Ben Bu Cihana Sığmazam reyting sonuçları 27 Eylül 2022

Ben Bu Cihana Sığmazam reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Salı günü reytinglerde Baba, Balkan Ninnisi, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş ve Kusursuz Kiracı dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. MasterChef Türkiye da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. 27 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu mu? Salı günü en çok izlenen diziler neler? 27 Eylül 2022 Salı günü reyting sonuçları, 27 Eylül 2022 reyting sonuçları Salı reyting sıralaması 27 Eylül Balkan Ninnisi Ben Bu Cihana Sığmazam Kusursuz Kiracı Baba Üç Kız Kardeş MasterChef Türkiye Reytingler Salı 27 Eylül 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

Ben Bu Cihana Sığmazam reyting sonuçları

Bu hafta ikinci bölümü ile ekranlara gelen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi televizyon ekranlarında tüm reytingleri alt üst etmeyi başardı. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

“BBCS” ilk bölümüyle, Tüm Kişiler’de %8,23 izlenme oranı ve %23,28 izlenme payı, AB’de %5,90 izlenme oranı ve %18,68 izlenme payı 20+ABC1’de %7,80 izlenme oranı ve %21,00 izlenme payı elde etmeyi başardı.

BBCS’nin ikinci bölümü de reytingleri birinci tamamlamayı başardı. Total’de 1. sırada “Ben Bu Cihana Sığmazam”, 2. sırada “Ben Bu Cihana Sığmazam özet”, 3. sırada Atv’de yayınlanan “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı.

AB’de ise 1. sırada “Ben Bu Cihana Sığmazam”, 2. sırada “Müge Anlı İle Tatlı Sert” 3. sırada  “Masterchef Türkiye” yer aldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam reyting sonuçları 27 Eylül 2022
Ben Bu Cihana Sığmazam reyting sonuçları 27 Eylül 2022
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Aslı Sevi kaç yaşında, nereli? Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Bekir kimdir? Ziya Kürküt kaç yaşında, nereli? Ziya Kürküt oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir'in kızı Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli? Çocuk oyuncu Melisa Duru Ünal oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam George kimdir? Corç kim? Mert Kırlak kaç yaşında, nereli? Mert Kırlak oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim kimdir? Aylar Melayeva kaç yaşında, nereli? Aylar Melayeva oynadığı diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu ne?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu kısaca şöyle:

Dizide ismi Cezayir Türk olan kahraman rolünde Oktay Kaynarca, eskilerden kalma adıyla Çakır yer alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Ali Candan ölerek Polat Alemdar olarak karşımıza çıkmıştı. Bu dizide ise Çakır öldü gibi gösterilir yeni bir hayat kuruyor. Dizimiz de onun eski ve yeni hayatları arasında gelip gidiyor.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazam nerede çekildi?

İstanbul’da çekimler başladıktan sonra ekip Özbekistan’a gitti. Ben Bu Cihana Sığmazam yurt dışında nerede çekildi diye merak edenlere belirtelim: Buhara ve Semerkant dizide gördüğümüz yerler arasında. İstanbul’daki dizi sahnelerinde ise Beşiktaş ve Galata civarlarını göreceğiz.

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler?

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler?
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler?

BBCS oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

27 Eylül Reyting Sonuçları

27 Eylül salı günü reytinglerde Baba, Balkan Ninnisi, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş ve Kusursuz Kiracı dizileri yarışıyor.

MasterChef Türkiye günün tek yarışma programı. Eyvvah Eyvah 2 de gününü akşam saatinde yayınlanan tek sinema filmi olarak karşımıza çıktı.

27 Eylül Salı reyting sonuçları

Reyting sıralaması Salı günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Geçen hafta Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde birinci oldu. ATV’nin yeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam” Total’de, AB’de ve ABC’de tüm listelerde 1. sırada yer almayı başardı.

Salı günü Total izleyici grubunda birinciliği ATV’de yayınlanan “Ben Bu Cihana Sığmazam”, ikinciliği Kanal D’nin dizisi “Üç Kız Kardeş”, üçüncülüğü ise Atv’de ekrana gelen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” yer aldı.

AB Grubunda Ben Bu Cihana Sığmazam birinci olurken, ikinci sırada MasterChef Türkiye, üçüncü sırada Üç Kız Kardeş yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Salı günü reytinglerinde birinci sırada Ben Bu Cihana Sığmazam, ikinci sırada MasterChef Türkiye, üçüncü sırada ise Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

Salı reyting sonuçları genelde Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, MasterChef Türkiye ve Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu şeklinde devam ediyor.

Salı günü en çok izlenen diziler

Salı günü en çok izlenen dizi Ben Bu Cihana Sığmazam. Üç Kız Kardeş en çok izlenen ikinci dizi.  Baba dizisi de üçüncü sırada.

Salı günü en çok izlenen program hangisi

Salı günleri en çok izlenen program MasterChef Türkiye .

27 Eylül 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

27 Eylül reyting sonuçları,  Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları açıklandı.

YENİ »
Üç Kız Kardeş Oyuncuları | Kanal D Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu Kadrosu
YENİ »
Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları ve Resimleri, Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu
YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Yorum yapmak ister misiniz?