Kanunsuz Topraklar Dizisi Davut kimdir? Uğur Güneş Dizileri

Kanunsuz Topraklar Dizisi Davut kimdir? Davut rolünü oynayan Uğur Güneş kimdir? Uğur Güneş kaç yaşında? Uğur Güneş hangi dizilerde oynadı? Uğur Güneş Dizileri ve filmleri listesi.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Davut kimdir?

Fox Tv’nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar 29 Eylül’de başlıyor. Dizinin başrolünde, Bir Zamanlar Çukurova dizisinden tanıdığımız Uğur Güneş oynuyor.

Davut karakteri, 1939 yılındaki hikayenin başrol oyuncusu… Zonguldak’ın bir kasabasında yoksul bir hayat süren Davut’un hayatı, madendeki bir göçük sonrasında değişecek. Davut, Madenin patronu Malik beye karşı mücedelesinde devam ederken, patronun kızına gönlünü kaptıracak.

Uğur Güneş, diziye hazırlık için at binme, silah kullanma ve o döneme ait araçları kullanmak için özel eğitim aldı.

Dizinin çekimleri Zonguldak Eğitim Madeni’nde gerçekleştirildi.

Uğur Güneş Kimdir?

Uğur Güneş 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara’da büyüyen ve üniversite eğitimini de Ankara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Diriliş Ertuğrul dizisindeki Tuğtekin karakteriyle tanınmaya başlayan Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle popüler oldu.

Uğur Güneş Dizileri

Televizyon ekranlarında ilk olarak 2011 yılında Yeniden Başla dizisinde Eray karakterini oynayarak gördüğümüz Uğur Güneş 2014 yılında Urfalıyam Ezelden dizisinde Çetin karakterini oynadı.

Diriliş Ertuğrul dizisinde ise Tuğtekin rolünü oynadı.  Seddülbahir 32 Saat dizisinde ise Hüseyin rolünü oynamıştı. İsimsizler dizisinde Kaymakam Fatih rolünde idi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ise Yılmaz karakteriyle gönüllere taht kurdu.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde ise Cemal Tunalı rolünü oynamıştı.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Fox Tv

Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölümü 29 Eylül 2021’de yayımlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Zülfük Yücel yazdı.

Kanunsuz Topraklar dizisi, 1940’larda Zonguldak’taki maden ocaklarını konu alıyor. 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşkı konu alıyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi 29 Eylül’de başlıyor.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisinde kimler oynuyor diye merak edenler için tam listeyi vereceğiz. Kanunsuz Topraklar dizisi tüm oyuncuları: Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan

YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları Karakterler Oyuncu Kadrosu
YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem kimdir Esra Bilgiç Dizileri
YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice kimdir? Eylül Su Sapan
YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Kevser kimdir Onuryay Evrentan

Yorum yapmak ister misiniz?