Spy x Family 2. sezon izle Spy x Family izle diziwatch dizigom dizipal

Spy x Family 2. sezon izle adresi çok merak ediliyor. İnternetten Spy x Family izle diziwatch adresi nedir? Anime hayranları Spy x Family izle dizigom Spy x Family 2. sezon 1. bölüm izle Türkanime Türkçe altyazılı, Spy x Family 2. sezon izle, Spy x Family izle 2. sezon şeklinde aramalar yapıyorlar. Peki Spy x Family nereden izlenir? Acaba Spy x Family Netflix, Spy x Family Disneyplus, Spy x Family Blutv gibi platformlarda var mı? Bedava Spy x Family nasıl izlenir? 2. sezon Spyxfamily kaç bölüm? Yeni sezon Spy X Family ne zaman çıktı? Anime Spy X Family konusu ne?

Spy x Family 2. sezon izle

Anime hayranlarının çok sevdiği Spy X Family ikinci sezonu ile geri döndü. Disneyplus, Netflix, Blutv gibi platformların hangisinde var diye çok merak edilen dizi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Acaba spy x family hangi kanalda? Spy X Family ne zaman yayınlanıyor? Peki Spy X Family hangi platformda?

Wit Studio ve CloverWorks tarafından hazırlanan Spy x Family anime dizisi Nisan-Haziran 2022 tarihleri arasında yayınlandı. Serinin ikinci kısmı ise Ekim 2022’de yayınlandı. Her Cumartesi günü yeni bölümü ile ekranlara geliyor.

Spy x Family izle diziwatch

SPY x AİLE birinci bölüm 2022’nin başlarında piyasaya sürüldü ve bir gecede sansasyon yarattı. Bulunan aile (tam anlamıyla) ve sümüksü 1960’ların casus komedisinden oluşan absürt bir kokteyl, muhtemelen daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor. Bunun da ötesinde, SPY x AİLESİ’nden tuhaf ve harika Forger ailesiyle tanışır tanışmaz aşık olduk. Loid’in süper casus (ve süper baba) içgüdüleri, seçkin suikastçı Yor’un dağınık tepkileri veya Anya’nın sevimli telepatik tuhaflıkları olsun, dizide herkes için bir şeyler var. Eşsiz stilleri, seriyi 2022’nin en hit animelerinden biri haline getirdi, ancak sezonun ilk yarısı Haziran sonunda tamamlandığında hepimiz daha fazlasını istedik.

Neyse ki, izleyicilerin daha fazla SPY x AİLE bölümü için beklemesi uzun sürmedi.  SPY x FAMILY’nin ilk sezonunun ikinci yarısı 1 Ekim’de yayınlanmaya başladı. En çok sevilen dizi sitelerinden biri olan Diziwatch, Spy x Family izlemek isteyenler için dizinin tüm bölümlerini içeriyor.

Spy x Family izle dizigom

Yayın hizmeti tarafından resmi olarak onaylanmamasına rağmen, SPY x FAMILY’nin tüm yeni bölümlerinin Crunchyroll’da mevcut olacak. Tabi Türkiye’den diziyi izlemek isteyenler için başka siteler tercih ediliyor. Dizigom sitesi de Spy x Family 2. sezonu izlemek için sevilen dizi sitelerinden bir başkası. SPY x FAMILY’nin ikinci yarısının 13 bölüm olması ve toplamın 25’e ulaşması bekleniyor. Kesin başlangıç ​​tarihine göre, 13 haftalık SPY x FAMILY bölümleri Aralık ayının sonunda 2. Bölüm finalini yapacaktı.

Spy x Family 2. sezon 1. bölüm izle Türkanime

Spy x Family 2. sezon 1. bölüm izle Türkanime
Spy x Family 2. sezon 1. bölüm izle Türkanime

SPY x AİLE, Bölüm 2, ekranlarımızdan yaklaşık üç ay aradan sonra nihayet burada ve animenin 13. bölümü, Forger ailesinin farklı bir göreve başladığını görüyor: bir köpek satın almak! Sonuç olarak, aksiyon ve olay örgüsü çoğunlukla Anya’nın kaçışları etrafında dönüyor, ancak tüm bu sevimlilik biraz fazlaysa, ilginizi çekecek birkaç ek gizem ve casus unsuru var. Bölüm, Forgers’ın bir evcil hayvan dükkanına gitmesiyle başlar, aslında burası STRIX tarafından yönetilir, ancak Loid’in Anya’yı sergilenen “savaş köpekleri”nin sevimli evcil hayvanların yanlış gitmesine neden olacağına ikna etme girişimleri.

