Yalı Çapkını Yusuf kimdir? Yalı Çapkını dizisi Seyranın sevgilisi kim? Umut Gezer kaç yaşında, nereli? Umut Gezer oynadığı diziler

Yalı Çapkını Yusuf kimdir? Yalı Çapkını Yusuf kimdir? Star Tv’nin Yalı Çapkını dizisinin başrolünde oynayan Yusuf kimdir? Yalı Çapkını Yusuf gerçek adı ne? Star Tv’nin yeni dizisi Yalı Çapkını Seyran’ın sevgilisi Yusuf rolünü kim oynuyor? Acaba Yalı Çapkını dizisi Seyranın sevgilisi kim? Yalı Çapkını Yusuf karakterini oynayan Umut Gezer kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Umut Gezer kimdir? Peki Umut Gezer Boyu ve Kilosu ne? Şimdiye kadar Umut Gezer’ın oynadığı diziler, Umut Gezer dizileri, Umut Gezer instagram hesabı, Umut Gezer hakkında bilgiler ve Umut Gezer sosyal medya hesapları:

Yalı Çapkını Yusuf kimdir? Yalı Çapkını dizisi Seyranın sevgilisi kim?

Yalı Çapkını Yusuf kimdir? Yalı Çapkını dizisi Seyranın sevgilisi kim?
Yalı Çapkını Yusuf kimdir? Yalı Çapkını dizisi Seyranın sevgilisi kim?

Star TV’nin Yalı Çapkını dizisinin karakterlerinden birisi olan Yusuf rolünde Umut Gezer’ı izleyeceğiz. Yalı Çapkını oyuncuları arasında yer alan Umut Gezer, Yalı Çapkını Yusuf rolünü oynuyor. Yeni dizi Yalı Çapkını’nda Yusuf Seyranın sevgilisi olarak karşımıza çıkıyor.

Yalı Çapkını Yusuf Karakteri kimdir? Seyranın sevgilisi kim?

Karakterimiz Yusuf ile Seyran liseden sınıf arkadaşıdırlar. Aralarında çocukça başlayan çekim zamanla artmış ve sevgili olmuşlardır. Yusuf, babasını küçükken kaybetmiş ve çocukluğundan itibaren annesine destek olmak için çalışmak zorunda kalmıştır. Yusuf’un gerçekleri Seyran’ın hayalleriyle çatışmaktadır. Ve kız isteme günü, Seyran için çok farklı olayların kapısını aralayacaktır.

Yusuf karakterimiz 20’li yaşların başında olup, küçük yaşlardan beri çalışmak zorunda olduğu için güçlü kişiliği ile de dikkat çekecek.

YENİ »
Yalı Çapkını Seyran kimdir? Afra Saraçoğlu kaç yaşında, nereli? Afra Saraçoğlu oynadığı diziler

Umut Gezer kaç yaşında?

Yusuf rolünde izleyeceğimiz Umut Gezer 21 yaşında. Umut Gezer 2001 yılında Çanakkale’de doğdu.

Umut Gezer nereli

Yusuf karakterini canlandıran Umut Gezer Çanakkale’de doğdu. Sonradan hayatını Kırklareli’nde devam ettiren oyuncumuz, aslında ilk defa bir dizide rol alacak.

Umut Gezer Boyu ve Kilosu

Genç oyuncu Umut Gezer’in boyu 1.90 kilosu ise 87 kg.

Umut Gezer hangi dizilerde oynadı?

Yalı Çapkızı dizisi Umur Gezeri’in ilk dizisi olacak. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan yakışıklı oyuncu, fotomodel olarak tanınıyordu. Simge’nin klibinde yakışıklığı ile dikkat çekmeyi başaran Umut Gezer, Yalı Çapkını dizisinin Gaziantep seçmelerine katılmış ve kadroyu kapmıştır.

Umut Gezer sosyal medya hesapları

İnstagram: @umuttgezer

YENİ »
Yalı Çapkını Seyran kimdir? Afra Saraçoğlu kaç yaşında, nereli? Afra Saraçoğlu oynadığı diziler

YENİ »
Yalı Çapkını İfakat kimdir? İfakat Ne Demek? Gülçin Şantırcıoğlu kaç yaşında, nereli? Gülçin Şantırcıoğlu oynadığı diziler

Yalı Çapkını Konusu nedir?

Gaziantep’in köklü ailelerinden Korhan ailesinin direği olan Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) asi torunu Ferit ile evlenmeye karar vermesiyle ortaya çıkacak olayları anlatan dizinin ilk bölümünün konusu. Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun bir kızla evlenmesine karar verilir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözüne bir türlü razı olamaz. Uygun bir gelin bulmak Halis Ağa’nın büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’teki Korhan ailesinin gelini olmaya çok yakışan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

YENİ »
Güç Yüzükleri Dizisi Galadriel kimdir? Morfydd Clark kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Yorum yapmak ister misiniz?