Kuruluş Osman Frig kimdir? Frigg karakteri İpek Karapınar kaç yaşında, nereli? İpek Karapınar oynadığı diziler

Kuruluş Osman Frig kimdir? Kuruluş Osman dizisi Frig kimdir? Atv’nin Kuruluş Osman dizisinin başrolünde oynayan Frig kimdir? Kuruluş Osman Frig gerçek adı ne? Kuruluş Osman Frig karakterini oynayan İpek Karapınar kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İpek Karapınar kimdir? İpek Karapınar’ın oynadığı diziler, İpek Karapınar dizileri, İpek Karapınar instagram hesabı, İpek Karapınar hakkında bilgiler ve İpek Karapınar sosyal medya hesapları:

Kuruluş Osman Frig kimdir? Kuruluş Osman Frigg kimdir?

Atv’nin Kuruluş Osman dizisinin karakterlerinden birisi olan Frig rolünde İpek Karapınar’ı izleyeceğiz. Kuruluş Osman oyuncuları arasında yer alan İpek Karapınar, Kuruluş Osman Frig rolünü oynuyor.

Kuruluş Osman Frig Karakteri kimdir? Kuruluş Osman Frigg

Kuruluş Osman oyuncuları 2022 Frig kimdir? İpek Karapınar kaç yaşında?
Kuruluş Osman oyuncuları 2022 Frig kimdir? İpek Karapınar kaç yaşında?

Cesur, gözü kara ve savaşçı olan Frigg, düşmanlarına korku salmaktadır. Savaşçılığı kadar casusluğuyla da ön plana çıkar.

İpek Karapınar kaç yaşında?

Frig (Frigg) rolünde izleyeceğimiz İpek Karapınar 29 yaşında. İpek Karapınar 20 Mart 1984’de İstanbul Üsküdar’da doğdu.

İpek Karapınar nereli

Frig karakterini canlandıran İpek Karapınar İstanbul’da doğdu.

İpek Karapınar hangi dizilerde oynadı?

En son Destan dizisinde Çolpan Hatun karakterini canlandıran İpek Karapınar, yine cesur bir savaşçı rolüyle karşımıza olacak. Kuruluş Osman Frig kimdir? Frigg rolünde izleyeceğimiz İpek Karapınar en son Destan dizisinde rol aldı. Ondan önce Köprü, Hatırla Sevgili, Talih Kuşu, Kurtlar Vadisi Pusu, Doludizgin Yıllar, Zehirli Sarmaşık, Küçük Sırlar, Ustura Kemal, Adını Kalbime Yazdım, Hayat Yolunda, Kırgın Çiçekler ve Nöbet dizilerinde rol almıştır.

 • 2006-2008 Köprü / Aslı Yazıcı
 • 2008 Hatırla Sevgili / Zeynep
 • 2008 Talih Kuşu / Cansu
 • 2008-2010 Kurtlar Vadisi Pusu / Funda İlmen
 • 2010 Doludizgin Yıllar / Gülşen
 • 2011 Zehirli Sarmaşık / Sinem
 • 2010-2011 Küçük Sırlar / Arzu
 • 2012 Ustura Kemal / Nihal
 • 2013-2014 Adını Kalbime Yazdım / Leyla
 • 2014-2015 Hayat Yolunda / Yelda Güçlü
 • 2015-2018 Kırgın Çiçekler / Feride
 • 2019 Nöbet / Zeynep
 • 2021-2022 Destan / Çolpan Han

İpek Karapınar sosyal medya hesapları

İNstagram: @ipekkarapinar

YENİ »
Kuruluş Osman Yeni Sezon Oyuncuları Yeni Katılan Oyuncular

Kuruluş Osman Yeni Sezon Oyuncuları 2022

Öncelikle Kuruluş Osman 4. Sezon oyuncuları listesine bakalım. Sonra yeni katılan oyuncuları tek tek inceleyelim:

Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Seda Yıldız (Edebalı), Hakan Yılmaz (Kantekuzenos), Özge Törer (Bala Hatun), Rüzgar Aksoy (Turgut Bey), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Nihat Altınkaya (Olof), İpek Karapınar (Frigg), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Berk Erçer (Konur), Almıla Uluer Atabeyoğlu (Bengi Hatun), Kaan Yalçın (Öktem), Burç Kümbetlioğlu (Dursun Fakıh), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Taha Baran Özbek (Aktemur), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Miray Akay (Alçiçek), Caner Nalbantoğlu (Dan), Aybars Kartal Özson (Orhan), Yaman Balcı (Alaeddin), Cemre Demircan (Fatma), Noyan Üzer

Kuruluş Osman Yeni Katılan Oyuncular

Dizi kadrosuna yeni katılan oyuncular şunlar: Hakan Yılmaz, Nihat Altınkaya, İpek Karapınar, Deniz Hamzaoğlu, Kaan Yalçın, Almıla Uluer Atabeyoğlu, Miray Akay, Begüm Çağla Taşkın, Caner Nalbantoğlu, Talat Can Büyükaltay ve Noyan Üzer

Kuruluş Osman Yeni Sezonda Neler Olacak? 4. Sezon Özeti 2022

Yeni sezonda Osman Bey, artık obadan Yenişehir’e geçecek ve burada ilk divanı kuracaktır. Osman Bey artık devlet kurmanın eşiğindedir. Divanda Osman Bey oğlu Orhan Bey’i Karacahisar Bey’i yapar. Peki bunun amacı nedir?

Osman Bey, divanın ortasında gelen bir haberle harekete geçer. Bilgi Konstantinopolis’teki casusu Konur’dan agelmiştir. Osman Bey’e gelen bu habere göre İmparator büyük bir tehlike altındadır. Tahtın varisi Prens Kantakuzenos bu olayda baş şüphelilerden birisidir.

Bu bölümde Osman Bey’i Konstantinopolis’te bekleyen bambaşka bir tehlike daha ortaya çıkacak. Osman Bey artık büyümüş, böylece düşmanları da büyümüştür. Kuzeyli Savaşçılar Olof ve sevgilisi Frigg de Osman Bey’in yoluna çıkacaklardır. Osman Bey peki onlardan nasıl kurulacaktır?

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

YENİ »
Memur zammı ne kadar olacak? 2024 memur maaşı ne kadar olur?
YENİ »
EYT emekli olacak kişi sayısı belli oldu mu? Eyt son durum ne oldu bugün 2024
YENİ »
Prestij Meselesi Oyuncuları arasına Barış Murat Yağcı da katıldı
YENİ »
Alina Boz Yaş boy kilo sevgilisi, Alina Boz Filmleri ve Tv Dizileri, Alina Boz kimdir Murat Bozun neyi oluyor?
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Yorum yapmak ister misiniz?