Kanunsuz Topraklar Dizisi Kevser kimdir Onuryay Evrentan

Kanunsuz Topraklar Dizisi Kevser kimdir? Onuryay Evrentan kimdir? Kanunsuz Topraklar Dizisinde Kevser rolünü kim oynuyor? Fox Tv’nin yeni dizisi Kanunsuz Toprak konusu ve hikayesi:

Kanunsuz Topraklar Dizisi Fox Tv

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölümü 29 Eylül 2021’de yayımlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Zülfük Yücel yazdı.

Madencilerin hayatlarına değinen  Kanunsuz Topraklar dizisi, 1940’larda Zonguldak’taki maden ocaklarını konu alıyor. 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşkı konu alıyor.

Kanunsuz Topraklar Oyuncuları

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisinde kimler oynuyor diye merak edenler için tam listeyi vereceğiz. Kanunsuz Topraklar dizisi tüm oyuncuları: Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan

Kanunsuz Topraklar Dizisi Kevser kimdir?

Onuryay Evrentan, Kanunsuz Topraklar dizisinde Kevser karakterini oynuyor. Kevser, Malik Bey’in konağının kahya kadınıdır. Çok genç yaşta Malik Beyin yanında çalışmaya başlayan, bu sayede de rahat içinde yaşayan, ama gözü daha da yükseklerde olduğu için alavere dalavere yapmadan duramayan kurnaz bir insandır.
Onuryay Evrentan, 19 Mart 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Evrentan, Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü ve Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunudur.

ROL ALDIĞI DİZİLER:

Avlu, Çanakkale Yüzyıllık Mühür, Yasak, Bir Çocuk Sevdim, Parmaklıklar Ardında, Oyun Bitti, Sağır Oda, Sensiz Olmuyor, Bir İstanbul Masalı, Baba, Pembe Patikler, Kınalı Kar, En Son Babalar Duyar, Benimle Evlenir Misin?, Tersine Akan Nehir

ROL ALDIĞI FİLMLER:

Emanet, Güvenlik, Ekonomi Tıkırında, Halam Geldi, Gölgesizler, Kısık Ateşte 15 Dakika, Hokkabaz, Organize İşler, Hırsız Var!

ÖZEL HAYATI:

Oyuncu, Mehmet Ali Atasalihli ile evlidir.

YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem kimdir Esra Bilgiç Dizileri

 

 

Yorum yapmak ister misiniz?