23 Eylül reyting sonuçları: Yalı Çapkını Reytinglerde kaçıncı oldu? Yalı Çapkını reytingleri

23 Eylül reyting sonuçları: Yalı Çapkını Reytinglerde kaçıncı oldu? Yalı Çapkını reytingleri Cuma günü kim birinci oldu? 23 Eylül 2022 Cuma günü reyting sonuçları açıklandı mı? Cuma günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Yalı Çapkını, İyilik, Kasaba Doktoru dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. Star Tv ekranlarında Yalı Çapkını ilk bölümüyle ekranlara geldi ve reyting yarışına o da yeni katılmış oldu. 23 Eylül Cuma reyting sonuçları belli oldu mu? 23 Eylül 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

23 Eylül Cuma reyting sonuçları

Televizyon ekranlarında 23 Eylül Cuma günü reyting sonuçları açıklandı. Star TV’nin yeni dizisi Yalı Çapkını Total ve AB’de 6. olurken, ABC’de ise 8. sırada kendine yer bulabildi. Kasaba Doktoru ve İyilik dizileri ise Yalı Çapkını dizisinin üzerinde yer aldılar. MasterChef Türkiye, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber ve Müge Anlı ile Tatlı Sert günün en çok reyting alan programları oldular.

23 Eylül reyting sonuçları
23 Eylül reyting sonuçları

Geçen hafta Cuma günü Reyting sıralaması nasıldı, hemen bakalım:

Geçen hafta Cuma günü Total izleyici grubunda birinciliği İyilik, ikinciliği MasterChef Türkiye, üçüncülüğü ise Müge Anlı ile Tatlı Sert almıştı.

AB Grubunda MasterChef birinci olurken, ikinci sırada Kasaba Doktoru, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Cuma günü reytinglerinde birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber , üçüncü sırada ise Müge Anlı ile Tatlı Sertyer aldı.

Cuma reyting sonuçları genelde MasterChef Türkiye, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber ve Müge Anlı ile Tatlı Sert şeklinde devam ediyor. Diziler arasından İyilik ve Kasaba Doktoru ilk 10’da yer alıyorlar. Kim Milyoner Olmak İster ve Güldür Güldür Show da reyting yarışındaki programlar.

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Cuma günü en çok izlenen diziler

Cuma günü en çok izlenen dizi İyilik.  TRT 1’in Kasaba Doktoru dizisi de reytinglerde yukarıda olmak için uğraşıyor. Cuma günü yayın akışlarında başka diziye rastlayamıyorduk ama bu hafta Yalı Çapkını da yarışa dahil oldu. Atv ise Aldatmak dizisinin tekrar yayınlandı ve yeni dizisini bir kez daha izleyicilerin beğenisine sundu.

Cuma günü en çok izlenen program hangisi

Cuma günleri en çok izlenen program MasterChef Türkiye. Listede onu Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber ve Müge Anlı ile Tatlı Sert takip ediyor. Kim Milyoner Olmak İster ve Güldür Güldür Show da ilk 10’da kendine yer bulan diğer programlar.

Yalı Çapkını Reytinglerde kaçıncı oldu? Yalı Çapkını reytingleri

Yalı Çapkını Reytinglerde kaçıncı oldu? Yalı Çapkını reytingleri
Yalı Çapkını Reytinglerde kaçıncı oldu? Yalı Çapkını reytingleri

Yalı çapkını dizisinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde oynuyorlar. Yalı Çapkını oyuncu kadrosunda ayrıca  Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi oyuncular da yer alıyor.

Yalı Çapkını dizisinde en çok merak edilen karakterlerin başında İfakat karakteri geliyor. Gülçin Şantırcıoğlu bu rolde ailenin büyük gelini rolünü oynuyor.

YENİ »
Yalı Çapkını İfakat kimdir? İfakat Ne Demek? Gülçin Şantırcıoğlu kaç yaşında, nereli? Gülçin Şantırcıoğlu oynadığı diziler

Yalı Çapkını dizisinin konusu da kısaca şöyle: Gaziantep’in köklü ailelerinden Korhan ailesinin direği olan Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) asi torunu Ferit ile evlenmeye karar vermesiyle ortaya çıkacak olayları anlatan dizinin ilk bölümünün konusu. Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun bir kızla evlenmesine karar verilir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözüne bir türlü razı olamaz. Uygun bir gelin bulmak Halis Ağa’nın büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’teki Korhan ailesinin gelini olmaya çok yakışan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Yeni dizi Yalı Çapkını reytingleri çok merak ediliyor. Dizinin reytingleri az önce belli oldu.

YENİ »
Yalı Çapkını gerçek bir hikaye mi? Yalı Çapkını uyarlama mı, hangi kitaptan? Gülseren Budayıcıoğlu
YENİ »
Yalı Çapkını Seyran kimdir? Afra Saraçoğlu kaç yaşında, nereli? Afra Saraçoğlu oynadığı diziler

23 Eylül 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

23 Eylül reyting sonuçları, sabah 10:00 gibi açıklandı.

Yorum yapmak ister misiniz?