Water, yeni ve tanıdık yüzlerle dolu geniş bir oyuncu kadrosuna sahip.

Avatar 2 konusu ne? | Avatar 2: Suyun Yolu konusu

Avatar 2 konusu ne? | Avatar 2: Suyun Yolu konusu
Avatar 2 konusu ne? | Avatar 2: Suyun Yolu konusu

Yine James Cameron’ın yönetmenliğini üstleneceği film, Pandora gezegeninde Na’vi halkının bir üyesi olan ve Neytiri ile bir aile kuran Jake Sully’nin ve tanıdık bir zaman geldiğinde Na’vi halkıyla mücadelesini anlatacak. düşman gezegenlerini yeniden tehdit ediyor.

Ayrıca, bundan sonra üç devam filmi olması beklenirken, her filmin bağımsız bir hikaye olacağını ve Landau’nun “dört filmin tamamındaki yolculuk bağlantılı bir destan yaratacağını” söylediğini de biliyoruz.

Karışımda, RDA madenciliğinin Pandora’ya dönüşü olacak ve Jake, ailesini Metkayina ile karşılaştıkları resifteki “algılanan güvenli limana” götürmeye zorlayacak. Suyun önemini gerçekten yakalamak için Avatar 2, hareket yakalama sahnelerini su altında filme aldı.

Ayrıca Baby Driver’dan sağır aktör CJ Jones’un “yeni bir Na’vi işaret dili” yaratması için işe alınan, film için ısmarlama bir işaret dili yarattığını da biliyoruz.

Avatar 2 fragmanı yayınlandı mı? | Avatar 2 Yeni Fragman

Yorum yapmak ister misiniz?