Ben Bu Cihana Sığmazam Melike kimdir? Aslı Melisa Uzun kaç yaşında, nereli? Aslı Melisa Uzun oynadığı diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam Melike kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Melike kimdir? Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Hacker rolünü oynayan Lokman’ın kızı Melike kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Hacker Melike gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Melike karakterini oynayan Aslı Melisa Uzun kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Aslı Melisa Uzun kimdir? Aslı Melisa Uzun’un oynadığı diziler, Aslı Melisa Uzun dizileri, Aslı Melisa Uzun instagram hesabı, Aslı Melisa Uzun hakkında bilgiler ve Aslı Melisa Uzun sosyal medya hesapları:

Ben Bu Cihana Sığmazam Melike kimdir?

Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin karakterlerinden birisi olan Melike rolünde Aslı Melisa Uzun’u izleyeceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alan Aslı Melisa Uzun, Ben Bu Cihana Sığmazam Melike rolünü oynuyor. Lokman’ın kızı Melike rolünde, nam-ı diğer Hacker Melike olarak Aslı Melisa Uzun karşımıza çıkıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Melike Karakteri kimdir?

Hacker Melike rolünü oynayan güzel oyuncu kim diye çok merak ediliyor. Güzel oyuncu Aslı Melisa Uzun, Melike karakterine hayat veriyor. 2015 Miss Turkey güzeli seçilen güzel oyuncu, dizide Melike karakterini canlandırıyor.

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Aslı Melisa Uzun kaç yaşında?

Melike rolünde izleyeceğimiz Aslı Melisa Uzun kaç yaşında diye çok merak ediliyor.. Güzel oyuncu Aslı Melisa Uzun 27 yaşında. 11 Kasım 1995’te doğmuştur.

Aslı Melisa Uzun nereli? Aslı Melisa uzun nerede doğdu?

Melike karakterini canlandıran Aslı Melisa Uzun nerede doğdu ve nereli diye de çok merak ediliyor. Güzel oyuncu Ankara doğumlu.

Aslı Melisa Uzun boyu ve kilosu

1.74 m boyundaki güzel oyuncu.

Aslı Melisa Uzun hangi dizilerde oynadı?

Güzel oyuncu Miss Turkey’den sonra ilk defa Arkadaşlar İyidir dizisinde Seda rolüyle kamera karşısına geçti. Erkenci Kuş’ta Gamze rolünü oynadı. Akrep dizisinde ise Duru karakterini canlandırdı. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında ise karşımıza Melike rolünde çıktı

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Aslı Sevi kaç yaşında, nereli? Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Bekir kimdir? Ziya Kürküt kaç yaşında, nereli? Ziya Kürküt oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir'in kızı Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli? Çocuk oyuncu Melisa Duru Ünal oynadığı diziler

Aslı Melisa Uzun sosyal medya hesapları

İnstagram: @aslimelisauzun

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu kısaca şöyle:

Dizide ismi Cezayir Türk olan kahraman rolünde Oktay Kaynarca, eskilerden kalma adıyla Çakır yer alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Ali Candan ölerek Polat Alemdar olarak karşımıza çıkmıştı. Bu dizide ise Çakır öldü gibi gösterilir yeni bir hayat kuruyor. Dizimiz de onun eski ve yeni hayatları arasında gelip gidiyor.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Aslı Melisa Uzun (Melike), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Aslı Melisa Uzun (Melike), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aslı Melisa Uzun (Melike), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

Yorum yapmak ister misiniz?