House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox

House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox. Merakla beklenilen House of the Dragon 6. Bölüm gece saatlerinde yayınlandı. Peki House of the Dragon 6. Bölüm nereden izlenir? House of the Dragon 6. Bölüm ne zaman diye merak edenler, diziyi bugün izleyebilirler. Güncel adresler House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo, House of the Dragon 6. Bölüm izle dizipal
ve House of the Dragon 6. Bölüm izle dizibox var mı? House of the Dragon 6. Bölüm özetine ve dizide yaşananlara kısaca göz atalım:

House of the Dragon 6. Bölüm yayınlandı mı?

Bu gece sabaha karşı House of the Dragon 6. Bölüm yayınlandı. Hatta House of the Dragon 7. Bölüm fragmanı da aynı saatlerde Youtube’de yayınlandı. Merak edenler şuradan izleyebilir: House of the Dragon 7. Bölüm fragmanı izle

YENİ »
House of the Dragon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

House of the Dragon 6. Bölüm izle adresi

Merakla beklediğimiz dizi geç saatlerde yayınlandı. bugün herkes House of the Dragon 6. Bölüm izle adresi nedir diye merak ediyor. Diziyi Türkiye’den izlemek isteyenler ne yapmalı? House of the Dragon 6. Bölüm nereden izlenir? En çok ziyaret edilen dizi siteleri arasında diziyo dizipal dizibox gibi siteler karşımıza çıkıyor.

Sonunda beklenilen oldu ve büyük bir zaman atlaması karşımıza çıkıyor 6. bölümde. Ana serisi Game of Thrones’un neredeyse gerçek zaman çizelgesinin aksine, House of the Dragon, bir bölüm ile bir sonraki arasında büyük zaman boşluklarının geçmesine izin veriyor. 1. Bölümdeki Kraliçe Emma’nın (Sian Brooke) korkunç ölümünü, Kral Viserys’in (Paddy Considine) 2. Bölümdeki genç Leydi Alycent (Emily Carey) ile evlenme kararından altı ay ileriye götürmüştü. Zaman boşlukları bölümden bölüme giderek daha da büyüdü ve başlangıçtan itibaren hayranlar sezonun ortasında on yıllık bir sıçrama yapacaklarını biliyorlardı. Prenses ve Kraliçe’de, Kraliçe Alycent ve Prenses Rainier’in (Millie Alcock) genç versiyonlarını geride bırakmanın ve daha olgun kişiliklere merhaba demenin zamanı geldi.

House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo

House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo
House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo

1. Sezon 6. Bölüm “Prenses ve Kraliçe” adını taşıyor. 10 yılda çok şey olabileceğini izleyeceğimiz bölümde 10 yıl ileriye gideceğiz. İlk olarak, şimdi Alycent ve Reynira tamamen farklı insanlar gibi görünüyor. Çocukken tecrübesiz bir arabulucu olan genç kraliçe, sinirlendi ve üzüldü. Bu arada, prensesin eski asi çizgisi, Harvin Strong’un çocuklarına sahip olmaya devam ederken bile, kraliyet mahkemesinin bir tür reel politikasına dönüştü.

Eski bir dışlanmış prens olan Damon, yerleşti ve hatta Laena’dan birkaç çocuk sahibi olmayı başardı. Bir zamanlar hassas bir genç savaşçı olan Laenor, artık elinden gelen her şekilde kendini huzursuz etmeye çalışan, başıboş bir playboydur. Kızıl Kale’de bir yerde, yeni nesil erkek Targaryen, öncülleri kadar liderliğe uygun görünmeyen aylak aylak aylak aylak dolaşıyor.  Sör Christon da hâlâ ortalıkta dolaşıyor. Her nasılsa, en son Rhaenyra’nın korkunç düğününde güverteye düşerken görülen Viserys hala hayatta.

