Kanunsuz Topraklar Dizisi Fikriye kimdir? Kanunsuz Topraklar SERDEM PAÇAL

Kanunsuz Topraklar Dizisi Fikriye kimdir? Kanunsuz Topraklar dizisinde Fikriye karakterini kim oynuyor? Kanunsuz Topraklar Fikriye kim? Kanunsuz Topraklar dizisinde Malik’in kızlarından birisi olan Fikriye rolünü Serdem Paçal oynuyor. Kanunsuz Topraklar SERDEM PAÇAL kimdir? Serdem Paçal kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? Serdem Paçal instagram adresi, daha önce oynadığı diziler ve hakkında bilgiler:

Kanunsuz Topraklar Dizisi Fikriye kimdir?

Dizide Malik Bey’in kızlarından birisi de Fikriye. Fikriye çok kitap okuyan, yaşadığı döneme göre feminist denebilecek fikirlere sahip bir kızdır. Sevmek, aşık olmak gibi dertler yoktur. Hiç erkek evladı olmayan babası küçüklüğünden beri onu erkek çocuk gibi yetiştirmiş, bu da Fikriye’yi ablalarına göre daha çatışmacı bir insan haline getirmiştir. Dizide Fikriye karakterini Serdem Paçal oynuyor.

SERDEM PAÇAL Kimdir?

19.07.2002 doğumlu Serdem Paçal Balıkesirlidir. İlk olarak 8 yaşında Sodes kapsamında Gaziantep Belediyesi tarafından yürütülen çocuk sanat merkezi, tiyatro atölyelerinde ilk tiyatro eğitimlerini alarak sahneye çıkma fırsatı buldu. Tiyatro eğitimine Manisa Şehir Tiyatrosu’nun açtığı konservatuvarlarda devam etti. Burda da birçok oyunda yer alan Serdem Paçal, 2017 yılında Adana Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 27. Devlet Tiyatroları festivalinde Manisa’yı temsil edilen Sırça Kümes adlı oyunda Laura karakterini canlandırdı ve oyun ödül aldı. 2017 yılında Gençlik Spor Bakanlığı’nın düzenlediği Hayallerini Sahneye Taşı adlı yarışmada katıldığı tiyatro grubu ile ilk Ege bölge birinciliğini ve Türkiye yedinciliği ödülünü almıştır. 2018 yılında ise 3.’sü düzenlenen Hayallerini Sahneye Taşı adlı tiyatro yarışmasında ekipçe önce Ege bölge birinciliği daha sonra ise Türkiye birinciliğini elde etmiştir. Şu anda Nişantaşı Üniversitesi havacılık yönetimi 2. Sınıf öğrencisi olan Serdem Paçal, ilk profesyonel dizi oyunculuğuna Kanunsuz Topraklar adlı dizide “Fikriye” karakterini canlandırarak adım atacaktır.

Serdem Paçal Kaç Yaşında?

Serdem Paçal 2002 doğumlu, 19 yaşında…

Serdem Paçal Nereli?

Serdem Paçal Balıkesirli…

Serdem Paçal Hangi Okulda Okuyor?

Nişantaşı Üniversitesi Havacılık Yönetimi 2. Sınıfta okuyor.

Serdem Paçal İnstagram Adresi

@serdempacal

Kanunsuz Topraklar Oyuncuları

Fox Tv’nin Kanunsuz Topraklar dizisinde kimler oynuyor diye merak edenler için tam listeyi vereceğiz. Kanunsuz Topraklar dizisi tüm oyuncularıUğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan

Yorum yapmak ister misiniz?