Çöp Adam Dizisi Konusu ne? Çöp Adam konusu hangi kitaptan?

Çöp Adam Dizisi Konusu ne? Çöp Adam konusu hangi kitaptan? Acaba Çöp Adam hangi kitap? Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Çöp Adam dizisinin gerçek hikayesi çok merak ediliyor. Peki Çöp Adam konusu gerçek mi uyarlama mı? Yeni dizi Çöp Adam hangi kitaptan uyarlandı? Çöp Adam Kitabı hangisi? Çöp Adam dizisi hangi kitaptan uyarlama? Engil altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrollerinde oynayacağı çöp adam dizisine yakından bakalım:

Çöp Adam Dizisi Konusu ne?

Engin Altan Düzyatan, Tamer karakteri ile karşımıza çıkıyor. Tamer karakterini bir yazılımcı olarak göreceğiz.

Tamer’in eşi ise Berrin. Tamer evli olsa da saplantılı bir aşkı var: Peri.

Peri (Elçin Sangu), bankacı rolünde karşımıza çıkıyor. Tamer’in saplantılı aşkının kurbanı olacak.

Hikayemiz ise şöyle gelişiyor: Tamer çok büyük bir servete konunca ilk işi Peri’yi kaçırmak oluyor. Tamer, kaçırdığı Peri’yi bir mahzene kapatıyor. Tamer ve Peri’nin bu mahzende geçirdikleri vakitler sonunda saplantısından kurtulan Tamer gerçek aşkı bulacak…

Çöp Adam Dizisi oyuncuları kimler?

Dizinin oyuncu kadrosu şöyle: Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan, Sinan Albayrak

Sedef Avcı en son Elkızı dizisinde rol almıştı.

YENİ »
Çöp Adam Damla kimdir? Çöp Adam dizisi çocuk oyuncu Damla gerçek adı ne? Gülizar Nisa Uray kaç yaşında, nereli?
YENİ »
Çöp Adam Meryem kimdir? Çöp Adam dizisi Meryem gerçek adı ne? Elçin Afacan kaç yaşında, nereli?
YENİ »
Çöp Adam Seko kimdir? Çöp Adam dizisi Seko gerçek adı ne? Ali Yoğurtçuoğlu kaç yaşında, nereli?

Çöp Adam dizisi karakterleri

Tamer Yılmaz: Küçük yaşta birçok işte çalıştı ve ailesi tarafından yetimhaneye bırakıldıktan sonra orada büyüdü. Başarılı bir okul hayatı olan Tamer, üniversitede tanıştığı Berrin ile evlendi ve evliliklerinin ilk yıllarında kızı Damla’yı kucağına aldı. Yaşadığı onca eziyete rağmen zorlu yaşam koşulları Tamer’in evladını susturamadı. Tamer bilgisayar oyunları tasarlayarak geçimini sağlarken küçük bir şirket kurdu. Tasarladığı bilgisayar oyunları ilgi gördü ve bir Amerikan şirketi, yüklü bir paraya Tamer’in şirketinin yüzde elli birini satın aldı. O çok sosyal bir insan değil. Sessiz, pek konuşkan olmayan, zeki bir adamdır. Zor çocukluğunun izlerini taşıyor onda. Çocukken hala kendi başına oynamayı seviyor. Hayatta gerçekten paylaştığı tek şey parasıdır.

Peri Yıldırım Sonad : Peri, otuzlu yaşlarının başında, özel bir bankanın güzel ve başarılı yöneticisidir. Annesi, gençlik yıllarında sevgilisiyle yeni bir hayata başlamak için ailesinden ayrılınca büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. İflas eden babasını kaybedince ablası Naz ile baş başa kalır. İş adamı Sarper ile evlendikten sonra ablasıyla birlikte yaşamaya devam etti. Sürekli kontrol altında tutması gereken bir hastalığı olan Naz için canını ve toplumu feda ederek kardeşinin bakımıyla karşı karşıya kalmış ve onun daha iyi olması için her türlü fedakarlığı yapmıştır.