SPY x FAMILY, etkileyici miktarda entrika, aksiyon ve şakayı 20 dakika içinde doldurma konusundaki itibarını koruyor. Gösteri, sahneden sahneye enerjik bir şekilde hareket ediyor ve sıkı hikayesinde birçok karakterizasyona sahip; sadece o açılış sahnesinde, Anya’nın ikonik tek cümlesi “babam sonsuza kadar boka sarıyor” gibi muamele görüyoruz. Sonunda, aile ayrılır ve hikaye iki paralel yola gider. Loid, Westalis’in Dışişleri Bakanına karşı bir suikast planına karışan birini tutukladıkları STRIX (SPY x AİLE gizli servisi) karargahına götürülür. Grubun amaçları bölüm boyunca belirsizliğini koruyor, ancak ilginç bir şekilde gösteri, politik bağlamını masada tutmaya kararlı görünüyor.

Sahte Soğuk Savaş’ın çerçevesinin sadece arka plan gürültüsünden daha fazlası olup olmayacağı henüz belli değil. Bu casus kaçışı, Loid tarafından klasik yüzleşme tekniğini kullanarak, terör hücresinin lideri olarak poz vererek ve mahkumun ikileminden ilham alan bir şakşak rutini gerçekleştirerek çözüldü. Suikast planının, açık bir neden olmaksızın, bir grup iyi eğitimli dört ayaklı arkadaşa bağlı bir dizi cihazı – ya da isterseniz “patlayıcı köpekler” içerdiği ortaya çıktı.

Spy x Family 2. sezon 2. bölüm izle Spy x Family 14. Bölüm izle

Spy x Family Bölüm 14, Yor ve Keith’in birbirlerine bakmalarıyla başlar. Keith, Yor’un Kurt’u yenmeyi başarmasına şaşırır ve onun Anya’nın annesi olduğuna işaret eder. Köpeklerden birine Yor’a saldırmasını emreder, ancak Yor korkunç bir hava verir ve köpeklerin geri çekilmesine neden olur. Daha fazla insan ortaya çıkmaya başlar ve Keith’in olay yerinden kaçmasına neden olarak beyaz köpeği Yor ve Anya’ya bırakır. Yor, Keith’i kovalamaya çalışır ama durur. Keith’i kovalamanın Anya’nın tekrar kaçmasına neden olacağını fark eder. Yor yerinde durmaya ve Kurt’u bir kemerle bağlamaya karar verir. Anya, Yor’a teröristler ve patlayıcı köpeklerle ilgili durum hakkında bilgi verir. Yor komik bir şekilde beyaz köpeği üzerinde bomba olup olmadığını kontrol eder. Neyse ki, yapmıyor.

Anya, Yor’un izni olmadan kaçtığı için özür diler ama Yor onun iyi olduğuna sevinir. Yor daha sonra polise ayrıntıları bildirmek için yakındaki bir telefon kulübesine koşar. Yor telefondayken, Anya beyaz köpeğin zihnini okur ve onun bir kez daha geleceğe baktığını keşfeder. Anya oturma odasında herkesin gülümsediğini görür ama Loid’in garip bir şekilde ortadan kaybolduğunu fark eder. Köpeğin zihninin derinliklerine bakar ve korkunç bir şey keşfeder. Keith’in saklanma yerlerinden birinde bir bomba patlayacak ve o yere doğru koşacak. Loid’in cansız cesedini o binadan çıkan bir moloz yığınının altında bulacak. Bu, Loid’in Keith’in bombalarından birini patlatacağını ve öleceğini gösteriyor. Sonra dünya Westalis ve Ostania’nın bu bombalama yüzünden birbirleriyle savaşacaklarına dair bir haber alacak.

Anya gördükleri karşısında şok olur ama Yor’a söylemek istemez çünkü onun güçlerini bilmesini istemez. Bu nedenle Anya, Yor’un ondan tekrar kaçması için bir bahane uydurur. Anya gittikten sonra Yor onu bulmaya karar verir, ancak yine kızının izini kaybetmiş gibi görünmektedir. Bu arada, Handler adamlarının bazı teröristleri tespit ettiğine dair bir rapor alır. Beylere, ekibin bu yolda durmasını ancak bomba taşıyabileceklerinden dikkatli olmalarını emreder.

