Elkızı Dizisi Oyuncuları: Elkızı Oyuncu Kadrosu Fox Tv

Elkızı Dizisi Oyuncuları: Elkızı Oyuncu Kadrosu. Elkızı dizisinde kimler oynuyor? Fox Tv Elkızı dizisi oyuncuları kimler? El Kızı dizisi oyuncuları kimler? Elkızı Dizisindeki karakterler ve Elkızı dizisindeki rolleri neler? Elkızı dizisi nerede çekiliyor? Elkızı dizisinin konusu nedir? Elkızı Oyuncuları İsimleri ve Karakterleri hakkında merak edilenler:

Elkızı Dizisi Oyuncuları

Fox Tv’nin yeni dizisi Elkızı oyuncuları şunlar: SEVDA ERGİNCİ, FİKRET KUŞKAN, PERİHAN SAVAŞ, NUR YAZAR, İSMAİL EGE ŞAŞMAZ, MÜNİR CAN CİNDORUK, SEDEF AVCI, TOPRAK SAĞLAM, FIRAT DOĞRULOĞLU, ÇAĞLA ŞİMŞEK, SİNAN ARSLAN, PELİNSU ÇİLELİ, MACİT KOPER

Oyuncu kadrosunu ve dizideki karakterlerini kısaca tanıtalım, sonrasında da dizinin konusuna göz atalım:

Elkızı Oyuncu Kadrosu

Elkızı oyuncuları karakterleri ve dizideki karakterlerin özellikleri aşağıdadır:

YENİ »
Elkızı Dizisi Ezo Kimdir? Elkızı Ezo Kaç Yaşında? (Sevda Erginci)
YENİ »
Elkızı Ayfer Kim? Elkızı Dizisi Ayfer gerçek adı (Nur Yazar) Kaç Yaşında, Nereli?
YENİ »
Elkızı Dizisi Resul Kimdir? Elkızı Resul Gerçek Adı Fikret Kuşkan kaç yaşında, nereli?
YENİ »
Elkızı Dizisi Cavidan Kimdir? Perihan Savaş kaç yaşında, oynadığı dizi ve filmler hangileri?

Ezo Bozdağlı (Sevda Erginci)

Elkızı dizisi oyuncuları listemizin başında başrol oyuncusu Ezo var. Annesinin ölümü ile çocuk yaşta öksüz kalmış, büyürken babası tarafından aşağılanıp, babaannesi tarafından da göz ardı edildiği ve sevgisiz büyüdüğü için, hırçın, intikamcı bir karakter geliştirmiştir. Çabuk karar verir, sinirlendiği zaman gözü hiçbir şey görmez, pire için yorgan yakabilir…

Hayatta iki gayesi vardır. Biri annesi gibi öğretmen olmak, diğeri aşk evliliği yapmak… Babası gibi bir adamla evlenmeyeceğine ve annesinin kaderini yaşamayacağına yemin etmiştir.

YENİ »
Elkızı Dizisi Ezo Kimdir? Elkızı Ezo Kaç Yaşında? (Sevda Erginci)

Cavidan Bozdağlı (Perihan Savaş)

Ezo’nun babaannesi rolündeki Perihan Savaş, Elkızı dizisi oyuncuları  arasında önemli bir role sahip. Gelenekçi, dominant bir kadın… Onun için önemli olan tek şey kan bağı… Soyadlarının saygınlığını zedeleyecek hiçbir şeye tahammülü yoktur… Ezo’yu sever ama doğru bildiklerinden de taviz vermez. Bu yüzden babaanne torun sık sık karşı karşıya gelir.

YENİ »
Elkızı Dizisi Cavidan Kimdir? Perihan Savaş kaç yaşında, oynadığı dizi ve filmler hangileri?

Resul Bozdağlı (Fikret Kuşkan)

Nobran, hoyrat, kaba, sevgisiz, acımasız bir adam… Çok zeki ama kötücül bir zeka…

Ağzında altın kaşıkla doğmuş. Babasının sıfırdan var ettiği şirketin başına geçtiğinde olumsuz olan bütün özellikleri işe yaramış ve adeta bir korku imparatorluğu yaratmış…

Birden çok kadınla ilişkisi var. Evlendiğinde de bu ilişkilerini sürdürmüş. Ama her zaman gözde metresi Nermin olmuş…

YENİ »
Elkızı Dizisi Resul Kimdir? Elkızı Resul Gerçek Adı Fikret Kuşkan kaç yaşında, nereli?

