Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm izle Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm izle 18 Ekim Ben Bu Cihana Sığmazam 5. Bölüm

Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm. Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm izle linki merak ediliyor. Acaba 18 Ekim günü yayınlanan 5. bölümde neler olacak? Bu akşam Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm canlı izle adresi var mı? ATV Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm izle, Ben Bu Cihana Sığmazam izle Atv, Ben Bu Cihana Sığmazam 5. Bölüm izle

Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm izle

Haftalık dizi reytingleri listesinde Salı günlerinin birincisi olan Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümü ile 18 Ekim günü televizyon ekranlarında olacak. Peki bu bölümde neler olacak? ATV Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm izle, ATV Ben Bu Cihana Sığmazam 5. Bölüm izle

Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm izle 18 Ekim

Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm izle 18 Ekim
Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm izle 18 Ekim

Leyla, Gülendam’dan ultrason görüntüsünün hesabını sorar. Yakup’un yerine geçen kardeşi Habip’in nasıl biri olduğunu araştıran Ömer Asaf ve Azamet’in başı belaya girer. Lokman, Asım Kaptan’ı ziyaret eder ve Yakup’un öldürülmesiyle ilgisi olup olmadığını anlamaya çalışır. Bekir’in alacaklıları Meltem’i kaçırarak Bekir’in gözünü korkutmak isterler. Cezayir müdahale etmek zorunda kaldı.

Cezayir ve ekibi, 17 yıl önce kullandıkları ofislerini yeniden açarlar ve burada yapılan ilk toplantıda, Cezayir’in Ethem’e emanet edilen çok miktarda altını ölmeden önce bıraktığı ortaya çıkar. Atakan, Cezayir’i yasadışı işlere bulaşmaması için son kez uyarır. Lokman, hacker olan kızı Melike’yi ofise götürür ve onu Cezayir ve diğer çalışanlarla tanıştırır. Azamet, kızı görür görmez onunla ilgilenir.

Cezayir ve adamları, yıllar öncesinden kalan altını geri getirmek için bir plan yaparlar. Cezayir’i arayan polis şefi Sinan, Kurban Baba’nın çiftliğine baskın yaparken, altın yüklü Cezayir kamyonu yolda saldırıya uğrar.

Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm izle

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Aslı Sevi kaç yaşında, nereli? Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Bekir kimdir? Ziya Kürküt kaç yaşında, nereli? Ziya Kürküt oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir'in kızı Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli? Çocuk oyuncu Melisa Duru Ünal oynadığı diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu kısaca şöyle:

Dizide ismi Cezayir Türk olan kahraman rolünde Oktay Kaynarca, eskilerden kalma adıyla Çakır yer alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Ali Candan ölerek Polat Alemdar olarak karşımıza çıkmıştı. Bu dizide ise Çakır öldü gibi gösterilir yeni bir hayat kuruyor. Dizimiz de onun eski ve yeni hayatları arasında gelip gidiyor.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Değer Alp (Canan), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Değer Alp (Canan), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

ben bu cihana sığmazam son bölüm izle tek parça, dizipal ben bu cihana sığmazam son bölüm izle youtube, dizimag ben bu cihana sığmazam son bölüm izle dizi izle, ben bu cihana sığmazam son bölüm izle ddizi, Atv ben bu cihana sığmazam son bölüm izle 5 bölüm, Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölüm izle Youtube, Ben Bu Cihana Sığmazam izle Atv, Ben Bu Cihana Sığmazam 5. Bölüm izle

Yorum yapmak ister misiniz?