Ben Bu Cihana Sığmazam Canan kimdir? Değer Sosyal Alp kaç yaşında, nereli? Değer Alp oynadığı diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam Canan kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Canan kimdir? Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünde oynayan Canan kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Canan gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Canan karakterini oynayan Değer Alp kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Değer Alp kimdir? Değer Alp’nın oynadığı diziler, Değer Alp dizileri, Değer Alp instagram hesabı, Değer Alp hakkında bilgiler ve Değer Alp sosyal medya hesapları:

Ben Bu Cihana Sığmazam Canan kimdir?

Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin karakterlerinden birisi olan Canan rolünde Değer Alp’yı izleyeceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alan Değer Alp, Ben Bu Cihana Sığmazam Canan rolünü oynuyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Canan Karakteri kimdir?

Canan rolünü oynayan güzel oyuncu kim diye çok merak ediliyor. Değer Alp, Canan karakterine hayat veriyor.

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Değer Alp kaç yaşında?

Canan rolünde izleyeceğimiz Değer Alp kaç yaşında diye çok merak ediliyor.. Değer Alp 1979 doğumlu ve 43 yaşında.

Değer Alp nereli

Canan karakterini canlandıran Değer Alp nerede doğdu ve nereli diye de çok merak ediliyor. Ama bu konularda internette hiç bilgiye rastlayamadık.

Değer Sosyal Alp evli mi, eşi kim?

Değer Sosyal Alp evli. Eşinin ismi Yusuf Reha Alp. Emir Yaman isimli 12 yaşlarında bir oğulları var.

Değer Alp hangi dizilerde oynadı?

Genç oyuncu ilk olarak 2011 yılında Karakol dizisinde karşımıza çıkmıştı. Sonrasında ise 2013 yılında Ali Ayşe’yi Seviyor dizisinde karşımıza çıktı.  Sonrasında Kaçak Gelinler, İlk Öpücük, Güvercin, Şeref Bey, Elbet Bir Gün dizilerinde rol aldı. Leyla ile Mecnun dizisinden Spiker rolüyle kendisini hatırlayabilirsiniz.. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında ise karşımıza Canan rolünde çıktı

  • Ben Bu Cihana Sığmazam 2022
  • Leyla ile Mecnun 2022
  • Elbet Bir Gün 2021
  • Şeref Bey 2021
  • Güvercin 2019
  • İlk Öpücük 2017
  • Kaçak Gelinler 2014
  • Ali Ayşe’yi Seviyor 2013
  • Karakol 2011
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Aslı Sevi kaç yaşında, nereli? Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Bekir kimdir? Ziya Kürküt kaç yaşında, nereli? Ziya Kürküt oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir'in kızı Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli? Çocuk oyuncu Melisa Duru Ünal oynadığı diziler

Değer Alp sosyal medya hesapları

IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu kısaca şöyle:

Dizide ismi Cezayir Türk olan kahraman rolünde Oktay Kaynarca, eskilerden kalma adıyla Çakır yer alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Ali Candan ölerek Polat Alemdar olarak karşımıza çıkmıştı. Bu dizide ise Çakır öldü gibi gösterilir yeni bir hayat kuruyor. Dizimiz de onun eski ve yeni hayatları arasında gelip gidiyor.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Değer Alp (Canan), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Değer Alp (Canan), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

Yorum yapmak ister misiniz?