Ayfer Bozdağlı (Nur Yazar)

Taşralı, atladığı sınıfa beceriksizce ayak uydurmaya çalışan, dedikoducu, köylü kurnazı…

Ayfer anne ve babası ölünce kardeşini tek başına büyütmüş… Yalnızlığı onu kasabada savunmasız bir hale getirmiş. Resul bundan faydalanmış ve metreslerinden biri yaparak, güya Ayfer’i korumuş… Ayfer hiç ummazken Zeliha’nın ölümünden sonra Cavidan tarafından gelin olarak seçilmiş…

En büyük korkusu Resul’ü ya da Cavidan’ı kızdırmak… Hayal bile edemeyeceği bu hayatı kaybetmekten çok korkar. Ancak çenesini tutamaz. Çizgileri aşmaya cesaret edemese de sık sık çizgileri zorlar.

YENİ »
Elkızı Ayfer Kim? Elkızı Dizisi Ayfer gerçek adı (Nur Yazar) Kaç Yaşında, Nereli?

Harun Karasu (İsmail Ege Şaşmaz)

Yakışıklılığının ve kadınlar üzerinde bıraktığı etkinin farkındadır. Bu özelliklerini isteklerini elde etmek için kullanmaktan çekinmez. Geleneksel erkek kodlarına sahip değildir. Kadının paralı olması onu rahatsız etmez aksine bunu bir avantaj olarak görür. Ama sırf parası var diye de çirkin bir kadınla birliktelik yaşamaz.
Ezo, şimdiye kadar karşısına çıkan kadınlardan çok farklıdır. Tarzı, konuşması, giyimi Harun’a hiç uygun olmasa da, genç kız garip bir biçimde ilgisini çeker.

Ali Demir (Münir Can Cindoruk)

Şirketin ortağı, Ezo’nun dedesinin kadim dostu Ekrem’in torunu. Ezo ile birlikte büyümüşler. Yıllar geçtikçe Ali’nin duyguları arkadaşlığın ötesine geçmiş ancak Ezo onu arkadaş, dost gibi görmeye devam etmiştir.

Harun’un aksine özü sözü bir, güvenilir, mert, gözü kara bir delikanlıdır. Ezo’ya duyduğu tutku ve kıskançlık, zaman zaman hırçınlaşmasına yol açar. Genç kızı elde etmek için her fedakârlığı yapar, ancak bu ısrar Ezo’yu ondan daha da uzaklaştırır.

Zeliha Bozdağlı (Sedef Avcı)

Eğitimli, güçlü ve bağımsız bir kadındır. Ezo’nun annesi. Herkese intihar ettiği söylense de, aslında kocası tarafından kavga esnasında balkondan atılmıştır.

Seher Çetin (Çağla Şimşek)

Seher öteden beri Ezo’yu kıskanır. Onun rahat yaşayan, şımarık bir kız olduğunu düşünür. Esma ikisinin arasını ne kadar sıcak tutmak istese de Seher yola gelmez. Mecbur hissedip Ezo’nun yüzüne gülse de arkasından konuşmaktan geri kalmaz. Onun küçülen kıyafetlerini giymekten nefret eder, kıskanır ve içten içe bilenir.

Bekir Yılmaz (Sinan Arslan)

Güvenilmez, ablası sayesinde yaptığı ani sınıf atlamasıyla şımarmış, fütursuz ve tehlikeli…

Bekir ablası Ayfer tarafından büyütülmüş, hep hor görülmüştür. Ablasının Resul Bozdağlı ile olan evliliği ona ilk kez hep istediği rahatı ve zenginliği sağlamış ama arzuladığı saygınlığı kazanmasına yetmemiştir. Eniştesi tarafından hesaba alınmamaktadır. Resul Bekir’e şirkette bir iş vermek yerine, yanında tasmayla gezdirdiği bir köpek muamelesi yapmaktadır.

Ekrem Demir (Macit Koper)

Ali’nin dedesi. Bozdağlı Holdingin %49 ortağı… Düzgün bir adam. Adap bilen, tam bir beyefendi…
Cavidan onun hayattaki ilk ve tek aşkı. Hala Cavidan’ı gördüğünde içi titrer. Ona büyük bir saygı duyar.

Aslı Yaman (Pelinsu Çileli)

Harun’un gizli aşkı… Aralarında büyük bir çekim var. Şimdilik kimse bilmez ancak Aslı gerçekte evli bir kadındır. Kocası belalı bir adam… Nitelikli dolandırıcılık suçundan (borsacı vs) hapiste…

Nermin Şanlı (Toprak Sağlam)

Nermin Resul’ün çok eski gedikli metresidir. Nermin’in Resul’le ilişkisi gizli saklı yıllarca sürmüştür.

Elkızı Dizisinin Konusu

Gemi su almaya başladığı gün, ilk “El kızı”nı attılar aşağı..”

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? “Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?”

Eee madem “Elkızı”yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?

Yorum yapmak ister misiniz?