Son Nefesime Kadar Emel kimdir? Son Nefesime Kadar Emel gerçek adı ne?

Fox Tv ekranlarında yeni bir dizi başladı. Muhteşem bir kadroya sahip dizide karakterlerden birisi de Emel. Son Nefesime Kadar Dizisi Emel kimdir? Son Nefesime Kadar Emel kimdir? Fox Tv Son Nefesime Kadar Dizisinin başrolünde oynayan Emel kimdir? Mihri’nin kardeşi Emel rolünde Begüm Birgören karşımıza çıktı. Son Nefesime Kadar Emel gerçek adı ne? Son Nefesime Kadar dizisinde Emel karakterini oynayan Begüm Birgören kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Begüm Birgören kimdir? Begüm Birgören’ın oynadığı diziler, Begüm Birgören dizileri, Begüm Birgören instagram hesabı, Begüm Birgören sevgilisi kim? Begüm Birgören hakkında bilgiler ve Begüm Birgören sosyal medya hesapları:

Son Nefesime Kadar Dizisi Emel kimdir?

Son Nefesime Kadar dizisinin karakterlerinden birisi olan Emel rolünde Begüm Birgören’ı izleyeceğiz. Begüm Birgören, Son Nefesime Kadar dizisinde Emel rolünü oynuyor.

Son Nefesime Kadar Dizisi Emel Karakteri kimdir?

Son Nefesime Kadar dizisinde Emel, Mihri’nin kız kardeşi.

Emel, debdebeli geçmişine sünger çekmiş, yepyeni ve farklı bir başlangıç yapmış, ablası Mihri’ye sonsuz bir sevgiyle bağlı bir kardeşten de öte, onun kader ortağıdır. İstanbul’da başarılı ve parlak bir reklamcılık kariyeri varken, hayatı yaptığı yanlış seçimler yüzünden tepe taklak olmuştur. 8 yıl önce yeğeni Melisa’nın kendini onun evinde asması, Emel’i sonsuza kadar kapanmaz ve kimselere anlatamadığı bir şekilde yaralamıştır. Günden güne kedere ve alkole teslim olan Emel artık tükenme noktasında ablası Mihri’nin şefkatli kollarında bulmuştur kurtuluşu.

Kasabada ablasıyla birlikte sakin bir hayatı vardır. Kendi dünyasını yaratmıştır. Alkol sorununu geçmişte bırakmış, kendini el işleri konusunda geliştirmiştir. Mihri’yle, Umut’un sorumluluğunu paylaşmış ve ona anne/baba olmuşlardır. En az Mihri kadar seviyordur Emel de Umut’u.

Ejder’in hayatlarına girmesiyle Mihri’nin kabusa dönen hayatını hep dengede tutmaya çalışan kişi olur Emel. Ablasının sağ duyusu, onu yanlıştan koruma duvarı hatta zor zamanlarında terapisti.

Emel hem ablası Mihri’ye destek olmak hem de Umut’u korumak için çırpınıp dururken, geçmişin hayaletleri tekrar karşısına çıkar. Üstelik bu geçmişin hayaletleri Emel’i tekrar o zor ve karanlık günlere sürüklemeye çalışırken aynı zamanda onu zorlu bir sınavla karşı karşıya bırakır.

Begüm Birgören kaç yaşında?

Begüm Birgören 39 yaşında. Begüm Birgören 20 Eylül 1982 tarihinde doğdu.

Begüm Birgören nereli

Begüm Birgören Eskişehir’de doğdu.

Begüm Birgören hangi dizilerde oynadı?

Begüm Birgören 1997 yılında Beşibiryerde dizisinde rol aldı. Pilli Bebeb, Mavi Kolye, Arapsaçı, Seher Vakti, Kırık Kanatlar, Karayılan gibi dizilerde rol aldı. Ağır roman Yeni Dünya, Kaçak, Bir Deniz Hikayesi gibi dizilerde başrol oynadı. Vurgun dizisinde Asya rolünü canlandırdı. Uzak Şehrin Masalı dizisinde Sonay karakterini canlandırmıştı.

1997 Beşibiryerde
2003 Pilli Bebek / Olcay
2003 Mavi Kolye / Nil
2004 Arapsaçı
2005 Seher Vakti / Melike
2006 Kırık Kanatlar / Ayşe
2007 Karayılan / Elvan
2008-2009 Mert ile Gert / Nazlı
2009-2011 Ömre Bedel / Ömür
2012 Ağır Roman Yeni Dünya / Eylül
2013-2014 Kaçak / Merve Hakeri
2015 Bir Deniz Hikayesi / Zeynep
2016-2017 Umuda Kelepçe Vurulmaz / İnci
2019 Vurgun / Asya
2021 Uzak Şehrin Masalı / Sonay Karaarslan

Begüm Birgören sosyal medya hesapları

Begüm Birgören instagram adresi: @buraktozkoparan

Fox Tv Yeni Dizisi Son Nefesime Kadar

YENİ »
Son Nefesime Kadar Oyuncuları | Fox Son Nefesime Kadar Oyuncuları ve Rolleri

Yorum yapmak ister misiniz?