Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox. Merakla beklenilen Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm gece saatlerinde yayınlandı. Peki Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm nereden izlenir? Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm ne zaman diye merak edenler, diziyi bugün izleyebilirler. Güncel adresler Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo, Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle dizipal ve Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle dizibox var mı? Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm özetine ve dizide yaşananlara kısaca göz atalım:

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm yayınlandı mı?

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. bölüm izle dizibox diziyo dizipal
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. bölüm izle dizibox diziyo dizipal

Bu gece sabaha karşı Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm yayınlandı. Hatta Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm fragmanı da aynı saatlerde Youtube’de yayınlandı. Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisinin 5. bölümünün ardından, Galadriel (Morfydd Clark), Halbrand (Charlie Vickers), Elendil (Lloyd Owen), Isildur (Maxim Baldry) ve Kraliçe Regent Míriel’in (Cynthia Addai-Robinson) ordusu Orta Dünya, güneylilerle düşmana karşı savaşacak. Bu arada, vahşi elf Arondir (Ismael Cruz Córdova), kötü Adar’a (Joseph Mawle) hizmet eden ork orduları yaklaşırken Gözetleme Kulesi’nde saklanan güneylileri korumaya çalışır.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle adresi

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle adresi
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle adresi

Merakla beklediğimiz dizi geç saatlerde yayınlandı. bugün herkes Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle adresi nedir diye merak ediyor. Diziyi Türkiye’den izlemek isteyenler ne yapmalı? Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm nereden izlenir? En çok ziyaret edilen dizi siteleri arasında diziyo dizipal dizibox gibi siteler karşımıza çıkıyor.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo

Güney Toprakları’nda Adar toprağı ovalar ve “Yeni hayat. Ölüme meydan okur” der. Adar daha sonra takipçilerini uyandırmak için konuşur ve orklardan ve hain adamlardan oluşan ordusunu Gözetleme Kulesi’ne doğru yönlendirmeye başlar. Kaleye varan Adar, kolaylıkla kapıdan girer ve görünüşe göre terk edilmiş bir yer bulur. Arondir’in varlığını koklayan Adar, Orklara arama emri verir. Onlar ararken Arondir, Gözetleme Kulesi’nin kendisinde bir patlamayı başlatan ve ardından kalenin içindeki Orkların üzerine çöken bir ok fırlatır.

Kulenin çöküşü, dağdan Gözcü Kulesi’ne yürüyen birçok Ork ailesini de eziyor. Güneyliler planın işleyişini mutlu bir şekilde izlerler, ardından hayatta kalan Orklara karşı yeni bir savaşa hazırlanmak için Tirharad köyüne geri dönerler. Bu arada, Isildur güneş doğarken güverteye çıkmadan önce uyanır ve atını babasının Númenor gemisinde besler. Daha sonra Galadriel, Elendil’in oğluna yaklaşır ve Galadriel, Númenor’un dönüştüğü şeyden uzaklaşma arzusunu açığa vurarak onu alçakgönüllü olmaya teşvik eder.

İkili, Orta Dünya’ya yaklaşmakta olan varışlarını ve orada onları bekleyen savaşı tartışırken, Galadriel onun babasına benzerliğine dikkat çekiyor. Isildur, kendisine annesine benzediğinin söylendiğini söylüyor. Ardından Elendil yaklaşıyor ve Isildur içeri giriyor. Galadriel, Elendil’e Isildur’un annesini sorar ve Elendil onun boğulduğunu söyler. Kulübede Elendil, Kraliçe Vekil Miriel’e Orta Dünya’ya tahmini varış zamanı hakkında bir güncelleme sunuyor.

Tirharad’da, Theo (Tyroe Muhafidin) Arondir’in Bronwyn’den (Nazanin Boniadi) ayrıldığını ve onu yok edemediği için Adar’ın aradığı Hilt’i saklamasını izler. Dizi siteleri Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle diziyo, Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle dizipal ve Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle dizibox.

YENİ »
Dizipal Güncel Adres 2022 Dizipal Güncel Giriş Adresi

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle dizipal

Arondir ve Bronwyn, köylülere saldırı hazırlığında liderlik ederken, birçoğu topluluk etrafında pozisyon alırken, Theo tavernada yaşlı ve gençleri koruyor. Görevlerini üstlenmeden önce Theo, Bronwyn’den Bronwyn’in, Bronwyn gençken ve korkarken ne yaptığını ona söylemesini ister. “Sonunda, bu gölge sadece küçük ve geçici bir şey. Ulaşamayacağın bir ışık ve yüksek güzellik sonsuza dek var. Işığı bul ve gölge seni bulamayacak.”

Karanlık çökerken, Orklar yakında onunla birlikte gelir ve Bronwyn, bir Ork ile şiddetli bir karşılaşmadan sonra, bir arabada köye giren ve bazı Orklara çarpan bir ateş yakmayı başarır. Bundan sonra, Arondir ve okçular, daha fazla ateş onları tuzağa düşürdükten sonra diğer Orkları hedef alır. Peki güncel dizipal adresi ne?

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri izle dizipal

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6. Bölüm izle dizibox

Kapana kısılmış Orklardan bazıları savaşır ve çok büyük bir Ork doğrudan Arondir’e acımasız göğüs göğüse dövüşte saldırır. Arondir doğrudan öldürülme tehlikesiyle karşı karşıya gibi görünür, ancak Bronwyn yardımına gelir ve saldırganını öldürür.

Güneyliler, Adar liderliğindeki daha fazla düşman saldırana kadar Orklar üzerinde galip gelir. Tavernaya kaçarken Bronwyn de dahil olmak üzere Güneylilerin çoğu öldü ve bazıları yaralandı. Korkmuş Theo, Bronwyn’in ok yarasını iyileştirirken Arondir’e yardım etmek zorunda kalırken onlar hançeri çıkarıp yarasını dağlar.

Sonunda Orklar meyhaneye girer ve içerideki insanların hayatlarını tehdit eder – Arondir Kabzayı teslim etmezse. Bronwyn’in hayatı tehdit edildiğinde, Theo Hilt’in yerini açıklar ve onu Adar’a teslim eder.

Yüzüklerin Efendisi dizi 6. Bölüm Türkçe Dublaj izle

Dizide Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova , Cynthia Addai-Robinson,  Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle gibi pek çok oyuncu yer alıyor. Dizideki en önemli karakterler kimler? Güç Yüzükleri başrol oyuncuları kim? İşte merak edilen karakterler ve o9nları canlandıran oyuncular hakkında kısa bilgiler:

YENİ »
Güç Yüzükleri Dizisi Galadriel kimdir? Morfydd Clark kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Güç Yüzükleri Halbrand kimdir? Charlie Vickers kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Güç Yüzükleri Miriel kimdir? Cynthia Addai-Robinson oynadığı diziler

Yorum yapmak ister misiniz?