Berrin Yılmaz: Tamer’in üniversitede tanıştığı ve evlendiği güzeller güzeli eşi. Yetimhanede büyüyen ve Tamer’i annesiz babasız damat olarak kabul etmeyen babasına karşı çıkmış ve tüm itirazlarına rağmen Tamer’le evlenmiştir. Ailesi hayatta değil. İstanbul dışında yaşayan bir ablası, bir kayınbiraderi ve bir yeğeni vardır. İlk başta Tamer’i düzeltmeye çalışsa da daha sonra bu içine kapanık, az konuşan, işkolik adamı kabullenmiş, onunla ilgili duygu ve düşüncelerini pek paylaşmamıştır. Tamer’e aşıktır. Sadık bir eş, iyi bir anne. Uysal bir doğası var.

Aysel Yılmaz: Annesini ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, yakınlarının hizmetlerini görerek büyümüş. Bülent’le tanıştığında onu bir kurtarıcı olarak görmüş ve Bülent, kendisine koşulsuz teslim olan Aysel’in sadakatini kullanabileceğini hissettiği için evlenmiştir. Kocasını hâlâ çok çekici bulan ve deliler gibi kıskanan Aysel, onu kontrol altında tutmaya çalışır. Ancak bu konuda başarılı olduğu söylenemez.

Bülent Yılmaz : Çocukluğunda ve gençliğinde annesi tarafından şımartılmış ve sevilmiş. Anne babası birer birer öldükten sonra, eğitimini tamamlayamadan beş parasız kaldı. Çok bencil ve duyarsız bir adam. O zamanlar kendini sorumlu hissetmediği Tamer’in artık kendi başının çaresine bakması gerektiğine inanmaktadır.

Meryem Yılmaz: Tamer’in çok sevdiği ablası. Hayatı boyunca hep yanında olan abisini çok seviyor. Yıkılan çocukluğu, Meryem’in insanlara ve hayatına olan güvenini sarsmıştır. Liseden mezun oldu, üniversiteye gitmek istemedi. Asosyal bir kız olan Meryem. Güzelliğini gizleyen salaş ve rahat kıyafetler içinde kendini rahat hissediyor. Çevresine kayıtsızdır, tamamen hor görür, hiçbir hedefi, ideali yoktur.

Seko: Tamer’in yetimhaneden yakışıklı genç arkadaşı. Yetim ve yetim. Okul hayatı da Tamer kadar başarılıydı. Ekonomi bölümünden mezun oldu. Tamer’in sırdaşı, en güvendiği kişidir. Dürüst bir kişiliği vardır, sözünün eridir. Tamer firmasını kurduktan sonra birlikte çalışmaya başladılar. Çalışkandır, çalışkandır.

Yavuz Karaduman: Nesrin’in zavallı oğlu. Babasız büyümüştür. Nesrin, oğluna bakmak için gece gündüz çalışırken onu ihmal etmek zorunda kalmıştır. Yavuz’un çocukluğu Nesrin’in çalıştığı evlerin mutfağında, bazen komşu evlerde geçmiştir. Yavuz karmaşık, tembel, güvenilmez bir adamdır. Kolay yoldan para kazanmak için yapmayacağı şey yoktur. İşe yaramıyor. Annesinden bulabildiği tüm parayla gününü bir sağa bir sola dolaşarak geçiriyor.

Damla Yılmaz: Tamer ve Berrin’in tek kızı. O, babasının gözbebeği, annesinin hazinesidir. Bülent ve Aysel’in onu sevmediğini hissediyor ve onları hiç sevmiyor. Resim yapmayı seven aktif ve zeki bir çocuksun.

Çöp Adam Dizisi ne zaman başlıyor?

OGM Pictures imzalı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu, hikayesinin Gülseren Budayıcıoğlu tarafından verildiği dizinin senaryosunu ise Melek Gençoğlu ve Su Ersöz kaleme aldılar. Dizinin yayın tarihi henüz belli olmadı.

Çöp Adam konusu hangi kitaptan?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitapları arasından hangisi diye merak ediliyor. Şimdilik kitabın adı açıklanmadı.

Yorum yapmak ister misiniz?