Harvin Strong’un (Ryan Corr) genç Rainier ile birkaç kez takıldığını, kasabada Damon’la çıktığı bir gecede onunla buluştuğunu ve sonra onu bir düğün kavgasından çekip çıkardığını hatırlarsınız. Ek varisler, Alicent’in Rhaenyra’nın konumundan duyduğu yoğun memnuniyetsizliği daha da şiddetlendirdi ve hoş olmayan karakterlerle ittifaklar kurmasına neden oldu. Bunu gerçekleştirmek için Sör Christon ve Laris Strong gibi şerefsiz adamlarla bir araya gelmesine rağmen, “şeref ve dürüstlüğün galip geleceği” umuduyla hareket ettiğine neredeyse kendini ikna etti.

“İnsanların gözleri var oğlum!” Daha sonra Lionel Strong, küstahça erkeksi oğluna bağırdı. Strongs ve Rayneera kısa süre sonra şehir dışına çıktılar ve Alicent’i sürgündeki babası Otto’yu oyun sahasına nasıl geri getireceğini bulmaya bıraktılar. Dizi siteleri House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo, House of the Dragon 6. Bölüm izle dizipal ve House of the Dragon 6. Bölüm izle dizibox

House of the Dragon 6. Bölüm izle dizipal

House of the Dragon 6. Bölüm izle dizipal
House of the Dragon 6. Bölüm izle dizipal

Ve bir oğlan dünyaya geliyor. Onu görmeden önce Reynira D’Arcy’nin inlediğini duyuyoruz ve onu gördüğümüzde, tam da uzun zamandır korktuğu yerde: doğum yapıyor. Septler onu ziyaret eder ve her şey plana göre gider; bir iki dakika doğurur, sonra oğlu doğar ve her şey yolundadır. Rhaenyra onu kucaklarken mutlu, yorgun ve terli görünüyor, ancak doğum sonrası gürültü, bir hizmetçinin ortaya çıkıp kraliçenin bebeği kendisine getirmek istediğini duyurmasıyla yoğunlaşıyor. Böylece Reynira giyinmek için kalkar ve ayakta doğum yaparken bile durmaz, çünkü kahretsin, anlık oğluna eşlik etmekten kendini alamaz.

Laynor (artık John Macmillan tarafından canlandırılıyor) onunla koridorda buluşuyor, çocukları için çok seviniyor, kraliçenin isteği karşısında şaşkına dönüyor ve aptalca bir soru sormaya karşı koyamıyor. – Çok mu acıdı? diye soruyor ve Reynira ona ALTIN ​​bakıyor. Birbirleriyle hala çok arkadaş canlısı oldukları hissine kapılıyoruz; periyodik olarak durup nefesini tutması gerektiğinde ve karnındaki rahm seğirdiğinde, ona dönmesi için yalvarır. Ama geçtikleri herkes bakmak için dursa da devam ediyor. “Bu çok saçma” diyor Laynor. Yine de devam ederler ve Sör Christon’a (hala Fabien Frankel) kraliçenin evinin yakınındaki görev yerinde karşılaşırlar.

İçeride, kraliçe Rainier’in dinlenmesi gerektiğini hemen not eder. “Bunu tercih edeceğinize hiç şüphem yok Majesteleri,” diye karşılık veriyor prenses. Şaşırtıcı derecede eski kafalı bir Viserys girer ve Laynor’un Joffrey olarak adlandırılacağını duyurduğu torununun üzerine mırıldanmaya başlar, ancak ortak bir karar gibi görünmese de. “Babasının burnuna sahip olduğuna inanıyorum,” diyor kral ve Alicente, Reyra ve Leynor arasındaki BAKIŞLAR bir şey. Alycent ayrılmadan önce yeni babasına “Denemeye devam edin Sör Laenor,” diye fısıldıyor. “Er ya da geç, sana benzeyen birini bulabilirsin.”

