House of the Dragon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

House of the Dragon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Peki House of the Dragon 7. Bölüm ne zaman? House of the Dragon 7. Bölümde neler olacak? Efsane dizide neler olacağına ve dizinin son fragmanına bir göz atalım:

House of the Dragon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bugün gece saatlerinde House of the Dragon 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki House of the Dragon 7. Bölüm ne zaman yayınlanacak? Acaba House of the Dragon 7. Bölümde neler olacak?

House of the Dragon 6. bölümde 10 yıllık bir zaman atlamasına şahit oluyoruz. Bkz: House of the Dragon 6. bölüm izle

YENİ »
House of the Dragon 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox

House of the Dragon 7. Bölüm Fragmanı Youtube

HBO’nun House of the Dragon dizisinin ilk sezonunda sadece dört bölüm kaldı. Game of Thrones’un spinoff dizisi altı haftadır yayınlanıyor ve son bölümde hikaye 10 yıl ileriye atladı. Bu seferki sıçrama, Demir Taht’ın geleceği için verilen savaş daha da yaklaştıkça serinin yoğunluğunu bir üst seviyeye çıkardı. House of the Dragon 7. Bölümde önümüzdeki hafta sonu daha da fazla aksiyon geliyor. Pazar akşamı yayınlanan bölümden sonra HBO tarafından yayınlanan Driftmark fragmanı, Targaryenler’in kendi aralarında savaştığını gösteriyor. Bir dakikalık önizlemenin sonunda kan dökülüyor ve Alycent, Rayneera’yı bıçakla kesiyor gibi görünüyor. Aşağıdaki videoda tam önizlemeyi izleyebilirsiniz.

House of the Dragon 7. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizi normalde Amerika için 2 Ekim pazar akşamı saat 9:00’da yayınlanıyor. Türkiye saati ile pazartesi günü saat 04:00’te başlıyor.

YENİ »
House of the Dragon Oyuncuları ve Karakterler (HBO Max) House of the Dragon Oyuncu Kadrosu

House of the Dragon 7. Bölümde neler olacak?

House of the Dragon’un altıncı bölümü, birkaç önemli karakterin daha yaşlı oyuncularla yeniden canlandırıldığı bir zaman atlamasını tanıttı. Emma D’Arcy, Millie Alcock’un yerini alırken Reynira Targaryen ve Olivia Cooke, Alycent Hightower rolünü Emily Carey’den devraldı.

Bölümün başlığından da anlaşılacağı gibi, 7. bölümün çoğu Velarion atalarının evi olan Driftmark’ta geçiyor. Velaryonlar, Daemon, Rhaenyra ve Kral Viserys Targaryen ile birlikte son bölümde ölen genç Laena Velaryon’un yasını tutuyor. Westeros’un diğer soylu aileleri cenaze töreninde bulunur, ancak herkes aynı fikirde değildir. Damon ve Rainier tekrar yakınlaştıkça aralarında kıvılcımlar uçuşmaya başlıyor, bu da fragmanın sonunda gördüğümüz evlilik törenini daha da tırmandırıyor.

Rainier ve Alycent’in çocukları arasında bir kavga çıkar ve bir sonraki bölümde gerilim daha da tırmanacak. House of the Dragon reklamları sırasında alay edilen bir sahne olan Alycent’in elindeki tanıdık hançeri görüyoruz. Sonuç olarak, yeni teaser harika görünüyor!

YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2022 » Yeni Çıkan Diziler Listesi
YENİ »
Ferrari SUV 2022 Ferrari Suv Purosangue Resimleri, Gücü, Fiyatı ve Özellikleri

 

 

Yorum yapmak ister misiniz?