Yargı Oyuncuları | Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları

Yargı Oyuncuları kimler? Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları listesi ile karşınızdayız. Dizide kim kimdir, hangi karakteri kim oynuyor? Haydi göz atalım:

Yargı Dizisi Konusu

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği, Sema Ergenekon’un ise senaryosunu yazdığı “Yargı” bu akşam 20.00’da başlıyor! Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatılacağı dizinin oyuncuları sete çıkmadan önce okuma provası için bir araya geldi. Son dönemde adlarından sıkça söz ettiren yetenekli oyuncular Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yanı sıra “Yargı”nın zengin oyuncu kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor. Yargı oyuncuları kimler, yakından bakalım:

YENİ »
Yargı dizisi gerçek suçlu kim? Yargı Dizisinde Gerçek Katil Kim?

Yargı Oyuncuları

YENİ »
Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? Savcı Ilgaz Kim? Kaan Urgancıoğlu
YENİ »
Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? Avukat Ilgaz Kim? Pınar Deniz
YENİ »
Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri
YENİ »
Yargı Dizisi İnci Kimdir? Ceylinin Kardeşi Kim? Ece Yüksel
YENİ »
Yargı Dizisi Çınar Kimdir? Ilgazın Kardeşi Kim? Arda Anarat
YENİ »
Yargı Dizisi Metin Amir kimdir? Ilgazın Babası HÜSEYİN AVNİ DANYAL
YENİ »
Yargı Dizisi Engin kimdir? Ceylinin Arkadaşı Avukat Engin kimdir?
  • KAAN URGANCIOĞLU. ILGAZ KAYA.
  • PINAR DENİZ. CEYLİN ERGUVAN.
  • HÜSEYİN AVNİ DANYAL. METİN KAYA.
  • UĞUR POLAT. YEKTA TİLMEN.
  • MEHMET YILMAZ AK. PARS SEÇKİN.
  • ZEYNO ERACAR. GÜL ERGUVAN.
  • ALİ SEÇKİNER ALICI. ZAFER ERGUVAN.
  • UĞUR ASLAN. EREN DUMAN.

Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları

Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? KAAN URGANCIOĞLU

Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? Savcı Ilgaz Kim? Kaan Urgancıoğlu

Ilgaz, dürüstlüğüyle nam salmış, kurallara sonuna kadar bağlı, mesleğinin en iyilerinden başarılı bir savcıdır. Babası Metin’in kendisine öğrettiği değerleri tüm benliğiyle özümsemiş, doğrudan şaşmayan bir yapısı vardır. İşinde soğukkanlı, mesafeli, prensip sahibidir ama ailesine karşı tutumu sevgi dolu, koruyucu kollayıcıdır. Çınar’la bütün çabasına rağmen kuramadığı kardeşlik bağını kız kardeşi Defne’yle en saf ve duygulu haliyle yaşar. Kendi kuralcılığının aksine doğanın kuralsızlığına hayrandır, gerçek bir doğa tutkunudur.

YENİ »
Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? Savcı Ilgaz Kim? Kaan Urgancıoğlu

Kaan Urgancıoğlu 2002 yılında Karaoğlan dizisinde Karaoğlan karakteri ile televizyon dünyasına adım attı. Pek çok dizide yer alan Kaan Urgancıoğlu Kara Sevda dizisindeki kötü karakter Emir rolünde iyice tanındı. Daha sonra Netflix’teki AŞK 101 dizisinde rol aldı.

Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? PINAR DENİZ

Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? Avukat Ilgaz Kim? Pınar Deniz

Ceylin, hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesine isyan etmiş, kural tanımaz ve inandığı değer ve doğrular uğruna sınırları zorlayan, “ipten adam alır” denilen cevval bir avukat. Onun için gerçek adalete erişebilmek uğruna gidilen her yol mubahtır. Bunun için yapamayacağı bir şey yoktur. Babasının yokluğunda bütün ailesini ayakta tutmaya çabalamıştır, bir nevi hala ailenin direği gibidir. Babası Zafer’e çok düşkündür. Kız kardeşi İnci ise onun en değerlisidir, adeta gözünden sakınır.