Peki güncel dizipal adresi ne? House of the Dragon izle dizipal >  Dizipal güncel adres 2022

House of the Dragon 6. Bölüm izle dizibox

Rhaenyra ve Leyanor’un en büyük oğulları Viserys ve Alycent, Aegon ve Aemond’un oğulları ile ejderha çukurunda eğitilir. Aymond ejderhası olmayan tek kişidir ve diğer çocuklar bunun için ona zorbalık ederler. Bu yüzden onlar gittikten sonra, ejderhaların yaşadığı labirente gizlice girer ve sorunları yüzünden neredeyse kurşuna dizilir. Alicente bunu öğrendiğinde, Viserys’in Reyra’nın çocukları hakkında bir şeyler yapmasını ister. Daha sonra Rainira’nın üç oğlunun da babalarına benzemediğine dair çok da gizli olmayan bir sırrı ortaya çıkarır.

“Doğa, gizemli yaratımların eseridir” diyor, ama o tereddüt etmeyecek. Bu yüzden açık açık, “Artık bu konuda konuşma” diyor ve ona Sör Kriston’la konuşmak kalıyor. “Prenses Rainier küstah ve acımasız, avını sokan ve emen bir örümcek,” diyerek önümüzdeki Salı gününe kadar şımarık olarak nitelendirdi ve bu arada, kraliçeyle konuştuğunu hatırladı, bu arada, kraliçe hiç rahatsız görünmüyor ve kesinlikle en çok aynı şeyi düşünüyor.

King’s Landing’de Viserys ve Lionel Strong, kralın en büyük dört torununun Sör Kriston ile avluda antrenman yapmasını izliyor. Şövalye, Aegon ve Aemond’a diğer ikisinden daha iyi davranır ve Harwin bunu fark edip bahsettiğinde Kriston, Aegon ve Rhaenyra’nın en büyük oğlu Jace’i savaşmaya zorlar. Jace, Aegon’dan daha genç ve çok daha küçük olmasına rağmen orada kendine ait. Harvin ve Kriston’ın birbirlerine bağırması ve Kriston’ın Ægon’u kirli oynamaya teşvik etmesiyle işler kızışıyor. Sonunda Strong, Aegon’un Jace’i yere sermesini durdurmak için müdahale eder ve Cole onunla alay eder.

Sör Christon kayıtsızca, “Çoğu erkek bu tür bir bağlılığı sadece bir kuzenine ya da erkek kardeşine hisseder,” dedi, “ya da bir oğula.” İşte o zaman Harvin onun üstüne atlar ve onu defalarca vurur, öyle ki diğerleri onu çekmek zorunda kalır. Lionel, hepsini tehlikeye attığı için oğluna bağırırken, Rainier, Harwin, prenses ve çocuklarının, eğer insanlar gerçeği öğrenirse sürgüne gönderilebileceği ve/veya öldürülebileceği şeklindeki gerçek tehdidi hatırlatması da dahil, her şeye kulak misafiri olur. House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo, House of the Dragon 6. Bölüm izle dizipal ve House of the Dragon 6. Bölüm izle dizibox adresleri çok merak ediliyor.

Rayneera, Leyanor ve arkadaşı, sarhoş ve yüksek sesle mırıldanarak odaya daldıklarında, beslenme sorunları nedeniyle çok ağrıyan bir göğüsle nasıl başa çıkılacağının yanı sıra tüm bunları düşünüyor. Arkadaş Rhaenyra sorduğunda ayrılır ve Laenor savaş olasılığı ve tekrar denize açılma olasılığı konusunda ne kadar heyecanlı olduğundan bahsetmeye devam eder. O DUDE gibidir. Ve oğullarının “gerçek babasının” onları “Dar Deniz’de yürüyüşe çıkmak, kılıcını sallamak ve denizcilerine göz kırpmak için” terk edeceğini düşünüyorsa, ciddi şekilde yanıldığını da ekliyor. Rolünü “10 yıldır iyi niyetle” oynadığını söylüyor ve ona bir şey borçlu olduğunu düşünüyor. “Fırtına şiddetlenirken görevinden ayrılmıyorsun” diyor ve o aynı fikirde olmadığında da ona King’s Landing’de “ve benim yanımda” kalmasını emrediyor.

YENİ »
House of the Dragon Oyuncuları ve Karakterler (HBO Max) House of the Dragon Oyuncu Kadrosu

Yorum yapmak ister misiniz?