Spy x Family 2. sezon 3. bölüm izle Spy x Family 15. Bölüm izle

SPY x FAMILY animesindeki Forgers dışındaki en ilginç karakterlerden biri STRIX Agent Sylvia Sherwood’dur. Loid’in STRIX’teki işleyicisi ve korkutucu süper casus kız patronu Sylvia, SPY x FAMILY’nin ilk yarısında nadiren ortaya çıktı, ancak gelecek bölümlerde daha merkezi bir rol oynamaya hazır görünüyor. Ve SPY x AİLE 15. bölümde, Anya’ya söylediğinde sert dış görünüşünün trajik bir arka plan hikayesini örtbas edebileceğine dair bir ipucu alıyoruz: “Merak etme güzel kafan. Köpeklere iyi bakacağız. Onlara yumuşak yataklar ve sıcak yemekler vereceğiz. Eminim bu köpeklerin hayatları çok zor olmuştur. O yüzden iyi baktığından emin ol. bu.” Bu yavruya gerçekten iyi bakın. Birbirimize söz verelim.

Bu, yalnızca diğer sahnelerde gerçekten hakim bir varlık olarak gördüğümüz bir karakter için şaşırtıcı derecede hassas bir andır. Ancak asıl ipucu bundan sonra Loid’e dönüp “o iyi bir kız” diyerek Loid’in “Yaşadıklarım hakkında hiçbir fikrin yok” yanıtını vermesiyle ortaya çıkıyor. Bu, onu özlemle bakışlarını kaçırıp, “Hayır, biliyorum. Benim de onun yaşlarında bir kızım vardı” demesine neden oluyor. Burada geçmiş zamanın kullanılması, Sylvia’nın ailesi için işlerin iyi bitmediğini düşündüren “bir kızı oldu” ile kulaklarınızı dikmesi gereken şeydir. Şimdiye kadar, SPY x AİLE, özellikle karanlık konularla ilgilenen bir gösteri değil, bu yüzden bu hikaye dizisinin nereye gidebileceğini kesinlikle merak ediyoruz. Ne yazık ki, Sylvia’nın hikayesi henüz geliştirilmediği için hevesli hayranlar Tatsuya Endo’nun orijinal mangasından daha fazla ipucu bile toplayamıyor.

Sylvia’nın hayatının trajediyle işaretlendiğine dair elimizdeki diğer tek ipucu, dizinin Soğuk Savaş’ını ısıtmaya çalışan teröristlerle yüzleştiği 14. bölümde geldi. Bu sahnede, suikastçi olacaklara, “Daha önce hiç birini öldürdünüz mü? Saldırıda bir uzvunuzu kaybettiniz mi? Hiç kemik kırılması duydunuz mu? Sevgilinizin etini duvara yapıştırılmış gördünüz mü?” diye soruyor. onları “mutlak çocuk” ilan etmeden önce. Sylvia’nın burada çıkardığı özel ayrıntılar savaşın canlı bir resmini çiziyor ve gerçekten kendi kişisel deneyiminden yararlanıyormuş gibi hissettiriyor. Aynı zamanda ilginç çünkü SPY x FAMILY’nin daha geniş dünyasını renklendiren Westalis ve Ostania arasındaki çatışma hakkında çok az şey biliyoruz. Elbette bu, şüphelileri korkutmak için de bir taktik olabilir.

Spy x Family 2. sezon 4. bölüm izle Spy x Family izle 16. Bölüm

Lloyd, Yol’un son zamanlarda eve geç gelmesinden endişeleniyor. Anya, Yol’un Bond’un kehanetinde görünmesi konusunda da endişeliydi. Aslında, Yoru gizlice meslektaşı Camilla’nın evine gitti. Amacı nedir!? Muhbirin Büyük Aşk Operasyonu Lloyd, Frankie tarafından çağrılır. Artık hoşlandığı bir kız olduğuna göre ona nasıl randevu kazanılacağını öğretmemi istiyor. Coşkuyla, parlak bir casusun konuşma becerileri üzerine bir konferans vermeye karar verdim.

Spy x Family 2. sezon izle, Spy x Family izle 2. sezon, dizipal Spy x Family 2. sezon izle, Spy x Family izle 2. sezon dizigom, dizibox Spy x Family 2. sezon izle, Spy x Family izle 2. sezon 1. bölüm izle, Türkanime Spy x Family 2. sezon izle, Türkanime Spy x Family izle 2. sezon 4. bölüm izle Türkçe altyazılı, tek parça Spy x Family 2. sezon izle, Spy x Family izle 2. sezon diziyo

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.