YENİ »
Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? Avukat Ilgaz Kim? Pınar Deniz

Deniz, 4 Kasım 1993’te Adana’da doğdu.  İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayınlanan, başrolünü Berk Cankat’la paylaştığı “Bir Deli Rüzgar” dizisinde Gökçe karakterini canlandırdı. Netflix’te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırdı.

Yargı Dizisi Metin kimdir? HÜSEYİN AVNİ DANYAL

Yargı Dizisi Metin kimdir? HÜSEYİN AVNİ DANYAL

Hüseyin Avni Danyal 12 Nisan 1962, Trabzon doğumludur. 1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu.Bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. 1988-94 yılları arasında Bursa Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. Hüseyin Avni Danyal, Kurtlar Vadisi’nde Yalçın Bulut rolüyle Memati ile birlikte hatırlanır.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tufan karakterini canlandırdı. Şahsiyet dizisinde Cemil Havran rolünde oynamıştı. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde kızların babası rolünde idi.

YENİ »
Yargı Dizisi Metin Amir kimdir? Ilgazın Babası HÜSEYİN AVNİ DANYAL

Metin, Ilgaz’ın babasıdır. Emniyette cinayet büro amiridir. Dürüstlüğüyle nam salmış, kurallara sonuna kadar bağlı, herkesin saygı duyduğu bir polistir. Bunu büyük oğlu Ilgaz’a da aşılamıştır. Ancak sürekli başı belaya giren oğlu Çınar’la hiçbir zaman sevgi dolu bir ilişkisi olamamıştır. Birkaç yıl önce kaybettiği karısının ölümünden onu sorumlu tutmaktadır.

Yargı Dizisi Engin Kimdir? ONUR DURMAZ

Avukat Engin rolünde Onur Durmaz karşımıza çıkıyor.

1990 yılının Haziran ayında dünyaya gelen başarılı oyuncu Kocaeli’lidir. Vienna Konservatorium mezunu olan Durmaz oyuncu ve tiyatrocu kimliğinin yanı sıra cast direktörü ve yönetmen yardımcısı olarak ta çalışmalar gerçekleştirmiştir. Yönetmen yardımcılığı yaptığı sinema filmleri ise Kaçın Kurası ve Bir Baba Hindu isimli filmlerdir. Hadi İnşallah ve Niyazi Dört Nala adlı sinema filmlerinin ise cast direktörlüğünü yapmıştır.

Engin, Ceylin’in en yakın arkadaşıdır. Avukattır. Güçlü ve zengin bir avukat olan babası Yekta’nın itirazlarına rağmen sınıf arkadaşı olan Ceylin’inle birlikte çalışır. Zor zamanlarında hep birbirlerinin yanında oldukları için Ceylin’e güçlü bağlarla bağlıdır. Babası Yekta’yla ise bitmek bilmeyen bir zıtlaşmanın içindedir.

Yargı Dizisi Zafer Kimdir? ALİ SEÇKİNER ALICI

Zafer; Ceylin’in babasıdır. Balıkçılık yaparak hayatını kazanmaya çalışır. 6 yıl haksız yere suçlanarak hapse girmiş, mesleği olan gemi kaptanlığından ayrılmak zorunda kalmıştır. Bir senedir özgürdür. İçinde mesleğini kaybetmenin verdiği gurur kırıklığı ve öfkeyi kimseye belli etmemeye çalışarak yaşar. Ceylin en gözde çocuğudur.

Yargı Dizisi Gül kimdir? ZEYNO ERACAR

Gül, Ceylin’in annesi. Ev hanımıdır. Her ne kadar pasif bir karakter gibi görünse de aslında göründüğünden daha manipülatör biridir. İstediklerini yaptırmak için seçtiği yol ise sürekli hastaymış gibi davranmaktır. En büyük çocuğu olan Aylin’le ilişkisi diğer çocuklarına göre daha yakındır.

Yargı Dizisi İnci Kimdir?  ECE YÜKSEL

Yargı Dizisi İnci Kimdir? Ceylin'in Kardeşi Kim? Ece Yüksel

İnci; Ceylin’in kardeşidir. Üniversite ikinci sınıfta iç mimarlık bölümünde öğrencidir. Küçük yaştayken babasının hapse girdiği için onu doğru dürüst tanıma fırsatı bile bulamadan büyümüş, yarası bol, açlığı doyurulmaz bir kızdır. Ablası Ceylin’e çok düşkündür, annesi babasından çok onu rol model olarak alır. En çok ona güvenir.

