Doğu Demirkol ile Alelade Show Konukları 24 Eylül 2. Bölüm

Doğu Demirkol ile Alelade Show Konukları kimler? Bu hafta Alelade Show Konukları kim? Peki Doğu Demirkol ile Alelade show hangi kanalda, saat kaçta? Alelade Show 2. bölüm konukları çok merak ediliyor. Alelade Show Konukları kim? Doğu Demirkol Alelade Show 24 Eylül 2. Bölüm

Doğu Demirkol ile Alelade Show Konukları 24 Eylül 2. Bölüm

Ekranların yeni programlarından olan Alelade Show 2. bölüm konukları şimdiden çok merak ediliyor. Yapımcılığı BBO Yapım tarafından yapılan talk show programı birbirinden ünlü konukları ile her hafta Star TV ekranlarında karşımıza geliyor. Star Tv’nin yeni dizisi Yalı Çapkını da dün ilk bölümüyle ekranlara gelmişti.

Alelade Show 2. bölüm konukları

Bu hafta 2. bölümü ile televizyon ekranlarına gelecek olan Alelade Show’un yeni bölümünün konukları çok merak ediliyor. Her bölümde 3 konuk ağırlayan programda bu hafta da sevilen üç ünlüyü göreceğiz. Doğu Demirkol ile Alelade Show 2. bölüm konukları kimler, hemen göz atalım:

Alelade Show Konukları 2. Bölüm

Alelade Show Konukları 2. Bölüm Serdar Ortaç
Alelade Show Konukları 2. Bölüm Serdar Ortaç

Doğu Demirkol ile Alelade Show Konukları listemizde yılların eskitemediği pop şarkıcı Serdar Ortaç yer alıyor. 2 hafta önce çıkardığı İlaç şarkısı ile hala 90’lardaki havasını koruduğunu gösterdi:

Alelade Show Konukları 2. Bölüm Norm Ender
Alelade Show 2. Bölüm Konukları Norm Ender

Bu hafta Alelade Show 2. bölüm konukları arasında Mekanın Sahibi olarak da bilinen Norm Ender bizlerle olacak. Ünlü sanatçı “Mekanın Sahibi” şarkısıyla rapçi Ezhel, Ben Fero, Khontkar, Burry Soprano ve Gazapizm’e ‘diss’ atmıştı.

Alelade Show Konukları 2. Bölüm Simge Sağın
Alelade Show Konukları 2. Bölüm Simge Sağın

Programdaki üçüncü ve son konuğumuz ise Simge Sağın. Alelade Show 2. bölüm konukları arasında pop müziğin yeni prenseslerinden olan Simge Sağın da karşımıza çıkacak. Simge Sağın hakkındaki son öğrendiğimiz şeylerden birisi de sanatçının ‘Anti GravityYoga’ ile dinlenmesi. Yoga Hamağı ile formunu koruyan Simge Sağın’a bu konudan sorular gelebilir.

Doğu Demirkol ile Alelade Show Konukları 1. Bölüm’de kimler vardı?

Doğu Demirkol ile Alelade Show Konukları 1. Bölüm'de kimler vardı?
Doğu Demirkol ile Alelade Show Konukları 1. Bölüm’de kimler vardı?

İlk bölümü izlemeyenler için belirtelim: Doğu Demirkol ile Alelade Show Konukları arasında ilk bölümde Burak Kut, Oyuncu Hayal Köseoğlu ve sosyal medya fenomeni Reynmen vardı.

Doğu Demirkol Alelade Show Reytingleri

İlk bölümü ile umduğunu pek bulamayan program bakalım bu hafta ne yapacak? Geçen hafta ilk bölümüyle Star TV’deekrana gelen “Doğu Demirkol İle Alelade Show” programı Total’de 41., AB’de ise 16. sırada kendisine yer bulabildi.

YENİ »
23 Eylül reyting sonuçları: Yalı Çapkını Reytinglerde kaçıncı oldu? Yalı Çapkını reytingleri

Doğu Demirkol ile Alelade Show hangi kanalda, saat kaçta?

“Doğu Demirkol ile Alelade Show”, yeni bölümüyle 24 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’de Star’da televizyon ekranlarına gelecek. Doğu Demirkol ile Alelade Show 2. bölüm konukları Serdar Ortaç, Norm Ender ve Simge Sağın olacak.

YENİ »
Netflix Tudum 2022 Ne Zaman Saat Kaçta? Netflix Tudum Etkinlik Programı ve Canlı Yayın Adresi

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.