Elkızı Ayfer Kim? Elkızı Dizisi Ayfer gerçek adı (Nur Yazar) Kaç Yaşında, Nereli?

Elkızı Ayfer Kim? (Nur Yazar) Elkızı Dizisi Ayfer gerçek adı ne? Elkızı Ayfer Kaç Yaşında, Elkızı Ayfer Nereli? Elkızı Dizisi Oyuncuları Ayfer kimdir? Elkızı Oyuncu Kadrosundaki Ayfer rolünü kim oynuyor? Elkızı dizisinde kimler oynuyor? Fox Tv Elkızı dizisi oyuncuları Ayfer kimdir? El Kızı dizisi oyuncuları Ayfer kim? Elkızı Dizisindeki karakterler ve Elkızı dizisindeki rolleri neler? Elkızı dizisi nerede çekiliyor? Elkızı dizisinin konusu nedir? Nur Yazar oynadığı diziler hangileri? Nur Yazar hakkında merak edilenler:

Elkızı Ayfer Kim?

Elkızı dizisi Ayfer kim? Elkızı dizisi oyuncuları arasında Aşk ve Mavi dizisinden hatırladığımız bir isim var. Elkızı dizisinde Ayfer Bozdağlı rolünde Nur Yazar oynuyor.

Elkızı Dizisi Ayfer gerçek adı

Elkızı dizisindeki Ayfer Bozdağlı karakterini Nur Yazar oynuyor.

Nur Yazar kimdir?

7 Ocak 1982, İstanbul doğumlu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi mezunu. 2005 yılında Aşka Sürgün dizisi ile ilk oyunculuk deneyimine başladı.

Nur Yazar dizileri

Nur Yazar Aşka Sürgün dizisi ile 2005 yılında ilk dizi deneyimini yaşadı. Aşk ve Mavi dizisindeki FAtma rolüyle tanındı. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Siber rolünü oynamıştı.

El Kızı (Ayfer, TV Dizisi 2021)

Sevdim Seni Bir Kere (Sibel, TV Dizisi 2019)

Aşk ve Mavi (Fatma, TV Dizisi, 2016)

Yeni Evli (Pelin, TV Dizisi, 2007)

Aşka Sürgün (TV Dizisi, 2005-2006)

Nur Yazar instagram adresi

@nuryazarr

YENİ »
Elkızı Dizisi Oyuncuları: Elkızı Oyuncu Kadrosu Fox Tv
YENİ »
Elkızı Dizisi Ezo Kimdir? Elkızı Ezo Kaç Yaşında? (Sevda Erginci)

Elkızı dizisi Ayfer karakteri

Taşralı, atladığı sınıfa beceriksizce ayak uydurmaya çalışan, dedikoducu, köylü kurnazı…

Ayfer anne ve babası ölünce kardeşini tek başına büyütmüş… Yalnızlığı onu kasabada savunmasız bir hale getirmiş. Resul bundan faydalanmış ve metreslerinden biri yaparak, güya Ayfer’i korumuş… Ayfer hiç ummazken Zeliha’nın ölümünden sonra Cavidan tarafından gelin olarak seçilmiş…

En büyük korkusu Resul’ü ya da Cavidan’ı kızdırmak… Hayal bile edemeyeceği bu hayatı kaybetmekten çok korkar. Ancak çenesini tutamaz. Çizgileri aşmaya cesaret edemese de sık sık çizgileri zorlar.

Elkızı Dizisi Oyuncuları

Fox Tv’nin yeni dizisi Elkızı oyuncuları şunlar: SEVDA ERGİNCİ, FİKRET KUŞKAN, PERİHAN SAVAŞ, İSMAİL EGE ŞAŞMAZ, MÜNİR CAN CİNDORUK, SEDEF AVCI, TOPRAK SAĞLAM, FIRAT DOĞRULOĞLU, ÇAĞLA ŞİMŞEK, SİNAN ARSLAN, PELİNSU ÇİLELİ, MACİT KOPER

Elkızı Dizisinin Konusu

Gemi su almaya başladığı gün, ilk “El kızı”nı attılar aşağı..”

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? “Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?”

Eee madem “Elkızı”yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?

YENİ »
Elkızı Dizisi Oyuncuları: Elkızı Oyuncu Kadrosu Fox Tv
YENİ »
Elkızı Dizisi Ezo Kimdir? Elkızı Ezo Kaç Yaşında? (Sevda Erginci)

Yorum yapmak ister misiniz?