Yargı Burak kimdir? Samet Kaan Kuyucu kaç yaşında, nereli? Samet Kaan Kuyucu oynadığı diziler

Yargı Dizisi Burak kimdir? Yargı Burak kimdir? Kanal D Yargı dizisinin başrolünde oynayan Burak kimdir? Yargı Burak gerçek adı ne? Yargı dizisinde Burak karakterini oynayan Samet Kaan Kuyucu kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Samet Kaan Kuyucu kimdir? Samet Kaan Kuyucu’ın oynadığı diziler, Samet Kaan Kuyucu dizileri, Samet Kaan Kuyucu instagram hesabı, Samet Kaan Kuyucu sevgilisi kim? Samet Kaan Kuyucu hakkında bilgiler ve Samet Kaan Kuyucu sosyal medya hesapları:

Yargı Burak kimdir? Yargı dizisi Burak karakteri

Yargı dizisi yeni sezon oyuncuları arasında genç oyuncu Samet Kaan Kuyucu da karşımıza çıkıyor. Yargı dizisi 2. sezon oyuncuları listesinde Burak karakterini Samet Kaan Kuyucu canlandıracak.

Yeni sezonu ile televizyon ekranlarına fırtına gibi gelmesi beklenilen Yargı dizisinde yeni karakterler de çok merak ediliyor. Yargı dizisinin yeni karakterlerinden birisi olan Burak rolünde Samet Kaan Kuyucu’yu izleyeceğiz. Samet Kaan Kuyucu, Yargı dizisinde Burak rolünü oynuyor.

Yargı Burak kimdir? Yargı dizisi Burak karakteri Samet Kaan Kuyucu
Yargı Burak kimdir? Yargı dizisi Burak karakteri Samet Kaan Kuyucu

Yargı Dizisi Burak Karakteri kimdir?

Yargı dizisinde Burak, emniyet ve adliye muhabiri bir gazeteci rolünde karşımıza çıkan. Mesleğinde sınır tanımayan bir gazeteci Burak rolünde Samet Kaan Kuyucu’ı izleyeceğiz.

YENİ »
Yargı Yeni Sezonda Ne Olacak? Ilgaz yok mu? Yargı Yeni Sezon oyuncuları kimler?

Samet Kaan Kuyucu kaç yaşında?

Yakışıklı oyuncu Samet Kaan Kuyucu 27 yaşında. Samet Kaan Kuyucu 1995 yılında Gaziantep’te doğdu. Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunudur.

Samet Kaan Kuyucu nereli

Oyuncu Samet Kaan Kuyucu Gaziantep’li.

Samet Kaan Kuyucu oynadığı diziler

Gaziantep Fen Lisesi öğrencisi Samet Kaan Kuyucu ilk olarak Bilkent Hukuk bölümünü kazandı. Bir yıl hukuk okuduktan sonra okulu bıraktı ve Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı’na başladı.

Basketbol oynamayı seven genç oyuncu Samet Kaan Kuyucu, Icon Talent Management ile çalışıyor. Samet Kaan Kuyucu, Çarpışma dizisinde küçük bir rol oynamış ve Aşk 101 dizisinde rol aldı. Alef ve Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin projelerinden sonra 2021 yılında Exxen’de yayınlanan Öğrenci Evi dizisinin erkek kahramanı olarak karşımıza çıktı.

Genç oyuncu ilk defa 2018 yılında Çarpışma dizisinde rol aldı. Aşk Tesadüfleri Sever 2 isimli filmde Gökhan karakterini canlandırdı. İnternet dizisi Aşk 101’de Burak rolünü oynadı. Alef dizisinde de Ahmet karakterini canlandırdı. Öğrenci Evi dizisinde Arda olarak karşımıza çıktı. Çember dizisinde rolünü oynadı. Baba dizisinde de oynayan Samet Kaan Kuyucu , en son Ah Nerede dizisinde Cenker rolünde karşımıza çıkmıştı.

Ah Nerede dizisi sadece 7 bölüm sürdü. Samet Kaan Kuyucu bu dizinin 3. bölümünde diziye katılmıştı ve Cenker rolünü oynamıştı.

Öğrenci Evi dizisinde Arda Tekin rolünde izlediğimiz Samet Kaan Kuyucu, dizide başrol oynadı. Dizinin konusu aynı öğrenci evinde kalan 4 öğrencinin hikayeleri üzerine idi.

Pek çok ünlü oyuncuyu bir araya getiren Alef dizisinde genç oyuncu Ahmet karakterini canlandırdı.

Samet Kaan Kuyucu oynadığı diziler

Samet Kaan Kuyucu oynadığı diziler

  • Ah Nerede / Cenker (2022)
  • Baba (2022)
  • Çember (2021)
  • Öğrenci Evi / Arda Tekin (2021)
  • Alef / Ahmet  (2020)
  • Aşk 101 / Burak (2020)
  • Aşk Tesadüfleri Sever 2 / Gökhan (2020)
  • Çarpışma (2018)

Çarpışma dizisindeki kısa rolünün ardından Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin kadrosuna katılan Samet Kaan Kuyucu, sonrasında pek çok popüler dizi için kameraların karşısına geçti. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmini konusuna da kısaca göz atalım:

Sema ve Niko, geçmişte birbirini seven ama aşkları imkansız hale gelen iki gençtir. Dönemin siyasi hassasiyeti nedeniyle Türk-Yunan gerilimi var. Duygularını özgürce yaşamaya direnmeye çalışsalar da kader onları ayırır. Bu sırada günümüzde yaşayan iki genç adam Defne ve Kerem bir barda tanışırlar ve birbirlerine aşık olurlar.

Samet Kaan Kuyucu sosyal medya hesapları

Samet Kaan Kuyucu instagram adresi: @sametkaankuyucu

Kanal D Yargı Dizisi yeni sezonda neler olacak?

YENİ »
Yargı Yeni Sezonda Ne Olacak? Ilgaz yok mu? Yargı Yeni Sezon oyuncuları kimler?

Yorum yapmak ister misiniz?