Barbaroslar Dizisi Son Bölümde Neler Olacak?

Barbaroslar Dizisi Son Bölümde Neler Olacak? Barbaroslar Akdenizin Kılıcı dizisinde bu akşam neler olacak? Barbaroslar 2. Bölüm özeti ve dizinin fragmanı ile karşınızdayız:

Barbaroslar Dizisi Son Bölümde Neler Olacak?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi bugün ikinci bölümü ile ekranlarda olacak. Bu bölümde bizi neler bekliyor, kısaca özetleyeceğiz. Dizide bugün Misket karakteri de kadroya dahil olacak.:

Barbaroslar 2. Bölüm özeti

Hızır, kendisi yüzünden hayatı tehlikeye giren Zeynep’le birlikte Pietro’nun adamlarından kurtulmak ve üzerinde bulundurduğu emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Durumu öğrenen Pietro ise hem emanete hem de Hızır’a ulaşmanın yollarını bulmak için tüm imkanları seferber etmiştir. Bu sırada Hızır ve Zeynep bir daha karşılaşmamak üzere ayrıldıklarını düşünseler de kader onları yeniden bir araya getirecektir.

Oruç ve İlyas kendilerine kurulan tuzağın başında kimin olduğunu öğrendiklerinde çok şaşırırlar. Kendilerini yine bir çatışmanın içerisinde bulacaklardır.

Ailesinin gözleri önünde katledilişini izleyen İshak, Korsan Antuan tarafından esir alınır. Gördüğü ağır işkenceler sırasında İshak, adeta yardım diler gibi kardeşlerinin adını sayıklar. Tek amacı Oruç’u öldürerek kardeşinin intikamını almak olan Antuan ise sabırla Oruç’un ağasını kurtarmak için gelmesini bekler.

Oruç ve İlyas’a tuzağı kim kurdu?

İshak, Antuan’ın elinden kurtulabilecek mi?

Hızır, aldığı emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırabilecek mi?

Barbaroslar Dizisi Fragmanları 2. Bölüm

YENİ »
Barbaroslar Dizisi Misket Kimdir? Sedat Mert Dizileri

Barbaroslar dizisi oyuncu listesi:

YENİ »
Barbaroslar Oyuncuları: Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Oyuncuları

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?