YENİ »
Yargı Dizisi İnci Kimdir? Ceylinin Kardeşi Kim? Ece Yüksel

Ece Yüksel 1993 yılında İstanbul da doğmuştur. Kadir Has Üniversitesinden mezun olmuştur.  Ece Yüksel ilk olarak 2009 yılında Star TV’de ekrana gelen Güldünya adlı dizide rol almıştır. Daha sonra Av Mevsimi ve Çekmeceler isimli sinema filmlerinde rol aldı. Genç oyuncu daha sonra  Nefesim Kesilene Kadar filminde rol aldı. Kiraz Mevsimi dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen genç oyucu Senacan karakterini canlandırmıştır. Ece Yüksel, Kız Kardeşler adlı 2019 yapımı film’de rol almıştır. Filmde Nurhan karakterini canlandırmıştır.

Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz AK

Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri

Pars karakteri: Pars Ilgaz’la aynı yerde çalışan bir savcıdır. Ayrıca Ilgaz’ın yeni ayrıldığı nişanlısı Neva’nın abisidir. Ilgaz’la arasında okul yıllarından beri başlayan tek taraflı bir rekabet vardır. Şimdi de kız kardeşinden ayrılmış olduğu için ona daha da fazla öfkelidir. Hırslıdır, kaybetmeye tahammülü yoktur. Ona göre kendisi diğer herkesten üstündür, tavırlarında bu hep sezilir. İçten içe Ceylin’den hoşlanmaktadır.

YENİ »
Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri

Mehmet Yılmaz Ak, 2016 yılında Show Tv ekranlarında yayımlanan; başrolü Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı İçerde dizisinin kadrosunda yer alarak, bu dizide Yaşar karakterini canlandırmıştı.  2018’de Dudullu Postası ve Çukur dizilerinde oynadı. 2019’da rol aldığı Hakan: Muhafız dizisinde Tekin, Peri adlı sinema filminde Kemal karakterini canlandırdı

Yargı Dizisi Çınar Kimdir? Arda Anarat

Yargı Dizisi Çınar Kimdir? Ilgazın Kardeşi Kim? Arda Anarat

Arda Anarat, Yargı dizisinde Savcı Ilgaz’ın kardeşi Çınar rolünde oynuyor. Arda Anarat 22 yaşında. Muhteşem yüzyılda Şehzade Mehmet rolüyle televizyon ekranlarına merhaba demişti. Hayat Şarkısı, Çukur, Vatanım Sensin gibi dizilerde de rol aldı.

YENİ »
Yargı Dizisi Çınar Kimdir? Ilgazın Kardeşi Kim? Arda Anarat

Dizideki Çınar, Ilgaz’ın kardeşidir. Evin sorunlu çocuğudur. Bir üniversitenin kantininde çalışmaktadır. Geçmişte adam yaralamak ve uyuşturucu satıcılığı suçlarından yargılanmıştır. Bu olaylar ve annesinin kalp krizinden ölümü sebebiyle babası Metin’le aralarında hep sorunlu bir ilişki vardır. Ağabeyi Ilgaz’ın kusursuzluğunu üzerinde hep bir baskı olarak görür. Evde iyi anlaştığı tek kişi kız kardeşi Defne’dir.

Komiser Eren Duman Kimdir?

Yargı Dizisi Eren Kimdir? Komiser Eren Kimdir UĞUR ASLAN

Uğur Aslan, Yargı dizisinde Eren komiser rolünde karşımıza çıktı. 9 Şubat 1972 Hatay doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana-Sanat Dalı mezunudur.

YENİ »
Yargı Dizisi Eren Kimdir? Komiser Eren Kimdir UĞUR ASLAN

Eren, Ilgaz’ın en yakın arkadaşıdır. Emniyette cinayet büroda komiserdir. İyi bir polistir. Gözü karadır. Mesleğinden ötürü networkü çok geniştir. Ağzı iyi laf yapar. Eğlenceli ve komik biri olduğu için de herkes tarafından çok sevilir. Ilgaz’ı kardeşi, Metin’i babası gibi görür. Eşi Esra ve kızları Eylül’e aşkla bağlıdır.

 

Yorum yapmak ister misiniz?