Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? Savcı Ilgaz Kim? Kaan Urgancıoğlu

Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? Savcı Ilgaz Kim? Yargı dizisindeki savcı rolünü kim oynuyor diye merak edenlere kısaca savcı rolünün hikayesini ve Kaan Urgancıoğlu’nun hayat hikayesini anlatalım. Kaan Urgancıoğlu kimdir? Daha önce hangi dizilerde hangi rollerde oynadı?

Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir?

Kanal D’nin yeni dizisi Yargı‘da savcı rolünde KAAN URGANCIOĞLU yer alıyor.

Kaan Urgancıoğlu, 8 Mayıs 1981’de Aydın’da doğdu. Baba tarafı İzmir, Tireli, anne tarafı Arap ve Arnavut kökenlidir. Ortaokulu İzmir Özel Türk Koleji’nde, liseyi ise Özel İzmir Amerikan Koleji’nde bitirdi. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nden mezun olmuş; Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans yapmış ve New York’taki Stella Adler Studio of Acting’de oyunculuk eğitimi almıştır.

YENİ »
Yargı dizisi gerçek suçlu kim? Yargı Dizisinde Gerçek Katil Kim?

Kaan Urgancıoğlu Dizileri

Kaan Urgancıoğlu 2002 yılında Karaoğlan dizisinde Karaoğlan karakteri ile televizyon dünyasına adım attı. Pek çok dizide yer alan Kaan Urgancıoğlu Kara Sevda dizisindeki kötü karakter Emir rolünde iyice tanındı. Daha sonra Netflix’teki AŞK 101 dizisinde rol aldı.

2002 Karaoğlan / Kanal D
2003 Kampüsistan / Kanal D
2004 Avrupa Yakası / Atv
2005 Yeniden Çalıkuşu / Star TV
Sessiz Gece / Show TV
Seni Çok Özledim / Kanal D
2006 Ah Polis Olsam / Kanal D
2006 Azap Yolu / Atv
2007 Tutsak / Fox
2008 Limon Ağacı / Atv
2009 Ayrılık / TRT 1
2010 Canım Ailem / Atv
2010 Dürüye’nin Güğümleri / Star TV
2011 / Bir Ömür Yetmez Star TV
Leyla ile Mecnun / TRT 1
2012 Düşman Kardeşler / Show TV
Son / Atv
Acayip Hikayeler / Star TV
2013 A.Ş.K. / Kanal D
2014-2015 Filinta TRT 1
2015-2017 Kara Sevda / Star TV
2020-2021 Aşk 101 / Netflix

Yargı Dizisi Savcı Ilgaz Karakteri

Ilgaz, dürüstlüğüyle nam salmış, kurallara sonuna kadar bağlı, mesleğinin en iyilerinden başarılı bir savcıdır. Babası Metin’in kendisine öğrettiği değerleri tüm benliğiyle özümsemiş, doğrudan şaşmayan bir yapısı vardır. İşinde soğukkanlı, mesafeli, prensip sahibidir ama ailesine karşı tutumu sevgi dolu, koruyucu kollayıcıdır. Çınar’la bütün çabasına rağmen kuramadığı kardeşlik bağını kız kardeşi Defne’yle en saf ve duygulu haliyle yaşar. Kendi kuralcılığının aksine doğanın kuralsızlığına hayrandır, gerçek bir doğa tutkunudur.

Yargı Dizisi / Kanal D

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği, Sema Ergenekon’un ise senaryosunu yazdığı “Yargı” bu akşam 20.00’da başlıyor! Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatılacağı dizide Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yanı sıra Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

YENİ »
Yargı Oyuncuları | Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları
YENİ »
Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? Avukat Ilgaz Kim? Pınar Deniz
YENİ »
Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri
YENİ »
Yargı Dizisi İnci Kimdir? Ceylinin Kardeşi Kim? Ece Yüksel
YENİ »
Yargı Dizisi Çınar Kimdir? Ilgazın Kardeşi Kim? Arda Anarat
YENİ »
Yargı Dizisi Metin Amir kimdir? Ilgazın Babası HÜSEYİN AVNİ DANYAL

Yorum yapmak ister misiniz?